Konfrontacje wszelkich samochodów
Wyślij odpowiedź

dla mnie nr 1 to

BMW X5 4.8is
2
6%
Mercedes-Benz G 55 AMG
19
54%
VW Touareg W12
2
6%
Porsche Cayenne Turbo
11
31%
kto inny jest nr 1
1
3%
 
Razem głosów : 35

Power SUV

Czw, 26.05.2005, 11:05

Image

BMW X5 4.8is
Image

Mercedes-Benz G 55 AMG
Image

VW Touareg W12
Image

Porsche Cayenne Turbo
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image

(c) autobild.de

Czw, 26.05.2005, 11:12

te wszystkie auta wyglądają jakoś tak śmiesznie...
> G-klasa nie w tym kolorze
> BMW dziwny tylny zderzak
> VW nie podoba mi sie...
> Porsche
Image
na tym ujęciu wygląda super, ale z przodu jakiś taki pokraczny...
jeszcze nie dokonałem wyboru...

Czw, 26.05.2005, 11:16

Moj wybor jest oczywisty: Mercedes G. :mrgreen: Jest to piekny,klasyczny krazownik.Ma niesamowity,ponadczasowy design,mocarny silinik i w ogolnie jest swietny.Porsche,Bemka i VW to namiastka G klasy. :P :twisted:

Czw, 26.05.2005, 11:22

A zamiast G-klasy nie powinna być M'ka??
Ostatnio edytowany przez spider, Czw, 26.05.2005, 12:06, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 26.05.2005, 11:23

z tych wybieram mercedesa bo to on jakoĹ› wyglÄ…da i jeĹşdzi.
i jego zaznaczyłem w ankiecie
ale chciałem wybrać że coś innego jest na 1 miejscu,bo dla mnie
GMC Yukon Denali jest najlepszy

Czw, 26.05.2005, 11:28

ok nie marudze... czarną G-klase poprosze, ale z większymi alusami... i o dziwo jest najszybszy z tego grona..

Czw, 26.05.2005, 11:46

Ale piszac o Klasie G suv to poprostu obraza. G to prawdziwe auto terenowe. Ja tu glosuje na G od AMG. Tak jak napisal spider- musi byc czarne i z wiekszymi kolami.

Czw, 26.05.2005, 11:47

Wiec tak

Porsche odpada bo choćby miało 654 KM to nadal będzie wyglądać pokracznie. Dla mie jest to skaza na wizerunku Porsche

Dalej Aut robi VW choć to jedyny SUV z 12 cylindrowym silnikiem to to auto nie ma wyglądu. Jest strasznie nieokreślone dla mnie to takie wielkie kombi

następnie Mercedes mam wielki szacunek dla tego auta, jest najszybsze ale przez to traci swój terenowy charakter bo tak duża moc wymusza obniżenie i utwardzenie zawieszenia. G naprawde jest świetna ale dla mnie bawarczyk jest nr 1 :wink:

X5 ma przedewszystkim prawdziwy styl BMW (w tym przypadku w wykonaniu terenowym) Jest muskularne i drapieżne, ma klasyczną deskę dla BMW i naprawde bardzo mi się ta X5 podoba. Trochę odstaje od konkurentow jeśli chodzi o silnik ale nie tylko moc się liczy.

i świetnie wygląda ten zderzak z tyłu :mrgreen:

this is nr 1

Czw, 26.05.2005, 12:11

Image
ok kolor juĹĽ jest...
i prosze nie nazywać tego auta SUV'em...

Czw, 26.05.2005, 12:34

Ja też wybieram Merca' budzi we mnie jakiś respect przed jego możliwościami.

Czw, 26.05.2005, 12:35

Ĺšwietny temat ;)

Beta odpada, bo mi się jakoś do końca nie podoba.
G'klass troche mi tu nie pasuje. Naprawdę świetne auto, ale pod opere nim zajechać to nie bardzo ;)
VW calkiem przyjemne, ale wolę Prosiaka i to właśnie jego wybieram z tego grona.

Czw, 26.05.2005, 12:36

w moich ustach to brzmi jak herezja, ale chyba głosuję na Mercedessa... Gklasa to jedyny obecny mercedes którym chcialbym jezdzic... ma tylko jedną wade (poza marką ;) ) ma przeokropne wnętrze :D Potem Cayenne, potem BMW, a potem VW...
z drugiej strony patrząc, powinna być Mka w tym porównaniu, a w tym wypadku Mercedes spada z 1 na 4ą pozycję

Czw, 26.05.2005, 13:04

G55 AMG - jedna z najbardziej niesamowitych konstrukcji na tej planecie. Wjechać można tym niemal wszędzie jeśli przełamie się bariery psychiczne. Jakością wykończenia powala całą konkurencję ponieważ jest to ostatni prawdziwy Mercedes. Widząc tego krążownika na drodze czuje się szacunek dla tradycji. To jest pojazd dla mnie :twisted: . I żaden hamerykaniec z tandetnym wnętrzem i nawet 50" niklowanymi felami nie wyskoczy. To jest SAMOCHÓD TERENOWY przystosowany lekko do poruszania się po asfalcie :twisted: . Ma w sobie tyle klasy, że można tym podjechać pod operę czy ambasadę. Nic tego samochodu nie powstrzyma :twisted:

(no dobra - przyznam siÄ™... to jest moim zdaniem idelany samochĂłd :mrgreen: )

Czw, 26.05.2005, 13:12

Tytlko i wyłacznie G-Klasse bo jako jedyne w tym porównaniu się do czegoś nadaje i do tego jeszcze zajebiście wygląda

Czw, 26.05.2005, 14:10

A ta BMW to po co tu przepraszam? Do konkurencji brakuje jej ponad 100 KM, wiec nie rozumiem jej obecności tutaj... Ale jak znam Niemców, to pewnie wygrała...

Czw, 26.05.2005, 14:12

ej no nie wierze...do Merca nie można dokupić xenonów... :roll:

Czw, 26.05.2005, 15:16

Ja wybieram Porsche bo jest szybki , luksusuwowy , zajebisty ;) Na 2 miejscu G klassa za własności terenowe , ładne wnętrze i ogólnie prestiż ;) Reszta miejsc mnie nie interesuje :P

Czw, 26.05.2005, 15:18

brakuje mi tutaj range rovera discovery 3

Czw, 26.05.2005, 17:21

beeper napisał(a):range rovera discovery 3


to jest takie coĹ› :?

Czw, 26.05.2005, 17:55

Nie oddałem swój głos na Cayennr bo go nie lubię.Nie oddałem głosu na Marcedesa bo wygląda trochę jakby był stary.BMW jest ładne, ale swóoj głos oddałem na Tourega
:D
Wyślij odpowiedź