Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 6:07




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
2010 Kia Picanto FL 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 5698
Post 2010 Kia Picanto FL
Cytuj:
2010 Kia Picanto odsłonięty w Korei
Kia Picanto otrzymał zmiany w tym niektóre radykalne na zewnątrz i wewnątrz min: korekta designu wraz z ulepszeniami technicznymi jak ulepszone silniki i nowe skrzynie.

Wśród najbardziej oczywistych aktualizacji stylingu wprowadzonego do Picanto 2010 jest bardziej agresywny przód z chromowana kratka oraz przeprojektowany zderzak przedni z większym wlotem powietrza, nowe światła anty-mgła.
Z tyłu zmiany tylnej lampy i zderzaka .Atrakcyjnie stylizowane alu z 15-calowymi gumami .

Wewnątrz, w facelifted Picanto otrzymuje 4-ramienna kierownice, nowe tapicerki drzwi i materiały, pakiet nowych opcji, takich jak kamery z tyłu, podłączone do małego wyświetlacza LCD, umieszczone wewnątrz lusterka wstecznego.
Każdy Picanto został również wyposażony w tzw Eko Assist System, który prowadzi kierowcę w najbardziej wydajny sposób.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych kosmetycznych zmian Picanto odniósł także korzyści płynące z aktualizacji pod maska. Nowy model jest dostępny z 4 silnikami min: 1.0L CYL. 72 KM obecnie 8 KM więcej osiąga 5% lepsze zużycie paliwa (20km / L).Na koreańskim rynku Picanto jest także dostępny z 67-LP na gaz płynny.

Kia Picanto 2010 jest już dostępny u Kia dealerów w całej Korei Południowej ceny od 7,06 milionów Won ($ 5,590) do 9,77 milionów Won ($ 7,700) dla silników zasilanych benzyną modelu.Zaktualizowany Picanto będzie miał oficjalny debiut na nadchodzącym 2009 Frankfurt Auto Show we wrześniu, a jego sprzedaż ma rozpocząć się zaraz po jego premierze.


ImageImage
ImageImage

ImageImage
ImageImage
hankyung.com

_________________
TechnoBase.FM.24h. Electro


Ostatnio edytowany przez drakor Wto, 16.06.2009, 22:08, edytowano w sumie 2 razy

Pon, 15.06.2009, 22:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 160
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Laguna
Post Re: 2010 Kia Picanto FL
O ja pier.... :/

To teraz wygląda przecież 10 razy lepiej niż po tych ich usprawnieniach, mogli wstawić nowy środek, nowe silniki i lekko przemodelować przód na bardziej agresywny a nie bardziej bajkowy. No ja jestem lekko załamany.

Jedyne co im wyszło to te felgi, są naprawdę niesamowite.

Ale może ktoś lubi takie wyłupiaste oczy lemura niczym w starym Subaru impreza :mryellow:


Wto, 16.06.2009, 9:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2010 Kia Picanto FL
To juz drugi FL tej generacji, przydalby sie w koncu nowy model

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 16.06.2009, 11:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1832
Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
Post Re: 2010 Kia Picanto FL
Picanto powoli zaczyna odstawać od obecnej stylistyki. Mam nadzieję, że ten FL, to tylko na krótko i niebawem zobaczymy nowe Picanto. Może powstanie coś w stylu Soul'a tylko o klasę niżej.

_________________
<--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...


Wto, 16.06.2009, 11:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 182
Samochód: Kia Pro_cee'd 1.4
Post Re: 2010 Kia Picanto FL
Felgi to jakaś porażka. Picanto zresztą fajne było jedynie przed pierwszym FL. Agresywna stylizacja nadwozia (szczególnie przodu) zupełnie tu nie pasuje.


Wto, 16.06.2009, 12:07
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2010 Kia Picanto FL
Z przodu zmieniło się nie wiele, za to tył to już pod seryjny "tjunink" podchodzi :| Te okropne lampy i zderzak który równie dobrze mógłby być zamontowany z przodu zupełnie mi nie pasują. To samo korek wlewu paliwa - wygląda jak gadżet z tesco ...Felgi mają ...kobiecy wzór i z tym profilem opony zupełnie się nie prezentuja.

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Wto, 16.06.2009, 13:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5698
Post Re: 2010 Kia Picanto FL
No ja nie wiem co z wami jest normalnie , przecież to samochód tylko i wyłącznie dla kobiet i one będą niem śmigać praktycznie wyłącznie po mieście.

_________________
TechnoBase.FM.24h. Electro


Wto, 16.06.2009, 14:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2010 Kia Picanto FL
Image
Image
Image
Image
Image
Image
kmh24.pl

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Wto, 16.06.2009, 20:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2010 Kia Picanto FL
Nie ma co kampanie reklamowÄ… to oni majÄ… zajebistÄ… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Wto, 16.06.2009, 20:51
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: 2010 Kia Picanto FL
Nowe modele Kia na europejskim rynku coraz mniej czego mają się wstydzić, ale Picanto z każdym FL jest coraz to dłuższym krokiem wstecz.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 16.06.2009, 21:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 182
Samochód: Kia Pro_cee'd 1.4
Post Re: 2010 Kia Picanto FL
Kobi napisał(a):
Nie ma co kampanie reklamowÄ… to oni majÄ… zajebistÄ… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Szczególnie zdjęcie z gościem (???) stojącym przy niebieskiej Kii. :lol: :lol:


Śro, 17.06.2009, 1:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018