Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 1:17




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
problem z hamulcem i wiatrakiem, pomocy!!!! 
Autor Wiadomość

Postów: 6
Post problem z hamulcem i wiatrakiem, pomocy!!!!
witam,mam problem bo ostatnio czesto nie odbija hamulec z prawej strony z przodu,koło ciężko sie kreci i jest tarcza nagrzana jak chole.... a jak zdejme koło i popukam czymś po zacisku to odbija i jest dobrze,ostatnio dosyć często to sie powtarza i już mnie troche to drazni,teraz nie wiem czy to jest wina zacisku czy cylinderek nie odbija czy jeszcze co innego.. A drugi problem to jest taki ze byłem u mechanika bo coś wiatrak od chłodnicy mi nie chodzi,spiął go na krótko żeby zobaczyć no i nie działa, sprawdził miernikiem czy czymś tam i prąd jest w kablach co idą do wiatraka, miał inny wiatrak i go podpieliśmy i działa,ma mi jutro wymienić,ale tak myśle bo temperatura osiąga 90stopni i tak trzyma cały czas,wydaje mi sie że jak by nie chodził wiatrak to temperatura by rosła i silnik sie zagrzewał, chyba ze termostat coś jest do dup.., wiatraka nigdy nie słyszałem żeby chodził u mnie w samochodzie,ale temperatura dochodzi do 90stopni i tak trzyma i jest ok, dziwnie to napisane ale jest ale doradzcie mi co to za ustrojstwo bo ja już nie ogarniam (samochód to golf III 1.9 TDI 90KM)


Czw, 07.07.2011, 10:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018