Obecny czas: Wto, 25.04.2017, 9:32

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Reklama 

Jak fachowo uunąć wgniecenia? 
Autor Wiadomość

Post Jak fachowo uunąć wgniecenia?
Witam, jak wiadomo tradycyjne usuwanie wgnieceń obniży koszt samochodu, a tego chce uniknąć. Sprawdzam ostatnimi czasy ciekawą i bardzo skuteczną metodę usuwania wgnieceń w karoserii samochodów bez lakierowania. Brzmi tajemniczo, ale okazuje się, że ta technika jest i tańsza i szybsza, a przede wszystkim zachowujemy oryginalny lakier. Wgniecenia w mojej alfie są bardzo widoczne i w dodatku na masce samochodu. Sprawdzam ofertę firmy Buller z Warszawy i zdjęcia z ich prac są zadziwiające http://www.buller.com.pl/ Co myślicie na ten temat?

Śro, 29.02.2012, 11:25
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Jak fachowo uunąć wgniecenia?
Dowiedz się o koszty :wink: Może taniej wyjdzie kupić nową maskę w kolorze :wink:

Can't we just love everybody and judge them by the car they drive?

Śro, 29.02.2012, 11:30

No tak, to zawsze jakieś wyjście, ale z drugiej strony kupujesz już część pochodzącą nie od tego samochodu - jego wartość spada. Co do kosztów to na razie nie znam konkretów, ale z tego, co czytam widać, że jest to dużo tańsze niż lakierowanie - to oczywiste. Podsyłam zdjęcia przed i po usuwaniu wgnieceń przez specjalistów z firmy "'Buller" - powiem, że robi to wrażenie , proszę: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Poza tym szukanie części i jej wymiana zawsze wiąże się z czasem - z tego co piszą na stronie "pullera" można usunąć takie wgniecenia dużo szybciej.

Śro, 29.02.2012, 18:54
Awatar użytkownika

Post Re: Jak fachowo usunąć wgniecenia?
Kolega wyżej mówił chyba o firmie Puller ;) Taką to znam i faktycznie w usuwaniu wgniotek bezinwazyjnie są jednymi z lepszych w Warszawie. Ale to tylko moja opinia :)

Wto, 25.08.2015, 18:40

W V-tronic bardzo dobrze radzą sobie z takimi problemami. Wiem, bo widziałem samochód mojego brata po wypadku i wersję już po usunięciu wgnieceń. Nie sposób poznać, że coś się w ogóle stało!

Czw, 16.02.2017, 11:28
Awatar użytkownika

Teraz taka technologia, że to nie problem usunąc takie wgnioty.

Śro, 08.03.2017, 18:48

Samodzielnie na pewno nie usuniesz w sposób fachowy wgnieceń i tutaj warto udać się do profesjonalnego serwisu, zakładu który właśnie tym się zajmuje, trudno powiedzieć jakie są to koszty- to już zależy ściśle od rodzaju i głębokości uszkodzenia.

Pon, 24.04.2017, 6:46
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Reklama 

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ]