Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wyślij odpowiedź

Chrysler Prowler Convertible

Pon, 26.01.2004, 15:39

Image Image Image Image Image Image Image Image

Copyright (C)Moto net

Pon, 26.01.2004, 18:24

Ten samochód jest wspaniały, mogę o nim mówić w samych superlatywach, pierwszy samochód retro, który podbił moje serce.

Pon, 26.01.2004, 21:57

Czy mi siÄ™ zdaje czy juĹĽ go nie produkujÄ…?

Pon, 26.01.2004, 22:05

Miał to być pierwszy na świecie fabryczny hot rod. Ale prawdziwi hot rodziarze nigdy go nie kupowali. Kupowali go tylko bogaci smarkacze nie mający pojęcie co to jest hot rod. Prawdziwy hot rod nigdy nie jest fabryczny!!! Musi to być przerobiony przedwojenny samochód!!! Hot roding to pierwsza "faza" tuningu. Od tego zaczął się właśnie tuning na świecie.

Wto, 27.01.2004, 8:36

Jak wracałem rok dwa lata temu z wakacji autokarem, to taki własnie model w takim właśnie kolorze nas wyprzedził na autostradzie...Zresztą wszystkich wyprzedzał... :wink: Niesamowity i wręcz nieziemski samochód!!!

Wto, 27.01.2004, 10:06

Shift napisał(a):Czy mi siÄ™ zdaje czy juĹĽ go nie produkujÄ…?

Niestety niejest już produkowany /przynajmniej tak słyszałem/ podobnie jak marka Plyumoth.
Mam pytanie, czy był on kiedyś sprzedawany pod marką Chrysler :?: :?: :?: :?: :?:

Wto, 27.01.2004, 10:37

No był sprzedawany pod marką Chrysler, jak bym chociaż zobaczył takego to bym się posrał ze szczęścia!!hehe
Wyślij odpowiedź