Kawały i inne humorystyczne sprawy zwiazane z samochodami i nie tylko :)
Wyślij odpowiedź

Re: Dowcipy

Śro, 28.09.2011, 19:38

Image

Re: Dowcipy

Śro, 28.09.2011, 19:49

Samo ĹĽycie :lol:

Re: Dowcipy

Śro, 28.09.2011, 20:48

suchar:

jak się nazywa gość, który dokonuje różnych pomiarów w łodzi? włodzimierz

Re: Dowcipy

Śro, 28.09.2011, 21:03

zmienimy Ci login na "stanikowski"

Re: Dowcipy

Śro, 28.09.2011, 21:54

nie jestem godzien loginu kulikowskiego :twisted: to jeszcze nie ten poziom

Re: Dowcipy

Pią, 30.09.2011, 18:18

RR ltd Co. napisał(a):zmienimy Ci login na "stanikowski"

:lol:

Suchar naukowy:
- Neutrino.
- Kto tam?
- Puk puk!

Jaki nick dostanÄ™?

Re: Dowcipy

Pią, 30.09.2011, 22:50

Chciałoby się... Nic z tego - tego suchara nie rozumiem :twisted:

Re: Dowcipy

Pią, 30.09.2011, 22:56

-> http://wyborcza.pl/1,75400,10347146,Neu ... osci_.html :wink:

Re: Dowcipy

Pią, 30.09.2011, 23:33

RR ltd Co. napisał(a):ChciaĹ‚oby siÄ™... Nic z tego - tego suchara nie rozumiem :twisted:

nie czytamy prasy naukowej albo interii nawet :D

Re: Dowcipy

Pią, 30.09.2011, 23:43

lol.. już od dawna jest wiadome że są cząsteczki szybsze od światła (tachiony), tylko że ułomne "mózgi" fizyki są tak ograniczone, że nie potrafią tego przyjąć do świadomości. o tym odkryciu, że neutrina są szybsze od światła, też się zapomni i w szkołach dalej będą ogłupiać ludzi (dalsze wałkowanie debilnej - od zawsze tak twierdziłem - teorii einsteina).

natomiast czy się da podróżować w czasie? hmm.. wątpliwe, czas to jest jeden z wymiarów, i zapewne trzeba by było go obejść aby dokonać podróży. jak na razie ciężko obejść jakikolwiek z innych wymiarów a co dopiero mówić o czasie.

sry za spam w dowcipnym temacie.

Re: Dowcipy

Pią, 30.09.2011, 23:46

Nerds! :lol: :lol: :lol: :twisted:

Re: Dowcipy

Pią, 30.09.2011, 23:48

RR ltd Co. napisał(a):Nerds! :lol: :lol: :lol: :twisted:

sry tatku :P

Re: Dowcipy

Sob, 01.10.2011, 10:14

BmwM5 napisał(a):lol.. juĹĽ od dawna jest wiadome ĹĽe sÄ… czÄ…steczki szybsze od Ĺ›wiatĹ‚a (tachiony)

Nie podejmujÄ™ takich tematĂłw bez conajmniej 2 piwek :lol:

Re: Dowcipy

Sob, 01.10.2011, 11:26

stan1906 napisał(a):nie jestem godzien loginu kulikowskiego :twisted: to jeszcze nie ten poziom

Ale siÄ™ niebezpiecznie zbliĹĽasz :twisted:
Kurai napisał(a):
BmwM5 napisał(a):lol.. juĹĽ od dawna jest wiadome ĹĽe sÄ… czÄ…steczki szybsze od Ĺ›wiatĹ‚a (tachiony)

Nie podejmujÄ™ takich tematĂłw bez conajmniej 2 piwek :lol:

Nisko mierzysz :mryellow:

Re: Dowcipy

Sob, 01.10.2011, 11:31

- Po czym poznać, że Etiopka jest w ciąży?




- Jak wymienia tampon, to jest do połowy nadgryziony.

Re: Dowcipy

Pią, 07.10.2011, 0:04

a to nawet dobre :>


If Poland had a Facebook page...
Name: Rzeczpospolita Polska

Birthday: April 14, 966; July 1, 1569; November 11, 1918; December 31, 1944; January 30, 1990 (It's complicated)

Interested In: Being loved

Languages: Polish (It's not easy); English (Of course!); German (Easy); Russian (Forgotten everything)

Profile picture: Krakow's Sukiennice with Tatras in the background and bison swimming in a Mazurian lake in the foreground.

Relationship status: Lithuania (Widowed); Ukraine (Separated); USSR (Divorced); EU (It's complicated)

Family: Chicago (cousin), London (son), Dublin (daughter), Australia (second cousin) Friends: Linda Evangelista, Robert Redford, Russell Crowe, Daniel Radcliffe, plus 250,000 other really cool, famous people who really, honestly like me (or have heard of me)

Employment: Saviour of Europe (1683, 1920); Freelance martyr (1772–present); CIA prison (2002-05); Economic miracle (2004–present)

Education: All waiters, shop workers and road sweepers are required to have Master's degrees; Presidents leave school at 14.

Religion: Catholic, especially on Sundays.

Political views: Democratic (all citizens have an equal right to hate politicians); uprisings whenever possible.

People who inspire you: John Paul II; John Paul II's mother; John Paul II's barber; Adam Małysz

Favourite quotations: "Habemus Papam!"

Music: Mazurek DÄ…browskiego, Dziwny Jest ten Ĺšwiat, Sto Lat, Jedzie PociÄ…g Z Daleka, anything by Chopin

Books: Trilogies about uprisings and beating Germans.

Movies: Trilogies about uprisings and beating Germans.

Television: Documentaries about uprisings and beating Germans; Documentaries about noun cases; Mam Talent

Favourite Sports: Any that we get gold medals for.

Favourite athletes: Ones that get gold medals.

Activities and Interests: Blaming Russia; being modern; commemorating things; complaining; inferiority complexes; shifting westward over the course of several centuries; being exiled; writing constitutions; fighting other people's wars; heliocentrism

What's on your mind?

Just telling my buddies at the Council of the European Union, which I'm president of, about how healthy my economy is.
A few seconds ago

Tasty mussels in Brussels. If you are ever here as President of the Council of the European Union, like I am, you should try some.
40 minutes ago

Having a beer in Brussels, which is where the Council of the European Union is, which I am president of.
Thursday at 19:03

OMG! Russia still refuses to apologise for that time it ran over my cat!
Georgia likes this
September 22 at 05:34

WTF China? You can build a Great Wall but not a measly motorway?
September 11 at 10:28

How do you know when you've driven into Germany? The cars are prettier than the women! LOL
Germany: Not cool man!
September 4 at 12:30

Re: Dowcipy

Sob, 08.10.2011, 16:08

Sobota wieczĂłr. Dzwoni telefon w domu hydraulika.

- Dobry wieczór. Mówi Kowalski, pana lekarz domowy. Musi Pan do mnie pilnie przyjechać, bo toaleta mi się zapchała.
- Ale Panie Doktorze! Jest sobota wieczór. Jestem w garniturze i lakierkach, i zaraz na randkę, dosłownie już wychodzę.
- ProszÄ™ Pana. Jak Pan ma problemy ze zdrowiem, to ja przychodzÄ™ o kaĹĽdej porze dnia i nocy.
- No dobrze, za chwilę będę.

Po piętnastu minutach hydraulik puka do mieszkania lekarza. Faktycznie ubrany w garnitur i lakierki. Lekarz prowadzi go do toalety. Pokazuje zapchaną muszlę. Hydraulik zagląda do środka, cmoka i wyjmuje z kieszeni jakieś tabletki, które po chwili wsypuje do muszli i mówi:

- Dobra. To teraz niech pan tę muszlę obserwuje przez dwa dni. Jak nie będzie poprawy, to proszę zadzwonić do mnie w poniedziałek.

Re: Dowcipy

Sob, 22.10.2011, 21:31

Wchodzi facet do baru z krokodylem.
- Proszę wyjść! On jest niebezpieczny!
- On jest bardzo miły, i nikomu nie zrobi krzywdy, mogę to udowodnić.
- Dobrze, jeżeli wszyscy goście uznają, że nie ma zagrożenia, to może pan zostać.
Facet prowadzi krokodyla na środek, wali pięścią trzy razy w łeb krokodyla i mówi:
- Otwórz gębę! - Krokodyl otwiera, a facet zdejmuje gacie i wkłada przyrodzenie do
środka, następnie wali znowu trzy razy i mówi: - Zamknij gębę!
Krokodyl zamyka, i wszyscy widza jak zęby krokodyla zatrzymują się o centymetry
od waĹĽnych organĂłw. Facet chowa interes i mĂłwi:
- Może ktoś chce spróbować?
Odzywa się kobiecy głos:
- Ja, ale niech pan nie bije mnie tak mocno w głowę.

Re: Dowcipy

Pon, 24.10.2011, 22:45

Dla kumpla, mimowolnie, wyszedł ostatnio dobry dowcip.

"...Przy znacznym, jak na polskie warunki, przebiegu (auto kupiłem w Niemczech, gdzie z takich przebiegów nikt się nie tłumaczy)..."

Re: Dowcipy

Pią, 28.10.2011, 19:35

-dlaczego nie należy przejechać cygana na rowerze?
-bo to może być twój rower
-a dlaczego nie wolno przejechać murzyna na rowerze?
-bo to może być twój murzyn


Co powiedział szeryf ALabamy, gdy wyłowił czarnucha obwiązanego 12 metrami łańcucha?
"Nakradł więcej, niż był w stanie unieść"
Wyślij odpowiedź