Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 11:04




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Najdroższcze części samochodowe 
Autor Wiadomość

Postów: 2
Post NajdroĹĽszcze części samochodowe
Witam.
Chciałbym się zapytać czy znacie może jakiś ranking czy porównanie odnośnie cen części samochodowych do poszczególnych marek? Albo moglibyście napisać własne opinie na temat cen takich części? Interesuje mnie cena tych części gdyż chciałem kupić Renault Megane Coupe i słyszałem, że ogólnie części do Renault'ów są drogie.


Czw, 03.08.2006, 9:17
Profil

Postów: 99
Miejscowość: Lublin
Post 
Nie słuchaj opinii ludzi którzy mowia ze czesci do jakiejś marki sa drogie a nie mają o tym pojęcia. Ja mam Rovera i na około słyszałem gadanie że części są drogie. Gówno prawda. W ASO są drogie ale w każdym ASO jest drogo i nie się czemu dziwić. Rover to mniej popularna marka w Polsce ale jak chcę jakąś część to idę do sklepu motoryzacyjnego i albo mam od ręki albo na drugi dzień a ceny są takie same jak innych marek. Z Renault będzie pewnie jeszcze lepiej.


Czw, 03.08.2006, 10:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post 
Do Reanult na penwi nie będą drgie częsci to moge zapewnić:)
drogie mogą być do rzdkich modeli

_________________
Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem


Czw, 03.08.2006, 10:57
Profil

Postów: 2
Post 
A jak z częściami do Mazdy? Np. 323 F, 323 C. Dzięki


Czw, 03.08.2006, 12:12
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
podobnie.... cały rynek zalany jest tymi autami ... istnieje w cholere zamienników

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Czw, 03.08.2006, 12:18
Profil

Postów: 163
Post 
Najprościej sprawdzić: http://www.intercars.com.pl > sklep> osobowe i sprawdzamy.


Czw, 03.08.2006, 12:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 322
Miejscowość: zaborów
Post 
Jeśli chcesz kupić megane coupe, a jeszcze z silnikiem 2.0 IDE, to się najpierw puknij w łeb.
Właśnie wydałem w ASO 4600 na pompę wysokiego ciśnienia i sondę lambda. W zeszłym m-cu poszła do wymiany szyna paliwowa - trzecia z kolei - za 3000 z groszami. W tym roku wymieniałem cewki, taki jakiś moduł, nie pamiętam jak się nazywał i to też kosztowało ok. 2000zł, jeśli mnie pamięć nie myli.
Psuje siÄ™ to gorzej niĹĽ Ĺ‚ada, niĹĽ moskwicz.
Właśnie pogasły żaróweczki na tablicy rozdzielczej.

_________________
o golf significa merda do caralho, que esmaga uma derrota totala, audi idêntico. Provavelmente o carro o mais mau no mundo.


Czw, 03.08.2006, 12:47
Profil

Postów: 56
Post 
a może ty się puknij w łeb że wydajesz 10-15 tysięcy w rok na samochód który jest wart tyle ile na niego wydajesz ?? i nie zaciemniaj obrazu, egzemplarz nie równa się egzemplarzowi a znam więcej pozytywnych opini o renówkach, pozatym kto naprawia auto w ASO ??


Czw, 03.08.2006, 15:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post 
Krzysiek_75 napisał(a):
Jeśli chcesz kupić megane coupe, a jeszcze z silnikiem 2.0 IDE, to się najpierw puknij w łeb.
Właśnie wydałem w ASO 4600 na pompę wysokiego ciśnienia i sondę lambda. W zeszłym m-cu poszła do wymiany szyna paliwowa - trzecia z kolei - za 3000 z groszami. W tym roku wymieniałem cewki, taki jakiś moduł, nie pamiętam jak się nazywał i to też kosztowało ok. 2000zł, jeśli mnie pamięć nie myli.
Psuje siÄ™ to gorzej niĹĽ Ĺ‚ada, niĹĽ moskwicz.
Właśnie pogasły żaróweczki na tablicy rozdzielczej.


Aż nie wierze w to co czymtam, bo kto przy zdrowych zmysłąch nie pozbył by sie takiego samochdou tylko pakował w niego drugie tyle co jest wart, więc kurde jak na kogoś mozęsz być zły, to na siebie, ze kupiłeś jakiś felerny egzemplarz i nei pozbyłeś sie go na czas.

A ogólnie co do Meganki Coupe, niezły samochód, całkiem całkiem jak na Coupe jest miejsca w srodku, miałem stycznośc jedynie z 1,9 DTI, czyli dieslem starszej generacji, no kumepla jest zadowolona (raczej Jej ocjcec) no fajny samochód, spoko silnik tylko trochę głośny, moze nie tak jak 1,9 TDI ale jednka.
No i albo mają kupę szczęścia, albo dobry egzemplarz, ale nic się tam nie psuje, tylko standartowe rzeczy, a nawet jeżdzą nie mało.
Aha 1,9 DTI nie zaskakuje osiagami, ale da sie jechac


Czw, 03.08.2006, 16:49
Profil

Postów: 163
Post 
Krzysiek_75: "hold your horses" i przestań naprawiać samochód w ASO, chyba że musisz.


Czw, 03.08.2006, 17:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 322
Miejscowość: zaborów
Post 
aston napisał(a):
Aż nie wierze w to co czymtam, bo kto przy zdrowych zmysłąch nie pozbył by sie takiego samochdou tylko pakował w niego drugie tyle co jest wart, więc kurde jak na kogoś mozęsz być zły, to na siebie, ze kupiłeś jakiś felerny egzemplarz i nei pozbyłeś sie go na czas.


U mnie od nowości, od 2001r. Ze spieprzoną pompą wysokiego ciśnienia nie do sprzedania. Ślepy by wyczuł, że jest b. źle.

mucha napisał(a):
Krzysiek_75: "hold your horses" i przestań naprawiać samochód w ASO, chyba że musisz.

Byłem pod ścianą, nikt się nie chciał podjąć naprawy.

_________________
o golf significa merda do caralho, que esmaga uma derrota totala, audi idêntico. Provavelmente o carro o mais mau no mundo.


Pią, 04.08.2006, 9:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: NajdroĹĽszcze części samochodowe
Niezły odkop :shock:
Ale potwierdzam, że części do Reno są niedrogie, ale często stosowane :mryellow:
Łodziakom i podŁodziakom polecam szrocik na ul. Karniszewickiej w Pabianicach :P

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 29.07.2010, 13:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018