Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 23:57




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Polonez caro plus 97r monowtrysk boscha +lpg 
Autor Wiadomość

Postów: 11
Post Polonez caro plus 97r monowtrysk boscha +lpg
Zwracam się z prośbą o pomoc w moim polonezie, objawy są następujące po odpaleniu na benzynie auto odpala i pracuje bez zarzutów obroty 900 i ani mniej ani więcej.Gdy już się podgrzeje do temperatury 90 stopni zaczyna się problem. Auto zaczyna strzelać i szarpać w zakresie 1500-2500 obrotów problem występuje i na gazie i na benzynie co ciekawe nie za każdym razem.Na tą chwile wymieniłam świece kable zapłonowe oraz cewkę zapłonową niestety nic to nie dało w ostatnim czasie wymieniona została też kostka stacyjki. Może ktoś już się spotkał z podobnym problemem względnie mógłby zasugerować co może być jeszcze przyczyną


Wto, 23.08.2011, 16:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1832
Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
Post Re: Polonez caro plus 97r monowtrysk boscha +lpg
Najlepiej będzie zapytać na forum poloneza np. tutaj :arrow: http://forum.fsoptk.pl/

_________________
<--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...


Śro, 24.08.2011, 9:02
Profil

Postów: 11
Post Re: Polonez caro plus 97r monowtrysk boscha +lpg
Wielkie dzięki za linka może ktoś tam pomoże bo niestety tak się jeżdzić nie da


Śro, 24.08.2011, 21:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Polonez caro plus 97r monowtrysk boscha +lpg
MoĹĽe elektrozawĂłr puszcza i jak auto chodzi na pb to i tak do tego dochodzi lpg ktĂłre powoduje to strzelanie?

_________________
http://www.tanidrift.pl


Sob, 27.08.2011, 8:43
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polonez caro plus 97r monowtrysk boscha +lpg
Kable, świece i cewka zapłonowa wymienione, ale pozostaje jeszcze aparat zapłonowy, który może źle siać iskrę. Nie wykluczone, że komp też mógł paść.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 27.08.2011, 15:25
Profil

Postów: 11
Post Re: Polonez caro plus 97r monowtrysk boscha +lpg
Ice napisał(a):
Kable, świece i cewka zapłonowa wymienione, ale pozostaje jeszcze aparat zapłonowy, który może źle siać iskrę. Nie wykluczone, że komp też mógł paść.

Panowie się chyba troszkę za galopowali po pierwsze gdzie mam znaleść elektrozawór przy mono wtrysku boscha chyba że o czymś nie wiem a dwa gdzie szukać aparatu zapłonowego skoro ja mam tylko taką kostkę z wyjściem na kable wysokiego żeby było obrazowo wyjaśnione jak kupiłam na hurtowni zostało nazwane jako cewka zapłonowa-oczywiście wymienione na nową


Nie, 28.08.2011, 18:15
Profil

Postów: 11
Post Re: Polonez caro plus 97r monowtrysk boscha +lpg
witam ponownie dzisiaj jest już kaplica byłam na dwóch warsztatach na jednym gość stwierdził że potencjometr przepustnicy jest wszystkiemu winien przegazował auto pod 5 tysięcy czego efektem było to że auto przestało strzelać aleeeeeeeeeeeee kompletnie nie mam mocy a do tego motor ryczy jakby jechał bez wydechu wczesniej jak jechałam do mechanika to oszalala konsola przełączania gaz benzyna przełączał co chwile na inne paliwo az wkońcu wszystko padło aktualnie nie przełącza wogole na gaz zas drugi mechanik stwierdził że za wszystkie kłopoty jest winny czujnik temperatury aktualnie kupiłam ten cholerny potencjometr przepustnicy co oczywiście nic nie zmieniło tera czas na wymiane czujnika temperatury tego dwupinowego co daje sygnał do komputera nie wiem co jeszcze mogę zrobić ja na prawdę kocham polonezy jeżdże tym autem od 5 lat i jest mi dość przykro że nikt mi nie potrafi pomoc nie szczędze też na częsci do niego i k............. a dalej du*a


Pon, 29.08.2011, 18:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018