Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:45




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Reduktor w Landi Renzo / instalacja gazowa 
Autor Wiadomość

Postów: 9
Post Reduktor w Landi Renzo / instalacja gazowa
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. Mój brat zakłada niedługo do swojego samochodu instalację landi jesteśmy przekonani, że to jedna z najlepszych instalacji. Czytałem, że mają świetne reduktory, dzięki czemu instalacja sprawuje się świetnie. A może to zależy od modelu http://landi.pl/reduktory.html znalazłem kilka reduktorów. Który z nich były najlepszy ?


Pon, 18.05.2015, 11:19
Profil

Postów: 9
Post Re: Reduktor w Landi Renzo / instalacja gazowa
Nie montuj landi tylko staga. Ale nie popełniaj mojego błędu i zamontuj u siebie dobre wtryskiwacze.
Będziesz mógł na nich przejechać więcej niż te 30 tysięcy i będzie bardzo zadowolony. Teraz na hanach spokojnie można zrobić nawet 100 tysięcy kilometrów.
A to bardzo dużo, widzisz jak dobry sprzęt daje radę ? Policz sobie jakie to oszczędności niż przy wymianie wtrysków co 30 000 km !


Czw, 28.05.2015, 17:35
Profil

Postów: 9
Post Re: Reduktor w Landi Renzo / instalacja gazowa
Uważaj bo sobie wężykiem od staga łeb ukręcisz. I to przy samej . . wiesz czym.
Wsadź sobie to dziadostwo tam gdzie nie będziesz mógł go wyjąć. Na lpg forum to samo, staga. Tylko wtryskiwacze wymień, bo po 30 tysiącach do wymiany będą.
No kurde, to po co taką instalację ludziom proponować ?! Nikt nie ma co robić tylko dopłacać do jakiegoś, **** tylko po to aby felerny mechanik miał za co sobie dalej pracować.
Jak się na niczym innym nie zna to niech spada sprzątać. Może tam się dorobi.


Sob, 30.05.2015, 17:49
Profil

Postów: 9
Post Re: Reduktor w Landi Renzo / instalacja gazowa
Stag to najlepsza instalacja, wystarczy wymienić wtryskiwacze. To jest jej najsłabszy punkt.
W AG Centum najlepeij ci doradzą. Maja tam profesjonalny warsztat, gdzie można usyksać najlepsze doradztwo.


Pon, 01.06.2015, 10:09
Profil

Postów: 9
Post Re: Reduktor w Landi Renzo / instalacja gazowa
Człowiek który uważa staga za najlepsza instalację, musi być bardzo mało obiektywny.
Najlepszą instalacją jest prins ale nie stać mnie na taką instalację. Trudno jest wydać
kilka tysięcy na taką instalację wolną ręką, jeszcze nie jestem gotów na takie wydatki.


Pon, 08.06.2015, 16:38
Profil

Postów: 9
Post Re: Reduktor w Landi Renzo / instalacja gazowa
No i co zdecydowałeś się w końcu na coś ?


Sob, 27.06.2015, 13:38
Profil

Postów: 9
Post Re: Reduktor w Landi Renzo / instalacja gazowa
Byłem w warsztacie i zamontowałem landi.


Pon, 13.07.2015, 9:14
Profil

Postów: 9
Post Re: Reduktor w Landi Renzo / instalacja gazowa
Pewnie skusiłeś się na ta promocję w energy gaz ?


Wto, 21.07.2015, 10:36
Profil

Postów: 61
Post Re: Reduktor w Landi Renzo / instalacja gazowa
A jaki budżet na montaż instalacji LPG posiadacie? Bo bardzo chwalona jest także BRC,proponuję poczytać na ten temat nieco więcej. Daj też znać jeżeli dokonacie zakupu.


Czw, 20.08.2015, 12:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018