Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 9:46




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Japońskie podchody... 

Marzysz o?
Subaru 16%  16%  [ 4 ]
Maździe 36%  36%  [ 9 ]
Mitsubishi 16%  16%  [ 4 ]
Hondzie 8%  8%  [ 2 ]
Toyocie 4%  4%  [ 1 ]
Nissanie 20%  20%  [ 5 ]
Razem głosów : 25

Japońskie podchody... 
Autor Wiadomość

Postów: 2008
Post JapoĹ„skie podchody...
Sexualno - wyuzdano - obscenicznych porównan Prowokatora:) ciag dalszy. Teraz jedziemy do Japoni - ale nie na suszi, tylko na "kwitnącą wiśnie":DDD. Mamy tutaj sześciu samurajów - Mazda RX-8, Honda S2000, Nissan 350Z, Toyota Celica TS, Mitsubishi Lancer EVO VII i Subaru Impreza WRX STi.
Trzy gejsze - Toyota, Mazda i Honda udają się w bliżej nieokreślone miejsce z japońskimi samurajami - Mitsubishi, Subaru i Nissanem
Image
Pozwole sobie na psychologiczne dywagacje dotyczącyce tych modeli - macie prawo się nie zgodzić, chociaż pamiętając o "wolności słowa" na tym formum :twisted: :D :wink: , nie wiem, czy bedziecie w stanie wyrazić własną opinie. :wink:
Toyota Celica TS - wydaje się najbardziej delikatna i skoromna "gejsza" spośród tych wszystkich modeli, co nie znaczy, że nie potrafi pokazać pazurów - w łóżku i na drodze...;D

Image
Jeśli liczy sie tylko piekno wewnetrzne, to Toyota jest najlepsza.
Image
Ten egzemplarz doprowadza do rozkoszy juz po 7 sekundach. Potem jeszcze przyspiesza tempa i zatrzymuje sie dopiero na 225 kilometrze(na godzine)

Kolejna kobietą do wzięcia w tym spotkaniu jest Honda. Mniej urodziwa od Toyoty, z kiepskim makijarzem w postaci tego koloru, sprawia nie najlepsze wrażenie...A co gorsza, jest szybka, więc nie nacieszysz się ją długo - setka po 6,9 sekundy, ale potrafi "dac czadu" - maxymalna prędkośc to 240 km/h...
Image
W tym przypadku olewamy filozoficzne gadki o pieknie wewnetrznym, bo ta gejsza jest wyłącznie piekna na zewnatrz...
Image

Kolejna kobitka to Mazda - dla mnie wprost idealna! Po pierwsze, jest racjonalna(cztery miejsca, czworo drzwi), oryginalna i intrygująca(nia ma żadnego cylindra...). Ogólnie rzecz biorąc - piekna na zewnatrz, sexowna w środku, a do tego ma to "coś"... Wymiary - siedem sekund do setki, 235 km/h
Image
Image

Jeśli jesteś zainteresowany wyłącznie kobietami, to w tym miejscu przestań czytać, ponieważ przechodze do opisu meżczyzn - prawdziwych maczo :wink: rodem z Japoni... :wink: :P

Nissan 350Z - czy to przez 6,4 sekundy i 235km/h brytyjczycy wykupili przydział na swój rynek w ciągu 45 minut? A może postanowili odetchnąc od dystyngowanych Astonów i Martinów :wink: ? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, ze jest to jedyny facet, z którym mógłbym zawrzeć bkliższą znajomość... :twisted: :wink: :D

Image
Image

Kolejni samuraje to typy rodzinne - po walce z wrogiem wracaja do domu i jedzą z dziećmi miseczki ryżu, a z żona popijają sake...Na jakiej podstawie taki wniosek?Maja czworo drzwi i "tatusiowate", rodzinne sylwetki czterodrzwiowych sedanów. Co nie przeszkadza im w prowadzeniu szybkiego zycia:
Subaru WRX STi - 5,8 s i 241 km/h
Image
Ten samuraj powinien poradzic sie swojej gejszy w sprawie odpowiedniego doboru kolorĂłw...
Image

Kolejny "ojciec" - Mitsubishi Lancer z rodu EVO:
5,5 do setki, 253 km/h
Niby rodzinny, a potrafi pokazać pazury...
Image
Wnetrze...
Image


Ponieważ nie pisze horoskopów do gazet ani porad dla zagubionych nastolatków, nie bede się bawił w zgadywanie, którą gejsze zdobedzie który samuraj. Bo czy to takie wążne?Każdy model jest za*****ty i wspaniały, więc o ewentualne owoce wspólnych spotkań bohaterów tego testu(?)porównania(?)żartu(?) nie ma się co martwić... :wink:

_________________
Tu es foutu darling


Ostatnio edytowany przez eF, Czw, 14.10.2004, 15:46, edytowano w sumie 1 raz

Nie, 22.02.2004, 10:43
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Szcze mówiąc wybrał bym nissana 350 Z najbardzej mi się podoba został samochodem Playboya na rok 2004 :D i ładny też jest :p a na drugim miejscu Toyota :) a na trzecim miejscu hmm mazda ?

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 22.02.2004, 11:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Ja biorÄ™ parkÄ™ :P
MazdÄ™ - co za roskosz mnie czeka i Mitsubishi do pomocy :twisted:

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Nie, 22.02.2004, 12:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
Aleś Ty się "płodny" zrobił w swego rodzaju felietony eF. Świetna robota, jestem pod wrażeniem, zresztą pewnie Wielki Brat również ;) (może nawet pozwoli Ci na tego Golfa V jak dobrze pójdzie :lol:).
Dobra do dzieła. Postaram się uzasadnić mój wybór, trzymając się stylu opisu jaki zaserwował nam eF. Nie obiecuję, że będzie krótko, bo już na tyle mnie znacie i wiecie, że ciężko jest mi się powstrzymać przed pisaniem :D :lol: ;) :evil:.
Zaczynam od facetĂłw:
1. Mitsubishi i Subaru są u mnie ex aequo. Było by grzechem porównywać tych dwóch mistrzów katany. Choć muszę przyznać, że u mnie minimalnie prowadzi Misiek :). Jego miecz ma ostre kształty, a ostrze cięte jak żyleta, podczas gdy Subaru jest już trochę stępione, a kształty rękojeści nadał mu górski strumień. Obaj jednak już nie jedną walkę wygrali, a razem tworzę duet doskonały, który może zaowocować polanami zasłanymi błagającymi ich o litość przeciwnikami łącznie z Cesarzem na czele. Charakterystyka Mitsubishi i Subaru wg Jeremy'ego Clarksona: "Mitsubishi mówi w pubie: "Hej! To piwo jest moje!", a Subaru mówi: "Już Cię tu nie ma, koleś!".
2. Nissan jest ucieleśnieniem Tony'ego Soprano w motoryzacyjnym światku. Ostry i bezwzględny z niego facet, który wie jak zmusić Cię do płaczu, ale podjadanie ryżu w dzieciństwie trochę zaszkodziło jego sylwetce. Ale jak trzeba to potrafi się sprężyć, pokazać swoje ukryte muskuły i zmusić kataną przeciwników do poddania się jego woli. W porównaniu do Miśka i Suba, Nissan to stary doświadczony samuraj, który spędza całe dnie na medytacji i tylko podczas wojny pokazuje swoje prawdziwe JA, podczas gdy Mitsubishi i Subaru to para dynamicznych i "krzykliwych" wyglądem wojowników, którzy idą na miasto w T-Shirtach pokazać jak chojnie obdarzyła ich natura.
Teraz najmilsze dla oka, serca i ucha, czyli kobitki:
1. Honda i Mazda są u mnie ex aequo podobnie jak Misiu i Sub :). Tutaj jednak już bardziej widać różnice w ocenie zgrabnych nóg. Honda wysuwa się na prowadzenie. To jest kobitka na miarę XXI w., taki mały hi-tech w spódnicy. Zgrabna, smukła bez zbędnych kilogramów, ale tu gdzie trzeba natura wyposażyła ją w kilka dodatkowych gramów tłuszczyku ;). Elektroniczne wskaźniki i uruchamiana za dotknięciem palca, musi kusić swoim wdziękiem i podejściem do mężczyzny. Szybka, łatwa i przyjemna ;), ale tylko dla tego samuraja, którego ona sama pokocha. Mazda jest blisko Hondy, ale brakuje jej trochę wdzięku charakterystycznego dla smukłej "złotowłosej" Hondy i widać u niej malutką nadwagę w porównaniu do jej starszej siostry RX-7. Ma ona jednak coś co poruszy każdego samuraja, piękne i nie spotykane "serce". Poza tym oferuje swojemu ukochanemu wiele miejsca i łatwy dotęp do swojego "wianuszka" :evil: ;) :D. To jest kobieta dla tych, którzy lubią panie, które mają to co trzeba i tu gdzie trzeba, choć nie zawsze w takich ilościach w jakich by się tego chciało, a przy okazji potrafi ona ugotować miskę wspaniałego ryżu, zadbać o dzieci i swojego nie rozgarniętego samuraja, a kiedy trzeba to wypić sake i sprzedać kopa nie miłemu sprzedawcy w sklepie z sushi :D.
2. Toyota jest jeszcze za młoda i przez to mało doświadczona na miłosne wybryki z dojrzałym samurajem. W porównaniu z w/w paniami, to jest tylko podlotkiem. Powinna brać przykład ze swojej matki, która potrafiła chodzić na czterech "łapach", miała więcej wigoru i potrafiła wygrać z nie jednym macho na rajdowych OES-ach, a nawet z takimi samurajami jak Subaru czy Mitsubishi. Mam nadzieję, że jej mama i ciocia Supra zadbają o dobre wykształcenie i wychowanie seksualne swojej malutkiej podopiecznej, które w przyszłości zaowocuje karierą co najmniej tak dobrą jak jej matki, a najlepsi samurajowie będę się dobijać o jej względy tak jak to czynili względem jej ciotki :D.

P.S.
Skąd bierzesz te foty eF? Wspominałeś coś o swoim bracie, że je gdzieś znalazł.

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Nie, 22.02.2004, 12:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Patrzę Viper, że jak zwykle trafiłeś z tym opisem jak ulał. Chyba dobry z Polaka jesteś. :P

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Nie, 22.02.2004, 12:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
Nigdy nie lubiłem tego przdmiotu, bo nie mozna było tam pisać takich motoryzacyjnych esejów :lol:. Gdyby tak było to wtedy pewnie byłbym dobry, a tak to zawsze miałem 3 :(.

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Nie, 22.02.2004, 12:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
To tak jak ja, tyle że ja nie lubię sie rozpisywać. Ja wolę wszystko krótko i treściwie.

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Nie, 22.02.2004, 14:11
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Jezu Viper pare takich postĂłw i masz ksiÄ…ĹĽkÄ™ ĹĽycie na forum SĹš :P

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 22.02.2004, 14:39
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Hi!

No proszę, mistrz za mistrzem ;) Świetne texty Panowie! Jestem pod wrażeniem ;) Heh, ja nie mam czasu się rozpisywać...
PodobajÄ… mi siÄ™ najbardziej: Nissan, Mazda, Mitsu... A trochÄ™ mniej Toyotka, Honda i Subaru :D

Viper napisał(a):
P.S.
Skąd bierzesz te foty eF? Wspominałeś coś o swoim bracie, że je gdzieś znalazł.

Te sÄ… z AutoBild'a...

t.m.

_________________
Rover 75 V6 & other...


Nie, 22.02.2004, 14:49
Profil

Postów: 2008
Post 
Shift, to miała byc moja słodka tajmnica... :wink: ciesze się, że podobaja Wam sie moje fantazje erotyczne... :wink:

_________________
Tu es foutu darling


Nie, 22.02.2004, 18:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
A ja za cholere tych zdjęć ani żadnych galeri nie moge znaleść :P

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 22.02.2004, 18:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Tak dywagując od tego testu (choć nie do końca), czy nie wydaje się Wam, że dzisiejsze japońskie auta sportowe trochę się "zdewaluowały"?? Nie ma już takich klasyków jak: Mazda RX-7, Toyota Supra, Nissan Skyline i 300ZX. Modele, które je zastąpiły są mniej sportowe od poprzedników (350Z i RX-8 ). Niektóre wogóle nie doczekały się następców (Supra i Skyline). Czyżby japończycy rezygnowali z produkcji bezkompromisowych aut sportowych na rzecz bardziej komfortowych i luxusowych?? Chyba już tylko na Hondę można liczyć i jej supersportowe auto NSX. Nie wiem do końca co o tym wszystkim myśleć. Mi się wydawało, że następcy tych aut będą jeszcze mocniejsi, bardziej sportowi, a tu taka przykra niespodzianka. Ja się spodziewałem, że skoro 300ZX i Supra miały po 280KM, to ich następcy z pewnością przekroczą 300KM. Niestety 350Z ma nadal 280KM, ale masę wyższą, więc i osiągi spadły. Honda zapowiada, że nowy NSX będzie miał moc ok. 400KM. Może to jest światełko w tunelu?? A może tylko ostatni podryg konającego?? Mam nadzieję, że nie.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 22.02.2004, 19:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Już pokazała honda prototyp następcy NSX'a, który nazywał się HSC.

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Nie, 22.02.2004, 20:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Tyle to ja wiem. Jednak według zapowiedzi Hondy model seryjny nie będzie tak wyglądać. To niestety tylko prototyp. Mam nadzieję, że z mocą przynajmniej dotrzymają słowa.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 22.02.2004, 21:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Powinni. Szkoda tego Skyline'a, że juz nie produkowany, ale w nowej wersji /jakby był/ to mógłby mieć już kierownicę w wersji europejskiej, a Suprę tez żałuję, ale te samochody na trwałe zapisały się w historii motoryzacji.

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Nie, 22.02.2004, 21:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
Zgadzam się z Tobą lord w 100%. Nowe japoński auta sportowe zmierzają w złą stronę. Doskonałymi przykładami są wymienione przez Ciebie 350Z i RX-8. Baaaardzo daleko 350Z ze smukłością linii do 300ZX. Tak samo RX-8 wygląda jak ciężarna kobieta względem smukłej i przyczajonej sylwetki RX-7.

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Nie, 22.02.2004, 22:17
Profil

Postów: 2008
Post 
Adres do zdjęc i tekstu o samurajach:
http://www.autobild.de/test/neuwagen/artikel.php?artikel_id=5690
Skoro tak ubolewacie nad złą drogą nowych sportowców z Japoni, to mam na to rade - napijcie sie sake... :wink: :twisted:

_________________
Tu es foutu darling


Pon, 23.02.2004, 11:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
A ja mam lepszy pomysł. Nie będziemy pić z rozpaczy. Poprostu zrobimy to co powinniśmy zrobić. Przejmiemy te firmy i powrócimy do korzeni. Nowy Nissan nazywać się będzie 400ZX, a 400 będzie od mocy. Reszta producentów też wypuści 400 konne auta. Potem jeszcze nakręcimy "Szybcy i wściekli 3" i będzie git. :lol:

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Pon, 23.02.2004, 12:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
Piszę się na to lord :D, ale sake to też możemy sobie wypić dla ozieźwjenia umysłu :lol:. Kto wie może następca 300ZX będzie od razu 500ZX dzięki Naszym rozbudzonym przez "smoczny sok" wyobaźniom :lol:.

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Pon, 23.02.2004, 16:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
He he he jak się tak rozbujamy po tej Sake, to będzie od razu 2000ZX. :lol:

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Pon, 23.02.2004, 18:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018