Switch to full style
Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wyślij odpowiedź

Re: Mercedes W126

Śro, 09.05.2012, 9:31

Ostatnio widuje takiego w zgniłej zieleni, zadbany, ładny egzemplarz. Pięknie brzmi. :D Właściciel zrobił tylko jedno rzecz niewybaczalną, założył jakieś pseudochromy na nadkoła. Ostatnio w ogóle na to jest jakaś dziwna moda. Tragedia. :/
Ale ogólnie prawdziwy Mercedes z klasą.

Re: Mercedes W126

Czw, 12.07.2012, 3:01

morphy napisał(a):Ostatnio widuje takiego w zgniłej zieleni, zadbany, ładny egzemplarz. Pięknie brzmi. :D Właściciel zrobił tylko jedno rzecz niewybaczalną, założył jakieś pseudochromy na nadkoła. Ostatnio w ogóle na to jest jakaś dziwna moda. Tragedia. :/
Ale ogólnie prawdziwy Mercedes z klasą.


Styl "na cygana". żeby rudego ukryć.

Re: Mercedes W126

Czw, 26.03.2015, 3:24

Image
Image
Image
Image


(C) Carsbaze.com
Autoevolution.com
Powerful-cars.com
Benzinsider.com

Re: Mercedes W126

Czw, 26.03.2015, 8:35

Jechałem jako dzieciak (oczywiście pasażer). Niezapomniane wrażenia.
Lewy pas drogi ekspresowej, czy jak to się nazywało przed autostradami, 120-140 km/h na liczniku i nic nas nie miało szans wyprzedzić :mryellow:

Re: Mercedes W126

Pon, 22.06.2015, 13:25

Aveya napisał(a):Jechałem jako dzieciak (oczywiście pasażer). Niezapomniane wrażenia.
Lewy pas drogi ekspresowej, czy jak to się nazywało przed autostradami, 120-140 km/h na liczniku i nic nas nie miało szans wyprzedzić :mryellow:



A mnie takie auta jak te mercedesy kojażą się z filmami z dzieciństwa. Tego typu samochód to był samochód dla twardziela, a w każdym razie dla jakiegoś faceta z pozycją 
Wyślij odpowiedź