Obecny czas: Pią, 03.05.2024, 3:04




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
tłumik w seicento 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post tĹ‚umik w seicento
Na początku zaznaczam, że jestem zwykłą kobieta, która nie ma zielonego pojęcia o samochodach...

Jakiś czas temu zakupiłam swoje pierwsze autko, fiata seicento.
Przy zakupie, było mi obojętne to, że jest po tuningu, tym bardziej, że ma otwierany dach. Jednak dziś, mija rok od jego zakupu, a mnie jego "tłumik", który oczywiście jest sportowy i nie ma nie ma nic wspólnego z przyjemnym jeżdzeniem z powodu jego głośnej pracy doprowadza do szału.
Nie mam pojęcia po co ktoś, kiedyś to zrobił i w jakim celu. Kupiłam to autko impulsywnie, przyznaję, jednak prócz głośnej pracy jestem z niego bardzo zadowolona-brak awaryjności, latwe parkowanie, ekonomiczność...dla mnie bomba.
Moje pytanie. Czy można sportowy tłumik przerobić, z powrotem na zwykły(ten cichy;))??
Pytam, gdyż słyszałam, że już jest to nie możliwe...Nie chcę jednak mojego autka sprzedawać tylko dlatego ze nie mogę słuchać tego ryku.....
Proszę o odpowiedzi kogoś mającego jakieś pojęcie na ten temat.
Z góry dziękuję


Czw, 11.03.2010, 20:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018