Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 0:45




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Volvo V40 vs BMW 1 

Lepsze jest
Bmw 125i 28%  28%  [ 15 ]
Volvo V40 T4 72%  72%  [ 38 ]
Razem głosów : 53

Volvo V40 vs BMW 1 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 81
Post Re: Volvo V40 vs BMW 1
Powiem Ci, Alfisti4ever, że ja też jestem wielkim fanem włoskiej stylistyki. Ale też jestem miłośnikiem BMW i nic na to nie poradzę... Wiem, że nowa "1" wygląda trochę jak kaszalot i nieco wstydziłbym się ją kupować (gdybym miał jeszcze za co...). Jednak mam wrażenie, że jest lepszym samochodem od Volvo i kto wie, czy nie od Audi A3. Przynajmniej jako całość bardziej przypada mi do gustu.
Kiedyś Piotr R. Frankowski poruszał temat z cyklu: "Czy to ważne jak jeździ?". O tak. Owszem, ważne jest, jak wygląda, ale miłośników "czucia" samochodu na drodze nie przekona cała seria elektronicznych "piszczałek" Volvo (te całe systemy) ani poduszka pieszego. Otóż ważne jest też, jak auto jeździ i czy mi to sprawia frajdę. Kiedyś liczył się dla mnie wygląd, ale najwyraźnie jwyrosłem trochę z tego. Ale TYLKO TROCHĘ :D


Czw, 26.07.2012, 21:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: Volvo V40 vs BMW 1
Michae napisał(a):
Mi nie chodzi, czy widziałeś, bo ja widziałem np. Italię na żywo (ale nie mówię, że przez swój wygląd nawet jej napęd, silnik i technika nie pomogą). Wygląd to chyba za mało, żeby skreślać auto, no nie? :wink: A to BMW akurat, jeśli wierzyć testom z wielu portali i czasopism, to akurat technicznie jest bardzo dopracowane, świetnie wykonane, jego zaleta to nie tylko napęd i myślę, że Vulvo miażdży na starcie.

Jeśli na wstępie auto odrzuca od siebie wyglądem, to dalsze zapoznanie jak dla mnie nie ma sensu skoro od pierwszych chwil do siebie zraża, więc jak widać wygląd to bardzo ważna rzecz w moim przypadku :wink:

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pon, 30.07.2012, 6:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Volvo V40 vs BMW 1
Dobra wymówka, myślę, że jakbyś miał możliwośc się przejechać to byś skorzystał, chociażby żeby porównać czy jeździ lepiej od Giulietty, co jest bardzo prawdopodobne. No chyba, że oceniasz auta tak powierzchownie, że liczy się tylko wygląd ponad wszystko, ale to jest trochę dziecinne.

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pon, 30.07.2012, 9:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1424
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Smutna Jazda
Post Re: Volvo V40 vs BMW 1
Ja bym się przejechał, a czemu nie. Ale na pewno bym nie kupił, choćby nie wiem jak dobrym samochodem to BMW by nie było. Po prostu nie kupuje się tak drogiej rzeczy, która aż tak bardzo nie trafia w twój gust.


Pon, 30.07.2012, 20:46
Profil

Postów: 1
Post Re: Volvo V40 vs BMW 1
Ode mnie głos na Volvo. Jakoś tak przywiązany jestem bo sam jestem posiadaczem tej marki :D BMW jakoś nie trafia w mój gust niestety

_________________
Gdyby tylko ceny katalizatorów skupu były wyższe...


Pon, 30.07.2012, 21:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: Volvo V40 vs BMW 1
Kurcze... BMW z tymi soczewkowymi swiatlami wyglada jak prosiak... i to nie taki zwykly, bo z downem. Naprawde paskudne auto.
Volvo z kolei jest przekombinowane. Denerwuje mnie, ze jest stopiony i nie podoba mi sie mocno zadarta linia okien... ale przy takiej konkurencji jakos nie mam problemu z wyborem :)

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Sob, 08.09.2012, 20:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: Volvo V40 vs BMW 1
V40 za mniejsze spalanie, większy zasięg i w miarę zrównoważoną stylistykę. BMW jest nastawione bardziej na osiągi, ma co prawda trochę większy bagażnik, ale zdeformowany przód i tył w stylu rozwałkowanego Polo, psują ogólne wrażenie.


Sob, 08.09.2012, 21:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: Volvo V40 vs BMW 1
Michae napisał(a):
Dobra wymówka, myślę, że jakbyś miał możliwośc się przejechać to byś skorzystał, chociażby żeby porównać czy jeździ lepiej od Giulietty, co jest bardzo prawdopodobne


To nie jest prawdopodobne. To jest w 100% PEWNE :wink:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Pon, 10.09.2012, 19:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018