Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:20




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Brak ogrzewania renault laguna 2.0 1996rok 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Brak ogrzewania renault laguna 2.0 1996rok
Witam!!
Jak w temacie laga przestała grzać. Autko w rodzinie od nowości dostałam go od taty ponieważ on sam ze względu na zdrowie nie chce prowadzić. Przesala grzać po awarii climatronika chłodzi ale nie grzeje. Mechanik chce wymieniać nagrzewnice, proszę o poradę czy to jest konieczne czy przypadkiem nie chce mnie naciągnąć

_________________
odkomarzanie


Nie, 07.02.2016, 10:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Brak ogrzewania renault laguna 2.0 1996rok
Jest taka część, która i u mnie poszła w Sceniku - przetwornik to się nazywało, czy jakoś... Nie pamiętam dokładnie - mała elektroniczna kostka wymieniana gdzieś koło schowka pasażera - na szrocie ze 40 zł + montaż i po bólu...

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 07.02.2016, 21:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: Brak ogrzewania renault laguna 2.0 1996rok
Jeśli po awarii climatronica (jakiej dokładnie awarii?), to sprawdziłbym panel sterowania klimatyzacją. Generalnie warto spróbować nasłuchać, czy klapy się przestawiają, gdy zmienia się temperaturę w sterowniku. Jeśli się nie przestawiają, może być uszkodzenie samego sterownika.

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Wto, 16.02.2016, 9:42
Profil

Postów: 75
Post Re: Brak ogrzewania renault laguna 2.0 1996rok
Zgadzam się,może być to panel sterownia klimatyzacją,ale kolejna kwesta to nagrzewnica,która mogła zwyczajnie paść,stąd auto nie grzeje,od sprawdzenia tych elementów należy zacząć oględziny,podjedź do dobrego mechanika.


Pią, 26.02.2016, 9:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018