Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 6:09




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
1.8 16v a instalacja gazowa. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post 1.8 16v a instalacja gazowa.
Witam.

Zakupiłem Mazdę 323f 1.8 16v z 1995r. (chociaż w dowodzie nie ma tego 16v zaznaczone 0 jest tylko KAT - sry jeśli głupoty piszę :P) z instalacją gazową. I wszystko byłoby cacy, gdyby nie opinia mojego wujka (zna sie lepiej), który stwierdził, że to nie ma racji bytu. BO: instalacja gazowa jest tradycyjna, zwykła (nie znam się na gazie i stricte mechanice), a do tych silników koniecznie trzeba instalować sekwencję. I że za długo to nie pojeździ... Zresztą widać już, że kolektor dolotowy był raz "łatany" taśmą izolacyjną... I nie wiem czy faktycznie tak jest, czy można jakos zapobiec niechcianym skutkom tej instalacji w tym silniku? A może lepiej sprzedać auto?


Śro, 06.08.2014, 20:32
Profil

Postów: 23
Post Re: 1.8 16v a instalacja gazowa.
Szczerze mówiąc to zdecydowanie najlepiej zrobisz jeżeli wybierzesz się do gazownika i zapytasz o szczegóły,z tego co można przeczytać na forum to faktycznie najlepiej sprawdza się tutaj gaz sekwencyjny.


Sob, 20.09.2014, 10:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018