Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 20:56




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
PODATEK DOCHODOWY-US MNIE WEZWAL PILNE! 
Autor Wiadomość

Postów: 3
Miejscowość: gliwice i okolice
Post PODATEK DOCHODOWY-US MNIE WEZWAL PILNE!
Witam :)
dostalem wezwanie do us i mam tam okazac umowy kupna sprzedazy lub dowody rejestracyjne posiadanych samochodow lub sprzedanych od 2004r nie mam dzialalnosci ale 3 pojazdy w 2004r sprowadzilem i zarejestrowalem po czym przed uplywem 6 miesiecy sprzedalem:(, niestety jeden pojazd zostal sprzedany z zyskiem ( kupiony za okolo 8tys a sprzedany za 12 tys) a inny z troche mniejszym.w umowie kupna mialem ze uszkodzony wiec ponioslem koszty naprawy ( w niemczech i Polsce) ale nie posiadam rachunkow zreszta czesci kupowalem uzywane na gieldzie. ( naprawa systemem gospodarczym :)
Czy moje takie wyjasnienia wystarcza w US czy ktos mial podobna sytuacje i moze pomoc?Po jakim czasie ulegaja przedawnieniu roszczenia?

Ps.a co z autem ktore przywiozlem ,oplacilem wszystkie oplaty i podatki i nie zarejestrowalem tylko rozebralem na czesci?

Z Gory dziekuje i CZekam na Odpowiedzi


Nie, 11.02.2007, 14:16
Profil

Postów: 46
Miejscowość: podkarpacie
Post 
no z tamtą pierwszą sprawą to nie wiem ale z tą drugą to możesz mieć problemy

_________________
dzięki za poradę z góry


Wto, 13.02.2007, 13:12
Profil

Postów: 4
Post 
mozesz napisac jak to sie skonczylo??


Pią, 27.04.2007, 19:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018