Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 5:22




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 266 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
2008 Renault Megane III 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 2008 Renault Megane III
Info później...
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Pon, 01.09.2008, 10:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2008 Renault Megane III
Boski! W końcu Renault nie spiepszyło sprawy, chociaż przyczepiłbym się ciut za dużych tylnych świateł, ale ogólnie cud, miód i orzeszki, czekam na foty 3d 8)

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pon, 01.09.2008, 10:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3271
Miejscowość: Zewsząd
Samochód: Opel Astra 1,6
Post Re: 2008 Renault Megane III
No pięknie :mryellow: świetna sylwetka, na zdjeciach ten przód nie wygląda idealnie ale pewnie na żywca podobnie jak w Laguniue będzie to ładnie wyglądać :mryellow:

_________________
"Był las nie było was, będzie las nie będzie was"
Prymas Wyszyński


Pon, 01.09.2008, 10:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: 2008 Renault Megane III
Jak dla mnie przód jest ohydny i nie zmienie zdania, ale co do samej bryły może sie przyzwyczaje...
Tyle że po dość awangardowym poprzedniku teraz jestem zawiedziony tą stylistyką


Pon, 01.09.2008, 10:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post Re: 2008 Renault Megane III
No bardzo ładnie, w sumie od każdej strony mi się podoba, Renault wreszcie pokazało na co go stać. Teraz chciałbym tylko zobaczyć wnętrze i dokładnie co jest pod maską :)

_________________
Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem


Pon, 01.09.2008, 11:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2008 Renault Megane III
Jestem w niebie. Juz sobie tapete zmieniam

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Pon, 01.09.2008, 11:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 988
Post Re: 2008 Renault Megane III
Dziadostwo :roll: :roll: :roll: :roll: Wiedziałem, że Renault stacza się na dno, ale żeby dodatkowo przywiązywać sobie taki kamień do szyi? Jeszcze tak chaotycznego i nieproporcjonalnego auta nie widziałem... Już chińskie podróbki są lepsze... A te ogromne światła? Wielkością dorównują tym z Kamaza... Gdyby to miała być Dacia, powiedziałbym, że rewelacja, ale nowe Megane?

Żegnaj dawne dobre Renault :|

_________________
0.o


Pon, 01.09.2008, 11:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 516
Miejscowość: Kępno
Samochód: (DE) FWD PB Turnier
Post Re: 2008 Renault Megane III
Po prezentacji Laguny III po nowym Megane można było się wszystkiego spodziewać. Na szczęście auto nie zostało zepsute, ciekawie wygląda :) , ale... sam nie wiem czemu, ale po poprzedniej generacji oczekiwałem kontynuacji awangardy stylistycznej. Megane II wyróżniał się chociażby kształtem tyłu 8) , a nowa wersja? Obecnie ciężko powiedzieć, czy III gen. jest ładniejsza od II gen.

_________________
Polscy Łowcy Burz
Prognoza pogody dla każdego


Ostatnio edytowany przez Ama18, Pon, 01.09.2008, 12:07, edytowano w sumie 1 raz

Pon, 01.09.2008, 11:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: 2008 Renault Megane III
A mi odpowiada ten model. Ma ciekawe przetłoczenia na masce, a całe nadwozie wygląda świeżo i ciekawie. najładniejszy kompakt 2008. Komu się nie podoba, niech idzie po Golfa 1.9 TDi :wink:


Pon, 01.09.2008, 12:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post Re: 2008 Renault Megane III
Jeszcze jakiś czas temu bałem się, że zrobią muflona jakiegoś z tej meganki, na szczęście byłem w błędzie. Auto naprawdę wygląda ładnie, obawiałem się, że wersja 5 drzwiowa będzie taka jakaś nijaka, a tutaj jest bardzo przyzwoicie, jedyna rzecz jaka mi nie pasuje to te światła z tyłu, trochę za duże i rozlazłe, a tak wszystko jest ok. Czekam na inne wersje, a przede wszystkim wersje RS :twisted:


Pon, 01.09.2008, 12:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2008 Renault Megane III
Z tymi tylnymi reflektorami to siÄ™ chyba za bardzo na nowe fordy napatrzyli...

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Pon, 01.09.2008, 12:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2008 Renault Megane III
James na jakiej ty planecie ĹĽyjesz i jaki tam u ciebie fordy jeĹĽdĹĽÄ… :lol:
Pisałem już że autko bardzo mi sie podoba lae jak to zauważył ama18 już nie jest tak awangardowy jak II. Dla niektórych to i lepiej bo nie wszystkim podobał się ten tył niczym w żelazku. Dla mnie wszystkie meganki od początku produkcji były świetnymi samochodami a ten model nadal bedzie to kontynuował.

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Pon, 01.09.2008, 12:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 379
Post Re: 2008 Renault Megane III
Całkiem możliwe że spoglądamy na zwycięzcę konkursu Car Of The Year,z czego oczywiście bardzo się cieszę.Już dawno nie widziałem auta które byłoby tak silną mieszanką gorących emocji,było sexy i miało w sobie te cechy a nie było super bryką za 1 000 000 Euro.To jeden z tych samochodów,obok których nie przechodzi się obojętnie,tak trzymać Renault,jesteś na dobrym kursie.


Pon, 01.09.2008, 14:03
Profil

Postów: 2831
Post Re: 2008 Renault Megane III
Nie podobają mi się tylne lampy, są wielkie i jakieś takie... Ale poza tym wygląda bardzo fajnie. Jestem ciekaw wnętrza.

_________________
← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.


Pon, 01.09.2008, 14:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: 2008 Renault Megane III
james_gastovski napisał(a):
Z tymi tylnymi reflektorami to siÄ™ chyba za bardzo na nowe fordy napatrzyli...

gibki8 napisał(a):
James na jakiej ty planecie ĹĽyjesz i jaki tam u ciebie fordy jeĹĽdĹĽÄ…

u mnie jak i u kolegi james_gastovski jeĹşdzi np. Mondeo, ktĂłre w kombi ma bardzo podobne lampy :>

Co do samego auta: wg mnie jeden z najładniejszych kompaktów, parę drobiazgów bym pewnie wymyślił ale ogólne wrażenie świetne. W moim prywatnym rankingu urody w tej klasie jest odrobinę za Bravo :wink:

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Pon, 01.09.2008, 16:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2008 Renault Megane III
dośc ciekawy stylistycznie, ma swój urok, choc jak dla mnie jest zbyt powiginany wole zdecydowanie niemiecki prosty styl, taka stylistyka szybko sie nudzi. Najciewkawsza jest chyba maska. Generalnie to auto jest mi obojętne

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 01.09.2008, 17:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1886
Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
Post Re: 2008 Renault Megane III
Jeszcze wczoraj pisałem, że zapowiada się zgrabne auto i w sumie takie jest. Ogólne wrażenia psują jednak zbyt duże tylne lampy i dziwny przód. Ogólnie są ładniejsze samochody w tej klasie.


Pon, 01.09.2008, 17:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post Re: 2008 Renault Megane III
MonteVerdi napisał(a):
Całkiem możliwe że spoglądamy na zwycięzcę konkursu Car Of The Year,z czego oczywiście bardzo się cieszę.Już dawno nie widziałem auta które byłoby tak silną mieszanką gorących emocji,było sexy i miało w sobie te cechy a nie było super bryką za 1 000 000 Euro.To jeden z tych samochodów,obok których nie przechodzi się obojętnie,tak trzymać Renault,jesteś na dobrym kursie.


Z tym car of the year to chyba trochę przesadzasz, meganka już nie zaskakuje niczym szczególnym, ładna to ładna ale tak to niczym specjalnym się nie wyróżnia


Pon, 01.09.2008, 18:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 379
Post Re: 2008 Renault Megane III
Nowa Megane robi piorunujÄ…ce wraĹĽenie,ciekawe jak tam 3 drzwiowe Coupe,pewnie rĂłwnie urzekajÄ…ce 8)


Pon, 01.09.2008, 18:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2008 Renault Megane III
No w COTY liczy się nie tylko wygląd ale także jakies innowacje bezpieczeństwo przestrzeń we wnętrzu i takie tam pierdoły. Ja mam nadzieje że Renault pod każdym z tych aspektów nie zawiedzie i uważam go za pretendenta do tytułu COTY. I zaznaczam że pokonac Lancie Deltę nie bedzie łatwo bo wg. mnie to świetne auto.

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Pon, 01.09.2008, 19:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 266 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018