Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 15:10




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
2011 Kia Picanto 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2011 Kia Picanto
Istny szatan - dwie rury w Picanto :lol: Ale wygląda bardzo dobrze, będzie przebój.

_________________
PB RWD jest wysoko


Wto, 16.08.2011, 7:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2011 Kia Picanto
Wersja trzy drzwiowa wygląda całkiem fajnie :wink: Chciałbym zobaczyć wersję za 29 900, bo na razie to pokazują tylko lepiej wyposażone wersje, a ciekawe czy podstawa wygląda równie dobrze :> :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 16.08.2011, 8:57
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2011 Kia Picanto
No no, wersja trzydrzwiowa IMO wygląda jeszcze ładniej od pięciodrzwiowej. :)

Alfisti4ever --> Choćby tak (to raczej nie model pokazowy, bo nie ma alufelg czy np. chromowanych elementów nadwozia):
http://otomoto.pl/kia-picanto-piekne-no ... 11194.html


Wto, 16.08.2011, 15:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2011 Kia Picanto
Nie ma dużej różnicy jak choćby między Polo bida version, a Polo Highline.

_________________
PB RWD jest wysoko


Wto, 16.08.2011, 15:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 364
Miejscowość: Corby
Samochód: Civic Coupe D16Y7
Post Re: 2011 Kia Picanto
29.500 niby nie duzo jak wyposazenie bedzie takie jak pisza, ale konkurenci jak FIAT, Chevrolet maja 5-cio drzwiowe nadwozia w nizszej cenie i ciagle sa jakies promocje. Jak dla mnie najciekawszym autem tego segmentu jest Twingo za 29.900, jako jedyne na dzien dobry ma normalny silnik i bagaznik powyzej 200 l. a i tak nie jest tak popularny jak (przestarzala juz) Panda czy Spark. O czym to swiadczy?? Ze klienci i tak wybiora Pande z 5ciorgiem drzwi za 26000 niz 3 drzwiowe KIA.


Wto, 16.08.2011, 15:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2011 Kia Picanto
Panda ma ten atut, że jest klepana u nas. Poza ceną to ciężko zrozumieć wybór Pandy. Picanto jest dużo nowocześniejsze, lepiej wyposażone i wnętrze wygląda cywilizowanie w przeciwieństwie do Pandy.

_________________
PB RWD jest wysoko


Wto, 16.08.2011, 16:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 531
Miejscowość: Szczecin
Samochód: italiano diesel
Post Re: 2011 Kia Picanto
Mam nadzieję, że w wersji podstawowej będzie lepiej niż w i10. Byłem w salonie zobaczyć i stała podstawa z czarnymi zderzakami za 29 tys. Auto zrobione z blachy po puszek po piwie. Lekko naciskasz i się ugina. Brak wyciszenia - plastki też delikatne a kierownica.. plastik z recyklingu, drzwi cienkie i zamykają się jak w moim starym Swifcie. Ogólnie wygląda kiepsko, wrażenie potęgują małe kółka rodem z Cieniasa...
Zaletą jest natomiast ilość miejsca - na szerokość jest sporo więcej niż w Pandzie, nie wspominając o tyle gdzie jest go więcej niż dawniej w kompaktach.
Podsumowując gdybym miał do wyboru Pande MyLife za podobną kasę, mimo jej przestarzałości to jednak brałbym ją... Moim zdaniem dużo lepiej dołożyć ok 5 tys i kupić i20...
Zobaczymy jak będzie z Picanto w końcu to bliźniacze auto...


Wto, 16.08.2011, 17:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2011 Kia Picanto
cobra napisał(a):
Alfisti4ever --> Choćby tak (to raczej nie model pokazowy, bo nie ma alufelg czy np. chromowanych elementów nadwozia):http://otomoto.pl/kia-picanto-piekne-nowe-picanto-C18811194.html

Yyy... nie wiem czy przeczytałeś ale wersja prezentowana w tym ogłoszeniu kosztuję 38.790, więc daleko jej do wersji za niecałe 30 tys, o którą mi chodziło :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 16.08.2011, 20:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2011 Kia Picanto
r_lukas napisał(a):
Zobaczymy jak będzie z Picanto w końcu to bliźniacze auto...


i10 jest na rynku już cztery lata. W międzyczasie obie marki zrobiły spore postępy.

_________________
PB RWD jest wysoko


Wto, 16.08.2011, 20:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 531
Miejscowość: Szczecin
Samochód: italiano diesel
Post Re: 2011 Kia Picanto
Alfisti4ever napisał(a):
cobra napisał(a):
Alfisti4ever --> Choćby tak (to raczej nie model pokazowy, bo nie ma alufelg czy np. chromowanych elementów nadwozia):http://otomoto.pl/kia-picanto-piekne-nowe-picanto-C18811194.html

Yyy... nie wiem czy przeczytałeś ale wersja prezentowana w tym ogłoszeniu kosztuję 38.790, więc daleko jej do wersji za niecałe 30 tys, o którą mi chodziło :wink:

Drogo - za 40 tys można mieć wspomniane i20 z podobnym wyposażeniem i metalikiem... Też żaden cud ale już inna bajka.
Picanto widzę też ma te mikro kółka co i10.


Wto, 16.08.2011, 20:41
Profil

Postów: 797
Post Re: 2011 Kia Picanto
A propos obserwowanej od kilku dni serii gwizdów pod adresem (głównie) Datsuna Go i Maruti Swifta, to można powiedzieć, że Kia Picanto też dostała 0 gwiazdek w crash teście: :twisted:
http://www.aseancap.org/kia-picanto-nab/

Gwiazdki są dobre na Boże Narodzenie :mryellow:


Wto, 11.11.2014, 13:39
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2011 Kia Picanto
Najsmutniejsze jest to, że w XXI wieku nadal sprzedaje się auta bez poduszek i ABS-u. Zrozumiałbym jeszcze gdyby to były jakieś wiekowe konstrukcje, które trudno poprawić.


Wto, 11.11.2014, 17:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2011 Kia Picanto
cobra napisał(a):
Najsmutniejsze jest to, że w XXI wieku nadal sprzedaje się auta bez poduszek i ABS-u.

Każdemu wg potrzeb :wink: Ja nie wiem jak można sprzedawać auta bez klimatyzacji :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 11.11.2014, 18:05
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2011 Kia Picanto
Jak dla mnie bez żadnych problemów można rozdzielić dodatki związane z komfortem od tych związanych z poprawą bezpieczeństwa, na którym imo nie powinno się (tak bardzo) oszczędzać. Tak przy okazji sam jeszcze kilka lat temu jeździłem autem z korbkami i bez klimy i nie narzekałem. ;)


Wto, 11.11.2014, 18:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018