Obecny czas: Wto, 19.03.2024, 7:15




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
LUSTERKO PANORAMICZNE tak czy nie? 
Autor Wiadomość

Postów: 5
Post LUSTERKO PANORAMICZNE tak czy nie?
Witam serdecznie,
Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, gdyż nie znalazłem nic zwiazanego z akcesoriami do samochodu.

Ostatnio na allegro zobaczyłem lusterko panoramiczne. Bardzo mnie zainteresował ten produkt i chce go sobie kupić. Lecz najpierw chciałem zasięgnąć opini kogoś kto moze używa lub używał takiego lusterka.

Oto link do aukcji.
http://www.allegro.pl/item96865777__lusterko_do_kazdego_samochodu_.html

Mam takie pytanie. Czy to co sprzedawca opisuje w aukcji to prawda? Glównie chodzi o martwe pole, czy rzeczywiście to lusterko likwiduje ten efekt?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Czw, 06.04.2006, 16:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
zależy w jakim to samochodzie. Miałem forda Granadę, ponad 1.8 metra szerokości, i lusterko było jak znalazł, nie zasłaniało widoku do przodu, a do tyłu pozwalało znacznie zredukować korzystanie z bocznych wręcz ;). To czy zlikwiduje martwe pole, czy nie, zależy od tego, jak je ustawisz

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Czw, 06.04.2006, 16:13
Profil

Postów: 5
Post 
Dowiedziałem sie ze znajomy kiedyś posiadał takie lusterko ale zapomniał go zdjąć przy sprzedaży auta i nie mógł nigdzie dostać od ponad 2 lat. Teraz kupujemy razem. Mówi ze niezastąpiona rzecz w aucie i bardzo funkcjonalna.


Czw, 06.04.2006, 22:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
pod warunkiem , ze nie przeszkadza w aucie , i np. da sie daszki pzreciwsłoneczne opuscić :mryellow:

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Pią, 07.04.2006, 7:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
cena przystępna.... jakby co zawsze mozna sciagnąc lub komus podarować.... według mnie nie zaszkodzi a moze pomóc

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pią, 07.04.2006, 7:44
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Jak będzie "działać", to daj nam znać! ;)

_________________
Rover 75 V6 & other...


Pią, 07.04.2006, 16:20
Profil

Postów: 5
Post 
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, Lusterko juz zakupilem. Narazie jestem bardzo zadowolony. Martwego pola rzeczywiście nie ma. Jednego dnia zakupiłem lusterko a juz następnego miałem je w domu (nie wiem jak oni to zrobili, moze mają jakiś układ z pocztą )


Wto, 11.04.2006, 13:04
Profil

Postów: 3
Post Re: LUSTERKO PANORAMICZNE tak czy nie?
A czy ktoś może doradzić jakim klejem przyleić lusterko do szyby. Odkleiło się, próbowałem już różnych klejów ale nie chce się trzymać !


Pon, 06.09.2010, 18:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018