Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:11




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle 

Wybieram
Alfa Romeo Giulietta 53%  53%  [ 23 ]
Citroen DS4 23%  23%  [ 10 ]
VW Beetle 23%  23%  [ 10 ]
Razem głosów : 43

Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImage
ImageImageImageImage

(c) Auto Motor und Sport

_________________
PB RWD jest wysoko


Pią, 01.02.2013, 20:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Cytrynka :mryellow:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 01.02.2013, 21:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
3. Alfa - opatrzyła się już.
2. Citroen - DSy są nawet ciekawe stylistycznie.. co prawda o jakości ich prowadzenia i wykończenia chodzą skrajne opinie, ale sam design może się podobać.
1. VW - spędziłem sporo czasu w Beetle i to świetne auto. Poprzednik, to chyba najgorszy VW w historii. Obecna generacja jest bardzo spoko, w odpowiedniej konfiguracji jeździłbym aż miło :)


Pią, 01.02.2013, 21:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
<iceman>

3. VW - Chcieli chyba być jak Fiat z 500-ką ale coś im nie wyszło bo nie widzę ich na drogach :lol: :lol: :lol: Mówiłem, że nikt tego nie kupi, bo kto by dał tyle pieniędzy za VW :roll: Cud, że na tych zdjęciach karoseria nie odpadła od reszty :lol:
2. Citroen - Fajny ale jakbym go kupił to nikt tego nie weźmie :wink:
1. Alfa <3333333 Cudowna, idealna, najładniejszy kompakt, zjada wszystkie FAGi na śniadanie :mryellow: :mryellow:

</iceman>

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pią, 01.02.2013, 21:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mryellow: :mryellow: :mryellow:


Pią, 01.02.2013, 22:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Zdecydowanie żaden. VW jest tragicznie paskudny, wygląda jak srający pies, kompletnie mi się nie podoba. Citroen DS4 to zdecydowanie najbardziej bezsensowny model z linii DS. Poza inaczej wyglądającą karoserią nie dostajemy niczego szczególnego w porównaniu ze zwykłą C4 którą wolałbym od DS4. Kompletnie niepotrzebny model w tej gamie "bardziej luksusowej i prestiżowej". Alfa w sumie wnętrze ma fajne ale nie wywołuje kompletnie żadnych reakcji. Takie droższe Bravo, które sobie gdzieś tam jest na rynku. Nic szczególnego.
Wolałbym Volvo V40 ;)

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Pią, 01.02.2013, 23:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Beetle na zdjęciach wygląda kiepsko. Na żywo np niebieski wygląda bardzo fajnie, bez porównania z poprzednikiem :wink:

_________________
PB RWD jest wysoko


Sob, 02.02.2013, 8:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 531
Miejscowość: Szczecin
Samochód: italiano diesel
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Beetle. Tyle, że w czarnym na dużej ciekawej feldze z 2.0 tsi i jeździłbym. Wygląda o niebo lepiej niż poprzednia generacja, co prawda w środku jakość jak w Punto ale chociaż dobrze wszystko poskładane. Fajne auto


Sob, 02.02.2013, 10:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
3. Giulietta- wygląda zabójczo, ale już tego tyle pojawiło się na drogach, że trochę spowszedniała. Nie jest to Audi A3, który po wyjeździe za salonu już jest nudne, ale czas działa na niekorzyść Alfy. Poza tym jakby miał go brać to na pewno nie z dieslem, ale np. 1750 TBI QV. 8)
2. DS4- na początku mi się strasznie podobał, ale jak go zobaczyłem na żywo to się rozczarowałem. Samochód zdecydowanie jest za wysoki i za wąski, i przez to prezentuje się karykaturalnie. Czekam na wersje seryjną DS4R bo ten jest niżej osadzony i poszerzony, a do tego mocna benzyna. Jednak wnętrze DS4 i DS5 jest przecudowne.
1. Beetle- z całej trójki ogólnie to najlepszy wybór. Mówi się, że VW dąży do perfekcji dlatego każda nowa generacja ich modeli tylko ewoluuje. W przypadku Beetle można powiedzieć, że wreszcie im się udało. Naprawdę ten Garbusik widoczny na powyższych zdjęciach najbardziej przypomina starego, poczciwego Chrabąszcza przeniesionego w XXI wiek. Fajne wnętrze, w odpowiednim kolorze i z klasycznymi felgami prezentuje się bajecznie. Szkoda tylko, że ma przeciętną jakość materiałów i jest zdecydowanie za drogi.
Ten egzemplarz tutaj kosztuje 130 tyś. zł i to zdecydowana przesada: :roll:
http://www.autogaleria.pl/auto_test/vol ... t,689.html


Sob, 02.02.2013, 10:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Dla mnie wnętrze w DS4 jest niemalże identyczne jak w C4 ;)

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Sob, 02.02.2013, 11:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Zastanawiam się pomiędzy Alfą a Cytryną, jednak Alfa troszkę się opatrzyła i dlatego:
1. Citroen, który strasznie mi się podoba, zresztą jak wszystkie nowe auta tej marki. Kiedyś Citroeny nie zachwycały stylistycznie, a obecnie jest dużo lepiej i auta naprawdę mogą się podobać.
2. Alfa - piękne auto, jak większość Alf
3. VW - gdy obejrzałem zdjęcia Alfy, potem Citroena i dalej przewinąłem ekran i pokazały się zdjęcia VW to autentycznie zacząłem się mocno śmiać. Jak można to porównywać z powyższymi autami? Tylko dlatego że to przez niektórych uwielbiany VW niezależnie co by zrobili? Moim zdaniem dobre określenie jak to napisał gibki8 "VW jest tragicznie paskudny, wygląda jak srający pies, kompletnie mi się nie podoba"


Sob, 02.02.2013, 12:36
Profil

Postów: 44
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Glos na alfe. Co do beetle'a to wolalbym jezdzic autobusami niz tym wozem.


Sob, 02.02.2013, 12:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Głos na Giuliettę bo tak :twisted: Ewidentnie nie chcieli żeby to auto się wyróżniło i wzięli szare zamiast czerwonego :>
DS fajny ale C4 ma więcej miejsca i jest praktyczniejsze a przy tym tańsze :mryellow: :wink:
Beetle w tej formie mi się nie podoba, za bardzo Golfowaty a do tego nie pasuje do tego porównania :?

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Sob, 02.02.2013, 13:59
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Mój głos leci na Giuliettę, ale brałbym ją tylko w czerwonym kolorze. :) DS4 jak dla mnie jest mocno przekombinowany, a zamiast Beetle'a wolałbym Scirocco, który jest bardzo porównywalny do niego cenowo.


Nie, 03.02.2013, 11:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 531
Miejscowość: Szczecin
Samochód: italiano diesel
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Wczoraj oglądałem w salonie czarną Giuliettę i wyglądała świetnie. Za 75 tys zł za motor 1,4 t-jet z właściwie wszystkim co potrzeba (wyposażenie) to naprawdę dobra propozycja.


Nie, 03.02.2013, 12:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Głos na VW, bo coś czuję że ma mało opcji wyboru na forum :lol:

A tak na poważnie, oczywiście, że Julia. Świetne wnętrze, doskonałe fotele, DNA, stylistyka, to coś :mryellow: Nie wiem co w tym porównaniu Garbus robi, już prędzej mogli Golfa dać :lol:

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Nie, 03.02.2013, 21:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1424
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Smutna Jazda
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Nowy Beetle nawet spoko, ale miałbym w nim dziwne uczucie, że TDi ulegnie autodestrukcji minutę po upływie gwarancji. Ciepłego francuza w ogóle nie rozumiem, zwykły C4 jest fajniejszy i można w nim otwierać wszystkie okna. Zostaje Żulietta, fajne auto, nawet bym jeździł.


Nie, 03.02.2013, 22:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1079
Miejscowość: ...
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Nowe 2.0 TDI to juz nie te stare, juz sie tak nie sypie jak te z 2005 r. Nie zmienia to faktu, ze New Beetle jest szkaradny i najmniej podoba mi sie z tego porownania.
Alfa coz, moze i ladna, niezle jezdzi, ale czulbym sie w niej calkowicie niemesko. I za ta cene wolalbym chociazby Scirocco TSI, Golfa GTI lub za doplata GT 86.
I zostaje Citroen- z tego porownania najbardziej mi odpowiada. Wyglada niezle, jezdzi tez niezle. Nie zmienia to faktu, ze zadne auto z tego porownania nie pasuje mi. Z reszta kobieta w roli testerki wybitnie sugeruje docelowa grupe odbiorcow. ;)


Pon, 04.02.2013, 0:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1424
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Smutna Jazda
Post Re: Alfa Romeo Giulietta vs Citroen DS4 vs VW Beetle
Może to już nowe 2.0 TDi. Ale czułbym się z nim dziwnie. Cóż, na dobrą opinię pracuje się latami, na złą można "zapracować" w 5 minut.
Poza tym też wolałbym GT86 :lol:


Pon, 04.02.2013, 21:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018