Obecny czas: Pon, 13.05.2024, 16:37




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
mercedes 190E cieżko odpala. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 200
Miejscowość: Gniezno/DE-Witten
Samochód: Mercedes CL 500
Post mercedes 190E cieĹĽko odpala.
witam panów.taki problem:mercedes 190E 1984r. 2.0 benzyna bez lpg, automat.gdy auto jest zimne,ciezko zapala.kreci sie rozrusznikiem,i tak dopiero za 3 razem odpali.nigdy nie mial lpg,13 lat w rodzinie,niewiarygodnie niski przebieg 204tys km.Auto tak odpala tak od 4-5 lat,ale dopiero teraz zaczelo to irytowac wlasciciela.przewody,swiece,kopułka nowe,kompresja ok.Nie wiem,czy juz byl tam wtrysk KE-Jetronic,może to cos z nim.za niecaly tydzien przyjedzie to sprawdze.A wy koledzy,myslicie ze to,czy jakies inne pomysly.?Dzieki z gory za posty

_________________
Wyznaje tylko w jedną religie.
Mercedes

20 kwietnia 2011-na świat przychodzi moja ukochana córeczka Zuzia!
19.11.2010-ślub z moją ukochaną Monisią


Pon, 07.06.2010, 15:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 63
Miejscowość: Oleśnica
Samochód: MB W124 250D,MB W210
Post Re: mercedes 190E cieĹĽko odpala.
A nie jest przypadkiem na gażniku? Bo i taki model był.Jesli tak to mozna by go obadać.Choc i tu wielkiego pocieszenia moze nie być bo jeśli jest to Stromberg to jest to cięzki temat do regulacji.Jeśli na K-jet to też nie łatwo.Jakiś spec potrzebny obeznany w temacie wyżej wymienionych mechanizmów.


Czw, 15.07.2010, 22:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018