Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 5:50




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Chevrolet Venture 99r 3,4l 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Chevrolet Venture 99r 3,4l
Witam mam problemy z autkiem Chevrolet Venture 3.4 silniczek z 99roku.
Po 1 w aucie wysokie spalanie pb 95 w granicach 20 l /100 km (jazda spokojna po miescie do 60 - 70km/h normalne przyspieszanie bez szalenstw)
Po 2 radio (orginalne) caly czas szumi czasami jak schowkiem dobrze sie przylozy wtedy zalapuje lecz glownie na wiekszym wyboju wylacza sie (jezeli podlaczona jest mp4 do kasetki wszystko dziala)
Po 3 nawiew dziala jak chce mimo tego ze ustawiony jest np. centralnie na pasazera czy na nogi to i tak wieje z kazdej strony (nogi, pasazer, szyba itp)
Po 4 skrzynia biegow (automatyczna niby 4 biegowa) zaczyna jeczec jak jedzie sie od 50 - 70km/h pozniej zmienia bieg i wszystko jest wporzadku (mysle ze jeczy 3 bieg). Obrotomierza nie mam wiec nie wiem na jakich obrotach zmienia auto biegi. Jest to wersja Kanadyjska.

w aucie w 2004 - 2005 r byl wymieniany silnik (zagrzal sie przez zla instalacje gazowa) obecnie silnik siedzi z 2003 r.
ostatni przeglad byl robiony ok. 5 lat temu jednakze od tamtego czasu auto zrobilo zaledwie niecale 20 tys km. (dokladnie to jakos 19tys.)

Prosze o pomoc jezeli ktos wie co mozna z tym zaradzic.


Nie, 29.08.2010, 10:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018