Obecny czas: Wto, 16.04.2024, 5:39




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
2004 Mercedes-Benz CL65 AMG 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 66
Post 
Cudeńko miodzio!!!

_________________
http://www.renault.fora.pl/index.php
Wchodźcie na moje forum o Renault
http://www.alfaromeo.fora.pl/index.php


Śro, 13.07.2005, 13:02
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Ty ale ja ostatnio robiłema aktualizacje o CL więc.... :?

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 13.07.2005, 13:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 
Wilu :!: Piękne fotki, piękne autko. Dzięki :P . Jeden z najpiękniejszych Merców. Podoba mi się .. cholernie, jest długi, potężny, mocny ... jestem ciekaw jak sie takim jeździ. Może za 20 lat bedzie mnie stać na takie autko, moze nie w wersji AMG .. ale na taką 600 czy 500 napewno :) . CUDO :!: :mryellow: :mryellow:

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Śro, 13.07.2005, 13:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Kobi napisał(a):
Ty ale ja ostatnio robiłema aktualizacje o CL więc.... :?


A bądź tak muiły i zarzuć linkiem, bo labo ja jetsem ślepy albo już nie wiem co, nie moge znaleść tego tematu :roll:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 13.07.2005, 13:12
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Jaki burdel z tym mercem jest ! Ty dałes fotki normalnego CL to wersji CL65 AMG , a ja dałem fotki normalnego do tematu CL55 AMG :?

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=2618

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 13.07.2005, 13:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 
Jest dobrze, przecierz to sÄ… fotki nie AMG ale wersji 500 czy 600.

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Śro, 13.07.2005, 13:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Kobi napisał(a):
Jaki burdel z tym mercem jest ! Ty dałes fotki normalnego CL to wersji CL65 AMG , a ja dałem fotki normalnego do tematu CL55 AMG :?

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=2618


Dobra już zostawmy jak jest bo się jeszcze większy burdel zrobi

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 13.07.2005, 13:19
Profil
Post 
To jest kolejny cudowny samochĂłd ze stajni Mercedesa.Jego moc jest kosmiczna.kocham to auto!!!!


Śro, 13.07.2005, 19:13
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Na TopGear Clarskon testował ostatnio wersję 65 AMG. 612KM i ponad 1000 Nm momentu :!: :!: :!: Samochód jest niesamowity - wyprzedza wszystko z taką łatwością, że jest to aż niemożliwe. Oczywiście przy wyłączonej elektronice występują problemy z trakcją ale przy takim momencie to oczywiste :twisted: No i chłopaki z TopGear urządzili jeszcze wyścig: CL 65 AMG vs. Aston Martin DB9 vs. Bentley Continental. Jeremy prowadził, rzecz jasna, Benza; Richard DB9 a James Continentala. Wyścig odbywał się na prostej o długości 1 km. Tylko w kilka sekund na starcie auta jechały równo, potem CL katapultował się z taką siłą, że reszta została daaaleko w tyle. DAS IST GERMAN POWER :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Czw, 14.07.2005, 11:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Posty z tematu założonego przez Typowego:

Typowy napisał(a):
Image

Image

Image

Image

(C) autozeitung.de

612 PS/ 450 kW



Reanimator napisał(a):
ten samochód to prawdziwa potęga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Chicken napisał(a):
Reanimator napisał(a):
ten samochód to prawdziwa potęga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


To mi sie podoba :mryellow: :!: - jak dla mnie to nawet SLR przy nim siada :? , ten Merc jest cudowny. 612 Koni - to jest to. Widziałem ostatnio SL55 AMG ( poskanuje foto to wrzuce ) i musze wam powiedziec ze to ospoilerowanie jest cudowne, ta siatka z tyłu, te wydechy, ten przód. A jezeli chodzi o przyspieszenie, hmmm. Dlaczego (wdg Fast Autos) CL65 przyspiesza do sety dluzej niz 55 :/ .. 119 koni różnizy ... nie wierze cos w te dane ... To auto Jest cudowne :!:



spider napisał(a):
widziałem te auto na żywo i nie robi rzadnego wrażenia...



wi(L)ku napisał(a):
Fajnie się prezentuje. Nie pogardziłby...



Autobahnreiser napisał(a):
samochód jest ogólnie bardzo ładny... duze bardzo dobrze wyposażone wnętrze... ale o właśnie jest ale....

podobnie jak SL65 AMG tak i w tm modelu MB przesadził z ilością elektroniki... MB ma wiele wad, zaczynając na nieprecyzyjnym układzie kierowniczym kończąc na nienajlepszym układzie jezdnym... ten samochód bez tych wszystkich elektronicznych wspomagaczy, po prostu nie nadawał by sie do jeżdżenia...

oczywiście CL 65AMG to dobry i nietuzinkowy samochód... prawie 1000Nm momentu obrotowego dostępne już od 2000obr/min robi swoje samochód bardzo dobrze przyspiesza... na torze gdzie jest równa nawierzchnia kreci bardzo dobre czasy kontrolne... slalom takze pokonuje bardzo dobrze.... Ale... Ale tak dobrze jest tylko wtedy kiedy kierowcę wspiera niezwykle rozbudowany, czujny i bezwzględnie ingerujący system ESP... Bez niego CL 65 AMG jest niemal nieprzewidywalny... Potworny nadmiar mocy w połączeniu z wąską granica pomiędzy delikatną dostojną podsterowanością, a brutalnym wyrzucaniem tyłu na zewnątrz łuku czynią z niego niewolnika elektroniki....


Aktywny układ jezdny ABC hmmm zasługuje na pochwałę pod warunkiem że jeździmy po idealnie równych drogach... na krętych wyboistych robi się już niezaciekawie...



chciwy_wyznawca napisał(a):
Podaję dokładniejsze dane techniczne.

Silnik: V12, 3 zawory na cylinder; SOHC; umieszczony z przodu, napęd na tylne koła

Pojemność skokowa: 5980 cm3

Maks. moment obrotowy: 1000 Nm / 2000-4000 obr./min.

Maks. prędkość: 250 km/h

Przyspieszenie:
(0-100 km/h) 4.4 s

Skrzynia biegĂłw: 5-biegowa automatyczna

No i jeszcze CENA: 1100000 zł

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Ostatnio edytowany przez el_, Nie, 31.07.2005, 12:42, edytowano w sumie 1 raz

Nie, 31.07.2005, 12:41
Profil
Post 
nie za dużo tych zer dałeś?


Nie, 31.07.2005, 12:41
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Autobahnreiser napisał(a):
oczywiście CL 65AMG to dobry i nietuzinkowy samochód... prawie 1000Nm momentu obrotowego dostępne już od 2000obr/min robi swoje samochód bardzo dobrze przyspiesza... na torze gdzie jest równa nawierzchnia kreci bardzo dobre czasy kontrolne... slalom takze pokonuje bardzo dobrze.... Ale... Ale tak dobrze jest tylko wtedy kiedy kierowcę wspiera niezwykle rozbudowany, czujny i bezwzględnie ingerujący system ESP... Bez niego CL 65 AMG jest niemal nieprzewidywalny... Potworny nadmiar mocy w połączeniu z wąską granica pomiędzy delikatną dostojną podsterowanością, a brutalnym wyrzucaniem tyłu na zewnątrz łuku czynią z niego niewolnika elektroniki....


he he skÄ…d ja to znam :lol: :lol: :wink:

ale muszę trochę bronić to auto to nie jest auto sportowe to luksusowe GT z ogromnym silnikiem i nikt się z nim na tor raczej nie wybiera, do tego co to za argument że auto nie jest najlepsze na torze w końcu po to są samochody aby jeździć nimi po zwyklych drogach. Osobiście jednak uważam to auto za snobistyczne, ocikekające przepychem przedłużenie męskości. Taki wielki lśniący penis :twisted: :wink:

Jeszcze moim zdaniem auto powstało tylko po to aby Merc mugł się pochwalić że ma najmocniejsze auto w klasie, bo mocy jest jednak za dużo na auto które wywodzi się z komfortowej limuzyny, więc nigdy nie będzie sportowe o 200 koni słabsze Porsche Turbo poradziło by sobie z nim nez większych problemów.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 31.07.2005, 12:44
Profil
Post 
niech ktoĹ› zrobi porĂłwnanie tego merca i porsche zobaczymy na wynik.


Nie, 31.07.2005, 12:47
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Reanimator napisał(a):
niech ktoĹ› zrobi porĂłwnanie tego merca i porsche zobaczymy na wynik.


nie bierz tego na powaĹĽnie, tak mi siÄ™ po prostu wydaje.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 31.07.2005, 12:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post 
Fajny jest ale wole jego odmiane 4 dzwiowÄ… czyli CLS

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Nie, 31.07.2005, 12:57
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Opel Vectra FUN napisał(a):
Fajny jest ale wole jego odmiane 4 dzwiowÄ… czyli CLS


te auto maja niewiele ze sobÄ… wspulnego.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 31.07.2005, 12:59
Profil

Postów: 596
Post 
Reanimator napisał(a):
nie za dużo tych zer dałeś?


Nie :)

słownie to milion sto tysięcy :D


Nie, 31.07.2005, 13:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Tapetki ;)

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Brak źródła :twisted: :!: :lol:

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Śro, 11.10.2006, 16:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Świetne zdjęcia el :!: Piękny jest, ten odchodzący do lamusa, CL. Wspaniały, potężny, zjawiskowy. Auta z tej serii nie mają po prostu konkurencji, są jedyne w swoim rodzaju.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Czw, 12.10.2006, 7:39
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2004 Mercedes-Benz CL65 AMG
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: news.caradisiac.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 16.04.2009, 20:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018