Obecny czas: Czw, 25.04.2024, 22:19




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Renault Laguna (1998) 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post Renault Laguna (1998)
Image


Renault Laguna Nevada RXE 1.6 16V (1998)

Image
Image

(C) netcarshow

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 28.09.2006, 10:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Kiedyś (daawno temu) Laguna mi się podobała. Dziś nie wzbudza u mnie kompletnie żadnych emocji.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Czw, 28.09.2006, 12:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
2.0 8V TO DALEJ NAJLEPSZE AUTO Z UZYWANYCH NA RYNKU ! astra vectra niechsie schowa , mowa o zadbanych egzemplazach i wypasionych

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Czw, 28.09.2006, 13:15
Profil

Postów: 214
Miejscowość: teraz Sopot
Post 
podobnie jak w megance: fajny srodek ( kierownica :P ), komfortowe auto ale ja bym sie na nie niezdecydowal - wogolne mnie nie kreci. Co innego Laguna od 2001 roku - sliczny wozik ale ta awaryjnosc......... tragedia :?

_________________
"Jeśli pędzisz z prędkością 250km/h to co widzisz przed soba juz jest historią" - Bard Eker


Czw, 28.09.2006, 16:30
Profil

Postów: 24
Miejscowość: Zgierz
Post 
Kiedys tata myślał nawet o kupnie laguny,ale te czasy przeszły.Według mnie laguna II bije swojom poprzedniczke pod kazdym względem :wink:

_________________
Polakom Gratulujemy Rydzyka,Rydzykowi Gratulujemy Majbacha!


Czw, 28.09.2006, 16:43
Profil

Postów: 214
Miejscowość: teraz Sopot
Post 
Lukaszx napisał(a):
laguna II bije swojom poprzedniczke pod kazdym względem
nom - pod wzgledem awaryjnosci to wrecz wymiata poprzednika:)

_________________
"Jeśli pędzisz z prędkością 250km/h to co widzisz przed soba juz jest historią" - Bard Eker


Czw, 28.09.2006, 16:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Laguna tej generacji mi się zawsze podobała i do teraz tak zostało :mryellow:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 28.09.2006, 17:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2567
Miejscowość: Gdzieś na zachodnich rubieżach
Samochód: Volvo S80
Post 
Samochód którego wygląd przez wiele lat pozostawał świeży.
Pamiętam jaki byłem oczarowany gdy pierwszy raz zobaczyem lagunę.

_________________
Licencja na miłość
Embargo na sen


Sob, 30.09.2006, 23:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Swego czasu bardzo mi się podobała wersja GrandTour. Teraz auto już mi się znudziło ale braku urody mu nie można zarzucić ;-)

_________________
locha lover


Nie, 01.10.2006, 7:35
Profil

Postów: 1
Miejscowość: Łódź
Post 
Autko prezentuje się całkiem nieźle jak na ten rocznik. Kiedyś bardzo chciałem coś takiego posiadać

_________________
Jak nie dać "zabić" się na drodze:
http://zlotemysli.pl/rados.php?c=4main&idEbook=8


Nie, 01.10.2006, 11:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post 
Bardzo podobala mi sie laguna i podoboa do dzis. ogolnie z tego co siora mi mowila (przez pewien czas jezdzila do pracy laguna z koleznka) mowila ze bardzo fajne auto... W srodku miejsca w pizdu

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Nie, 01.10.2006, 13:03
Profil

Postów: 966
Miejscowość: Western Poland
Samochód: Jetta MK2/Laguna I
Post 
A wiec jako użytkownik napisze o niej parę słów. Posiadam takową - phase I przed FL, rocznik 1996, kombi, srebrna 1.8 8V 95 KM na wielopunkcie. Wersja wyposażeniowa RT - elektryczne szyby z przodu, klimatyzacja automatyczna, alufelgi 14". Nie narzekam na to autko - jest duże, przyjemnie się prowadzi i zaskakuje komfortem podróżowania. W piątek zaliczyłem trasę Poznań - Lipsk - Poznań, 910 km. Żadnego zmęczenia itp. Siedzenia są miękkie, wygodne i czy zrobię nią 20 czy 900 km tak samo się czuję - prawdziwy pożeracz kilometrów. Rozpędziłem ją z kompletem pasażerów do 200 na niemieckiej autostradzie, co jest wg mnie dobrym wynikiem jak na jej masę (1380 kg + 5 osób). Spalanie wyszło ok 10.5-11 l / 100 km, co jest również akceptowalne (średnia prędkość podróżna 140). Jak na razie jestem z niej zadowolony, ma dopiero 121 000 km i myślę, że spokojnie zrobię nią drugie tyle.

_________________
LANZ BULLDOG - Mission in progress;)
http://img136.imageshack.us/img136/7034/dsc3246fv2.jpg


Pon, 23.04.2007, 15:58
Profil

Postów: 159
Miejscowość: Wałbrzych
Post 
Laguna jest lepiej wyposazona ni jej europejscy rywale m.in Passat Mondeo Vectra jest tańsza od nich w zakupie jednak nie ma róży bez kolców Laguna jest tańsza od w/w samochodów oraz lepiej wyposazona jednak w porównaniu do Passata czy Mondeo jest chyba jednym z najbardziej awaryjnych sdamochodów klasy średniej


Pon, 23.04.2007, 17:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
markus napisał(a):
Kiedyś (daawno temu) Laguna mi się podobała. Dziś nie wzbudza u mnie kompletnie żadnych emocji.

A u mnie zupełnie odwrotnie! Kiedyś patrzyłem krzywo na ten samochód, a od jakiegoś czasu podoba mi się coraz bardziej :)

_________________
S T A N C E | W O R K S


Pon, 23.04.2007, 18:10
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Ta generacja Laguny od zawsze bardzo mi się podobała, choć kombiak ciut mniej. Bardzo wygodne autko a z najmocniejszym silniczkiem naprawdę daje radę.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 23.04.2007, 19:36
Profil

Postów: 966
Miejscowość: Western Poland
Samochód: Jetta MK2/Laguna I
Post 
Ice napisał(a):
a z najmocniejszym silniczkiem naprawdÄ™ daje radÄ™.

Ale tylko na manualu. Bo automat nie cieszył się dobrą opinią.

_________________
LANZ BULLDOG - Mission in progress;)
http://img136.imageshack.us/img136/7034/dsc3246fv2.jpg


Pon, 23.04.2007, 19:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 40
Miejscowość: Suwałki
Post 
Bardzo ładne autko,a jakie komfortowe...na dodatek bardzo dobrze się sprzedawało w latach gdy było produkowane,lepiej niż obecna wersja,choć i ta mi sie podoba :)

_________________
<--- RENAULT MEGANE 2009 patrz i ciesz swe oko ile chcesz :)


Wto, 12.06.2007, 13:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 456
Miejscowość: Lublin
Post 
bardzo ładne mydełko szkoda że już nie robią choćby in argentina

_________________
Evolution GT-Winner and Losers!


Wto, 19.06.2007, 14:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post Re: Renault Laguna (1998)
Dawno temu mialem taka , rocznik 97, jeszcze nie przejsciowka ale juz pare zmian w niej bylo (nowy climatronic, nowe logo z tylu etc), 2,2D.
Auto nie do zdarcia a na baku w trasie moglem zrobic 1050km, jedyny minus to drobne usterki typu czesto przepalajace sie zarowki i klocki hamulcowe nazbyt czesto sie zuzywajace i jeszcze dodam horrendalnie drogi serwis.


Nie, 31.05.2009, 20:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 160
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Laguna
Post Re: Renault Laguna (1998)
Lagune I kiedyś Ojciec miał właśnie 2.0 8V 115km i co prawda mały byłem wtedy ale pamiętam że ówczesne bryki raczej to brało (mówie o latach 1996-2001) i nie psuła się nawet, przez 5 lat to tylko akumulator i tłumik w sumie. Naprawde fajne autko. Dziś sam jestem.... posiadaczem laguny I, 2.2dT 113km ('97) wszystko oprócz skóry i Navi i musze powiedzieć że nie jest źle, jak na studenckie potrzeby to akurat autko, tanie w zakupie, tanie w eksploatacji o ile się nie psuje, bo jak coś padnie to makabra. Ja zrobiłem nią w 1,5 roku 35tys. i w sumie rozrząd i pompa wodna wymieniane, no zawieszenie to normalka w sumie po Wrocławiu. Dość dobrze się zbiera i przy oszczędnej jeździe mieszczę się w 6,5l/100km. Jeszcze jakiś czas pewnie posłuży. Kupiłby sobie człowiek już Lagune II bo są tanie ale 1.9dci to pod względem niezawodności ciekawą propozycją nie jest :D 2.2dci gorzej trafić a z tego co czytałem wcale nie lepszy silnik. W roku 1994 jak laguna I wchodziła to była chyba najładniejszym samochodem klasy średniej na rynku. Ogólnie daje rade jak za te ceny po których chodzą teraz.

A propos tego wyżej, to climatronic był tylko jeden od początku do końca Laguny I, w tej po lifcie miał inny kolor ale funkcje te same.


Pią, 05.06.2009, 22:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018