Obecny czas: Czw, 23.03.2017, 23:11

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Reklama 

instalować czy nie 
Autor Wiadomość

Post Re: instalować czy nie
Z tego co wyczytalem fachowcy STAG-a dobiora najlepsze komponety do auta :) Jak i ich instalacja z tego co ludzie widze pisza jest najlepsza :D

Czw, 24.07.2014, 11:02
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdynia
Samochód: Laguna II FL 2.0T
Super bełkot marketingowy. Najlepsze są indywidualnie dobrane podzespoły do danego silnika i strojenie na hamowni.

Czw, 24.07.2014, 12:14

dobiora dobiora dlatego niczym sie nie przejumuj i działaj i działaj i STAG-a zakładaj :)

Pią, 25.07.2014, 15:45

Teraz juz sam nie wiem czy STAG czy PlayStation4 :p

Śro, 30.07.2014, 19:09

Wybór jest ciezki.....nie wiem co Ci doradzic :p

Pon, 04.08.2014, 17:24

Kwestia priorytetów,jednak mimo wszystko instalacja STAG jest dobra i chwalona na wielu forach,więc moim zdaniem jak najbardziej warto w nią zainwestować jeżeli chcesz mieć pewność i gwarancje w kwestii tego co włożyłeś do samochodu,na jakim gazie jeździsz. Chodzi tutaj głównie o bezpieczeństwo.

Pią, 14.11.2014, 12:22

Miejscowość: Koczała
Samochód: Iveco Daily
Mojemu synowi (jeździ też tym modelem) bardzo się to opłaciło. Szczególnie przy rozliczeniach z podróży służbowych ;), które standardowo są liczone na benzynę.

Pon, 17.11.2014, 14:07

Ale nie wiadomo ile autor postu robi km rocznie :!: Od tego trzeba by było zacząć czy warto w ogóle zastanawiać się nad instalacją. Miałem istalację STAG i działala bez zarzutu jednak nie miałem okazji porównać jej z innymi firmami.

Pon, 24.11.2014, 12:44

Jeżeli jeździ się w granicach nawet 20 tys km rocznie to warto montować instalację gazową.

Śro, 10.12.2014, 17:23
Awatar użytkownika

Jasne, że sie opłaca, nawet na szrocie płaca więcej za auto z instalacja :) :mryellow:

Pią, 09.01.2015, 17:01

Kaczorro napisał(a):
Z tego co wyczytalem fachowcy STAG-a dobiora najlepsze komponety do auta :) Jak i ich instalacja z tego co ludzie widze pisza jest najlepsza :D

Nie wiem gdzie wyczytałeś takie informację o stagu. Daj mi przykład jak ludzie montują wtryskiwacze firmy stag. Najczęściej wybierają barakudy i hana, a to tylko dlatego że firma stag ma tak beznadziejne wtryskiwacze, że nie warto a nich jeździć. http://www.egp.pl/cennik.htm Cena też nie jest dla wymagających, jedna z najniższych na rynku . . . Musisz sam sobie odpowiedzieć, czy warto montować staga. Najlepsze to są prins, lovato i vialle posiadają najlepsze podzespoły na rynku. Ale cena też jest wysoka, nie wiem czy warto montować staga . . . Skoro nawet instalatorzy nie montują go na seryjnych wtryskiwaczach. A wybierają inne firmy. Zastanów się czemu tyle ludzi montuje staga. . . Łatwość instalacji ?

Śro, 20.05.2015, 9:19

Oprócz instalacji Stag,to warto rozważyć także BRC,na pewno kojarzycie,opinie na ich temat są pozytywne i wiele osób chwali. Wszystko zależy tez od samego silnika,to ważny aspekt.

Wto, 26.05.2015, 14:35

Stag to bardzo dobra firma, wystarczy dobrać tylko inne wtryskiwacze. Coś jak hana albo baracudy.

Czw, 28.05.2015, 17:28

Problem odwieczny i nigdy nie będzie dobrego rozwiązania, bo to zależy od kierowcy. Jak jeździsz tylko na działkę w niedzielę to szkoda zachodu, ale już w każdej innej sytuacji, przy tej różnicy cen, prędzej czy później się zwróci.

Czw, 09.07.2015, 1:13

Nawet jeżeli Twój przebieg to jakieś 10-12k rocznie,spokojnie można myśleć o lpg,tylko sama instalka również musi być wyższych lotów,tak aby długo posłużyła,oczywiście należy ja również co jakiś czas serwisować i regulować zawory.

Czw, 20.08.2015, 12:09

A moim zdaniem 12 k rocznie to za mało aby myśleć o lpg bo zastanówcie się ile czasu będzie się zwracać taka instalacja. 3-4 lata? I to pod warunkiem iż nie trzeba będzie jej serwisować i dokładać. To wg mnie na granicy opłacalności.

Pią, 16.12.2016, 11:15
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Reklama 

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2