Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 13:42




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 183 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
2004 Ford GT 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 62
Miejscowość: Jasło
Post 
New York international auto show 2003
American car show 2005
American Car Show 2003

Niejedno widziałem jeśli o to ci chodzi. NIkt niemówił ze za granice nie można wyjechać.

_________________
Darkness in my soul terrifies me.....


Czw, 10.11.2005, 22:59
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
DarkWolf napisał(a):
Spróbój zasiegnąć informacji z prawdziwych źródeł a nie opieracie sie na danych staystycznych


a testy w magazynach motoryzacyjnych, to sa w pewnym stopniu wiarygodne źródła,

DarkWolf napisał(a):
Tak samo jak wy wszyscy opieram swoją wiedze o wiarygodne źródła z fabryk i koncernów forda. Sami go zrobili i sami go krytykują.


to chcesz powiedzieć że od strony Forda padły takie słowa np: "Ale zrobiliśmy ch*jowe auto". Akcje serwisowe nawet w taki aucie też się zdarzają np Ferrari pewien czas temu wzywał samochody do poprawek, że jedna cześć jest wadliwa nie znaczy, że cało auto jest kiepskie.

DarkWolf napisał(a):
wyglÄ…dzie zresztÄ… marnym bo nie dokonali zadnej rewolucji wkaldajÄ…c troche mocniejszy silnik do starego wzorca.


Wygląd rzecz gustu. A co do wzorca Ford akurat ma, czym się pochwalić, GT40 było wspaniałym autem a że ma ponadczasową stylistykę to w dodatkowym stopniu to wykorzystali, dla mnie wygląda fantastycznie.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 10.11.2005, 23:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
DarkWolf napisał(a):
Wpolsce nie ma nawet takiego a ty w nim siedziałęś

DarkWolf napisał(a):
NIkt niemówił ze za granice nie można wyjechać.


a co to? Co ma do rzeczy w takim razie to, żę w Polsce takiego nie ma? i nie chodzi mi o to, co ty widziałeś, tylko gdzie mnie wpuścili za kierownicę GT

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Czw, 10.11.2005, 23:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 62
Miejscowość: Jasło
Post 
American car show 2005 też "mnie wpuścili za kierownice takiego'

_________________
Darkness in my soul terrifies me.....


Pią, 11.11.2005, 0:12
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ford GT
Motor / Antrieb V8 / Heck
Lage Mitte längs
Ventile 32
Getriebe Sechsgang, manuell
Hubraum (cm³) 5409
Leistung (kW/PS) 368/550
bei U/min 6500
max. Drehm. (Nm) 770
bei U/min 4500
0–100 km/h (s) 3,3
Höchstgeschwindigkeit (km/h) 330
Leergewicht (kg) 1595
Preis 177.000 Euro


Ford GT 40
Motor / Antrieb V8 / Heck
Lage Mitte längs
Ventile 32
Getriebe FĂĽnfgang, manuell
Hubraum (cm³) 4195
Leistung (kW / PS) 225 / 306
bei U/min 6000
max. Drehm. (Nm) 448
bei U/min 55000
0–100 km/h (s) ca. 4,8
Höchstg. (km/h) 262
Leergewicht (kg) 1055
Wert ca. 100.000 Euro

ford GT i przodek GT40

(c) autobild.de

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 21.11.2005, 13:47
Profil
Post 
Wiem ze sie powtarzam ale to auto jest fantastyczne :mryellow: Tak jak kiedys poprzednik gorowal nad Ferrari to i tu jest dla mnie tak samo. :D


Pon, 21.11.2005, 14:48
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 
Hah, Wiem ze się powtarzam ale auto to jest fantastyczne, Johny, masz u mnie duze piwo :!: Fotki genialne, są tapetki :?: . 3,3 s do setki ? - niewierze :o . Samochód bajka, jest piękny, a konkuerncje zostawia daleko za sobą. GT ma duszę, jest rewelacyjny, jeden z niewielu obecnych supercarów na widok którego się slinie :wink:, bardziej od niego porządam jedynie Zonde. Auto po prostu miażdzy mi czache :D , ideał ...

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Pon, 21.11.2005, 15:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Naprawde jest podobny do swojego przodka, tylko ze jest znacznie większy. W Starym GT40 niesamowicie wygląda zestaw zegarów który rozciaga się prawie na całą długość wnętrz. Nowy GT jest pod każdym wzgledem lepszy i to jego bardziej bym chciał.

tapet brak

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 21.11.2005, 15:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 286
Miejscowość: Toruń
Samochód: Honda Prelude
Post 
Kolejny przy Mustangu, Gran Torino i innych kultowy Ford. Wspaniały!

_________________
Ice Ice Baby


Nie, 27.11.2005, 22:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
Dave napisał(a):
Kolejny przy Mustangu, Gran Torino i innych kultowy Ford. Wspaniały!

podpisuje sie pod tym 8) 8)


Pon, 28.11.2005, 10:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
żęby tak jednego zobaczyć... dotknąć, już nie mówiąc o jeździe :mryellow: :roll:
cĂłd miĂłd i orzeszki x99999 :D

_________________
^^


Pon, 28.11.2005, 13:42
Profil
Post 
-=Sadek=- napisał(a):
cĂłd miĂłd i orzeszki x99999

A ja powiem x 100000 :twisted:


Pon, 28.11.2005, 19:20
Awatar użytkownika

Postów: 941
Miejscowość: Wawa
Post 
kluczyk tego forda skreśla go po całości; nigdy bym nie kupil :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Image


Pon, 28.11.2005, 21:15
Profil
Post 
Porsche napisał(a):
kluczyk tego forda skreśla go po całości; nigdy bym nie kupil

No a hamulec reczny sterczy jak niepowiem co... :twisted:


Pon, 28.11.2005, 21:31
Awatar użytkownika

Postów: 1666
Miejscowość: Zamość
Post 
Rozpłynąłem się :D :D :D Obydwa sa nisamowite, obydwa są wspaniałe, obydwa mają swój klimat, są C U D O W N E :!: Ale, z całym szacunkiem dla "młodego", do swojego protoplasty to on się nie umywa :wink:


Pon, 28.11.2005, 22:05
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Dee napisał(a):
Ale, z całym szacunkiem dla "młodego", do swojego protoplasty to on się nie umywa


dlaczego to :?: nowy wygląda bardzo podobnie, że aż można się nabrać, jest szybszy, lepiej się prowadzi, oferuje trochę komfortu, przewaga starego jest tylko taka że to klasyk i zwycięzca swoich czasu, ale pomijając to nowy gniecie starego pod każdym względem

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 28.11.2005, 22:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
właśnie dopiero ta galeria uświadamia, jak bardzo podobne są te dwa modele... z przodu zupełnie można się pomylić... :shock: i'm really impressed

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Pon, 28.11.2005, 22:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1666
Miejscowość: Zamość
Post 
johny napisał(a):
dlaczego to :?: nowy wygląda bardzo podobnie, że aż można się nabrać, jest szybszy, lepiej się prowadzi, oferuje trochę komfortu, przewaga starego jest tylko taka że to klasyk i zwycięzca swoich czasu, ale pomijając to nowy gniecie starego pod każdym względem


Moim zdaniem :P Poza tym nie pisałem tego całkiem na serio (wink) - po prostu uwielbiam klasyki, bo mimo technicznych mankamentów w porównaniu do nowych samochodów mają coś, czym może się posczycić zaledwie garstka obecnie produkowanych samochodów - duszę. Nowy GT jest jednym z nich, ale... chyba właśnie dlatego, że jest tak podobny do GT40. I tu widzę przewagę staruszka :)


Pon, 28.11.2005, 22:53
Profil

Postów: 2840
Post GT
Oooo jak dużo tych fotek.... mam przynajmniej na co patrzeć :twisted: Podobają mi się te Fordy GT bo po piersze są szybkie po drugie ładnie wyglądają a po trzecie ten pasek no masakra :wink: No wyśmienity samochodzik :wink:


Wto, 29.11.2005, 22:37
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(c) autobild.de

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 25.12.2005, 18:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 183 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018