Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 13:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Citroen C5 filtr cząstek stałych 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Citroen C5 filtr cząstek stałych
Witam,

Mam problem z moim autem Citroenem C5 2.0 HDI 2001r. Auto mam już od 7 lat i jak go kupiłam robiłam mu filtr cząstek stałych (fap). Parę miesięcy temu znów pojawił się komunikat, że jest za mało dodatku do paliwa więc wiedziałam, że zaraz i filtr się zapcha więc zdecydowałam się na usunięcie fap. Teraz ( kilka miesięcy od usunięcia fap) pojawił się komunikat o zapchanym fapie, auto traci na mocy. Gdy usuwałam fap, Pan mechanik powiedział i zapewniał mnie, że zostanie zamontowany emulator i wycięty fap. Okazuje się, że emulatora w ogóle niema a fap jest tylko wypróżniony w środku ( dowiadywałam się w innych warsztatach, że fap musi być całkiem wycięty albo do środka wspawana rura ponieważ będzie się tam i tak gromadziła sadza i będzie się zapychał) I tu moje pytanie czy ten komunikat i tracenie na mocy to na pewno fap czy może coś innego? I jak powinien być poprawnie usunięty fap, czy tak jak jest teraz to wystarczy?


Śro, 11.07.2012, 22:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5
Post Re: Citroen C5 filtr cząstek stałych
rację niestety mają wg mnie te inne warsztaty fap powinien zostać usunięty, a czemu nie został założony emulator to jest pytanie. Udałbym się do tego mechanika z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

pozdrawiam

_________________
Program dla mechaników, blacharzy i lakierników:

http://www.warsztat24.com


Śro, 18.07.2012, 14:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018