Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 23:59




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
2010 Chevrolet Camaro 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 2010 Chevrolet Camaro
Skur*wiel :mryellow: W czarnym miażdżył by jaj doszczętnie :mryellow: Obłędny, amerykański skur*wiel :mryellow: Chcę go, pragnę go, pożądam go :mryellow:

Na razie tylko takie krĂłtkie info, poniewaĹĽ brak prasĂłwki.
Nowe Camaro będzie występowało w trzech wersjach, LS, LT i SS. Na początek sprzedaży dostępny będzie silnik 3,6-litrowy V6 o mocy 296bhp. W wersji SS pod maską znajdzie się jednostka 6.2-litra V8 416bhp. Jednostka ta może "odłączać" kilka cylindrów, kiedy nie są potrzebne. Poprawia to ekonomikę auta.
Auto posiada niezależne zawieszenie wszystkich kół, drążki stabilizacyjne itp. hamulce to cztero tłoczkowe Brembo z przodu i tyłu. Rozkład masy wynosi 52/48 z przodu / z tyłu. Waga nowego Camaro wynosi 1700kg.
We wnętrzu mamy oświetlenie z diod LED, skórzaną tapicerkę, i pomarańczowe podświetlenie tarcz inspirowane Camaro z 1969 roku. Do sprzedaży w USA wejdzie na początku 2009 roku. auto pojwi się również w Europie.

Image Image Image

Pojawi się prasówka to dodam pełne info.

cartribe

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Pią, 18.07.2008, 18:57
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
Zero zaskoczenia, inaczej nie może wygląda, ale i tak jest boski, prawdziwy mięsień ameryki, jak na start całkiem mocne silniki, no i wnętrze wspaniałe, stylowe przy nim to z challengera wyglada jak z matiza. W końcu mamy wszystkie muscle w komplecie, przebił Chellengera ale do Mustanga od Shelby trochę mu brakuje ale poczekamy na wersje SS (choc cos tam pieją że nie bedzie)

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pią, 18.07.2008, 19:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
SS będzie, tylko nie będzie odmiany Z28 z silnikiem od Corvette ZR1...

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Pią, 18.07.2008, 19:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 379
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
Podoba mi sie bardziej od nowego Dodge Challengera.To bardzo miło,że w swoich nowych modelach,producenci nawiazuja do czasow kiedy samochody były naprawde ladne i bez zarzutu.Choc z drugiej strony smutne ze nie potrafia juz niczego swiezego wprowadzic.


Pią, 18.07.2008, 19:10
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
VW_Marcin napisał(a):
SS będzie, tylko nie będzie odmiany Z28 z silnikiem od Corvette ZR1...


mam na myśli wersje z silnikiem LS7 czyli konkurencja dla GT500 nie wiem jak się bedzie zwała :wink:

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pią, 18.07.2008, 19:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
johny napisał(a):
VW_Marcin napisał(a):
SS będzie, tylko nie będzie odmiany Z28 z silnikiem od Corvette ZR1...


mam na myśli wersje z silnikiem LS7 czyli konkurencja dla GT500 nie wiem jak się bedzie zwała :wink:


Z prototypĂłw...;)
VW_Marcin napisał(a):

Jeśli jesteś fanem Camaro w najmocniejszych wersjach, możesz szukać dalej. Mówiąc prościej, nie będzie Camaro Z28. That's right. :cry: Na szczycie oferty ma być Camaro SS z silnikiem LS3 V8 o mocy około 400 do 450 KM.


Camaro SS
Ze zdjęć wynika, że auto będzie miało o wiele lepsze przednie lampy niż na pierwszych zdjęciach :mryellow:

Nie ma miesiÄ…ca, ba tygodnia bez jakiĹ› spyshotĂłw czy informacji na temat nowego Camaro. To juĹĽ sÄ… jedne z ostatnich testĂłw najnowszego Camaro. Premiera tuĹĽ tuĹĽ.
Image Image Image Image Image Image Image

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Pią, 18.07.2008, 19:16
Profil

Postów: 2831
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
Wyszedł bardzo dobrze IMO. Całe szczęście, że nie dostał jakiegoś pospolitego wnętrza, jak to było z Challengerem.

_________________
← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.


Pią, 18.07.2008, 19:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 516
Miejscowość: Kępno
Samochód: (DE) FWD PB Turnier
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
:mryellow: :mryellow: Po prezentacji konceptu byłem oszołomiony wyglądem tego auta, w wersji seryjnej nadal poraża :mryellow: Zgadzam się, by pokazali go w czerni - moja euforia nie miałaby granic :mryellow: I to wnętrze... już wiem, jakie auto będzie gościło na moim pulpicie w formie tapety :mryellow: :twisted:

_________________
Polscy Łowcy Burz
Prognoza pogody dla każdego


Pią, 18.07.2008, 19:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3271
Miejscowość: Zewsząd
Samochód: Opel Astra 1,6
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
Wooow ;D Genialny :twisted: nadwozie nie ma co komentować cud, miód i malina :mryellow: a co do wnętrza to chwała dla GM-u że pokazali klase i zrobili jakieś fajne wnętrze nie to co idioci w Chryslerze którzy do świetnego pod kazdym innym wzgledem auta wsadzili wnętrze którym w dzisiejszych czasach mogliby uraczyć koreańczycy i jeszcze nie zebraliby za to zbyt wielu pochwał....
Camaro to krĂłl :twisted:

_________________
"Był las nie było was, będzie las nie będzie was"
Prymas Wyszyński


Pią, 18.07.2008, 19:49
Profil

Postów: 90
Samochód: Audi A6 3.0 BTDi
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
z zewnatrz b. dobrze, wewnatrz dostatecznie


Pią, 18.07.2008, 20:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
Oczywiście zero zaskoczenia, a to dzięki temu, że w prawie niezmienionej formie trafił do produkcji co bardzo cieszy. Cieszy mnie również fakt, że będzie sprzedawany w Europie. Chciałbym zobaczyć takie współczesne muscle cary na Polskich ulicach ;) Jeśli Dodge nie chcę przegrać z Chevroletem na wstępie to niech sprzedaje również Challengera w Europie :mryellow: (o ile nie ma już takich zamiarów :P) No cóż czekam na pierwsze porównanie seryjnych aut :mryellow:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 18.07.2008, 20:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 59
Samochód: GV 2.0
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
nie wiem czy dobrze kojarzę ale najbiedniejsza wersja z 2,5l automatem ma kosztować coś koło 25tys dolców (może pomyliłem z Dodgem) .


Sob, 19.07.2008, 7:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 516
Miejscowość: Kępno
Samochód: (DE) FWD PB Turnier
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
Mam nadzieję, że się nikt nie obrazi, że dam tu parę zdjęć:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13d ... 76140.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31b ... 3fe12.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d2 ... 919e0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8bd ... e48fc.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fab ... abf5d.html
autoblog.com

_________________
Polscy Łowcy Burz
Prognoza pogody dla każdego


Sob, 19.07.2008, 8:48
Profil

Postów: 212
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
Wiejskie wnętrze. Poza tym wszyscy od dawna już wiedzieli (z pominięciem detali wersji seryjnej) jak będzie wyglądać i powiem, że nawet się już trochę opatrzył. ;)


Sob, 19.07.2008, 11:05
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
WASYL0002 napisał(a):
nie wiem czy dobrze kojarzę ale najbiedniejsza wersja z 2,5l automatem ma kosztować coś koło 25tys dolców (może pomyliłem z Dodgem) .


chyba coś ci się pomyliło, nie ma takiego silnika a nawet jak by by był to by był znacznie tańszy

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Sob, 19.07.2008, 15:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image
Image
Image
autoblog.it

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Sob, 19.07.2008, 15:54
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
żółty wyglada trochę komiksowo, nie pasuje, reszta w szczególności czerwony wygląda świetnie, naprawdę genialny jest ten wóz

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Sob, 19.07.2008, 16:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Sob, 19.07.2008, 18:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
Nie spodziewałem się, że Amerykanie potrafią zrobić tak wspaniałe wnętrze :shock:
U mnie Challenger był od razu spalony za środek :/


Nie, 20.07.2008, 11:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2010 Chevrolet Camaro
No autko kosmiczne, na zywo napewno robi duzo wieksze wrazenie, wnetrze faktycznie niezle wyszlo :twisted: Jedyne co bym sie czepil to tego zoltego koloru, gdzie wyglada jak zabawka plastikowa :? :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pon, 21.07.2008, 9:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018