Obecny czas: Czw, 02.05.2024, 12:39




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Link 4 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1832
Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
Post Link 4
były już różne tematy o ubezpiczeniach OC i AC, ale na temat Link 4 nie znalazłem za wiele, a zastanawiam się jak jest z nimi. podobno są dość tani, a jak jest w krytycznej sytuacji, czy przyjażdżają tak jak obiecują?

_________________
<--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...


Pią, 16.03.2007, 8:26
Profil

Postów: 87
Miejscowość: Opole
Post 
Ja ci powiem ze z tanich wirtualnych ubezpieczycieli to MTU jest bardzo tanie natomiast link 4 to jedna z wiekszych lip kolega mial oc z link4 i nie przyjechali jak mial stluczke. Nie nawidze tych wirtualnych ubezpieczalni wyplacenie ubezpieczenia trwa o miesiac za dlugo!! Wole jak mam do kogo isc i nawrzucac tym zlodziejom a nie pani konsultantka mowi ze nie moze dac mi numeru do przelozonego bo go nie posiada i jedyna osoba z ktora moge sie skontaktowac to konsultantka ktora nic nie wie grrrr


Pią, 16.03.2007, 14:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
co Ty powiesz , a ja mam w link 4 i jestem zadowolony , ale ja tez nie licze na zadnÄ… lawete w razie czego , bo owej lawety to ci zaden ubezpieczyciel nie podesle tak jak Ty chcesz !
Po drugie , jam jest len - ja musze wykonac telefon i wszystko ma sie samo dalej dziac , i tak jest w link 4 :wink:

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Sob, 17.03.2007, 16:37
Profil

Postów: 87
Miejscowość: Opole
Post 
Buhahaha. Owszem na telefon to ja tak sprawy zalatwialem poltora miesiaca. Szkoda zgloszona nastepnego dnia po kolizji pomimo zaznaczenia ze zadam szybkich ogledzin rzeczoznawca zjawil sie po 3 dniach!! Na kosztorys czekalem miesiac. Pieniadze wplynely tydzien po wykonaniu kosztorysu. Czy to jest bezproblemowe rozwiazanie sprawy? Warta - zgloszenie szkody tego samego dnia ogledziny samochodu nastepnego dnia po 15 w reku mialem kosztorys wyplata odszkodowania po nastepnych 7 dniach (potrzebowali potwierdzenia od sprawcy). Uniqa - zgloszenie szkody 12.00 ogledziny tego samego dnia o godzinie 18.00 kosztorys nastepnego dnia o 14.30 a potem same klopoty. W tych dwoch przykladach jest to rzeczowe i szybkie dzialanie ubezpieczyciela takie jakie powinno byc. W przypadku gdyby bylo podstawiane auto zastepcze rozumiem moge czekac na kosztory i dwa miesiace, ale ubezpieczyciel powinien dolozyc wszelkich staran zeby szybko zlikwidowano szkode. A wszystkie "wirtualne" biura ubezpieczeniowe to wielkie gowno. A reklamuja sie ze w 30 minut cholownik na miejscu zdarzenia szybko i bezproblemowo.... Jakos w PZU potrawia podstawic lawete i zholowac z krakowa do opola auto na koszt sprawcy. Link jedyne co ma najlepsze to reklamy.


Sob, 17.03.2007, 19:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
Ty czegos nie rozumiesz , mnie guzik obchodzi jak poszkodowany przezemnie (ubezpieczonego w link-4 ) spraway roszczen dlugo bedzie zalatwial , mnie interesuje , ze ja wykupujac polise , sie z domu ruszyc nie musze ! w dodatku mam jÄ… tanszÄ… ....i to jest dla mnie istotne , zas jak do mnie wjedzie ktos kto ma polise w link -4 , to ja mam czas i kilka smaochodĂłw , mnie sie tam nigdzie nie spieszy :mryellow:
wiem ! :/ ale cĂłz ja poradze , zycie :wink:
na temat PZU , MĂłGĹ‚ BYM TU PISAC I PISAC i nie stety nic pochwalnego
tak ze - jak kto trafi :wink:
dodac musze , bo to istotne - mam maxymalne znizki , wiec tu nie jezdzic po mnie ....reszta w domysle


Sob, 17.03.2007, 19:52
Profil

Postów: 87
Miejscowość: Opole
Post 
Niestety dziala to nie tylko dla OC ale takze dla AC jesli ubezpieczasz sie w link4. Jak jestes z "wyzszych" sfer i masz kilka aut to nic dziwnego ze du*y ci sie nie chce ruszac. Zreszta w poscie kolega nie podal czy interesuje go OC czy AC. Jesli chodzi o OC link 4 nie jest tani porownajcie sobie kalkulacje na stronach roznych ubezpieczalni. http://www.mtu.pl sprawdz tam bo jak ja ostatnio liczylem skladke dla golfa 3 to wyszla skladka OC nizsza o 150 zl na rok niz link4.


Nie, 18.03.2007, 11:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
do wyzszych sfer to mi brakuje bardzo wiele :mryellow: coż sobie załozyłeś , błednie zresztą :lol:
mtu - samopomoc , bardzo przykre doswiadczenia ja mam z tÄ… firmÄ… , ale kazdy z kazdÄ… bedzie tak mial , sam kolega musi wybrac
dla niego wazne jest jedno , ma zaplacic tanio , i ten co do niego wjedzie ma byc ubezpieczony w pozadnej firmie :mryellow:

link -4 jest drugi w kolejce taniosci - potem juz wszyscy są niestety drossi , inaczej jak by było , był bym ubezpieczony gdzie indziej
poza tym , w link -4 jest za 50 zł rocznie ubezpieczenie szyb , a mnie to bardzo pasuje , juz jedna wymieniłem na koszt ubezpieczyciela :wink:


Nie, 18.03.2007, 19:42
Profil

Postów: 87
Miejscowość: Opole
Post 
jesli chodzi o MTU jest to podfirma Hestii a samopomoc to Towarzystwo
ubezpoieczeniowe "HDI Samopomoc" dwie rozne firmy. Co do HDI samopomoc potwierdzam walki ta firma lubi robic.


Nie, 18.03.2007, 21:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1658
Miejscowość: Grudziądz
Post 
wiecie co takie doradztwo nie ma sensu bo w kazdej firmie są klienci którzy są zadowoleni jak i Ci którzy narzekają na złe naprawienie szkody.

krzyś mówi ze miał problemy z PZU ja natomiast jestem u nich juz kilkanascie lat jak i ojciec i ja nigdy problemu nie miałem (zgadza sie ze składka jest wysoka ale sam sie na to decyduje) wiem ze ojciec kiedys za komuny jeszcze miał problemy jak mu auto porysowali a pewien pan stwierdził ze moze sam sobie w krzaki wjechał bo mu sie kolor nie podobał. są różne sytuacje i nie wiadomo jak kto trafi, nie wiadomo kto bedzie likwidował szkode czy człowiek okaze sie człowiekiem czy świnią. a ludzie zarówno jak i świnie pracują w PZU, Warcie, Link4, MTU, HDi, wszedzie...

_________________
"mój samochód powstał dawno temu, gdy reklama zachwalała przyśpieszenie i pęd, wolność dalekich podróży, a nie schowki, uchwyty, oszczędność paliwa i ładowność bagażnika..."


Nie, 18.03.2007, 23:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
w SUMIE JA MOGÄ™ PĹ‚ACIC WSZEDZIE SKĹ‚ADKÄ™ dlaczego ? bo mam max znizki , a to oznacza iĹĽ ja szkĂłd nie robie .Dla mnie wazne jest kto gdzie ma ubezpieczenie jesli zrobi mi szkodÄ™ ! bo to z jego polisy ja bede musial sciagac kase :mryellow:
Dla mnie wazne jest to co pisalem , cena i sposób załatwienia owej polisy

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Pon, 19.03.2007, 8:45
Profil

Postów: 1
Miejscowość: Białystok - Siemiatycze
Post 
krzys124 napisał(a):
jam jest len - ja musze wykonac telefon i wszystko ma sie samo dalej dziac(...)Dla mnie wazne jest kto gdzie ma ubezpieczenie jesli zrobi mi szkodÄ™ ! bo to z jego polisy ja bede musial sciagac kase.



Jeśli chcesz wszystko na telefon i sam nie chcesz nic robić to najlepiej daj znac firmie ktora uzyskuje odszkodowania z OC i sam nawet do ubezpieczyciela nie bedziesz musial chodzic. Za free wycenią ci sprawe.

_________________
Bezpłatna pomoc w Odszkodowaniach z O.C. tel. 500572981
REGION: Białystok - Siemiatycze, woj. podlaskie. W miarę możliwości inne regiony.


Nie, 22.04.2007, 12:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
kris021 napisał(a):
krzys124 napisał(a):
jam jest len - ja musze wykonac telefon i wszystko ma sie samo dalej dziac(...)Dla mnie wazne jest kto gdzie ma ubezpieczenie jesli zrobi mi szkodÄ™ ! bo to z jego polisy ja bede musial sciagac kase.



Jeśli chcesz wszystko na telefon i sam nie chcesz nic robić to najlepiej daj znac firmie ktora uzyskuje odszkodowania z OC i sam nawet do ubezpieczyciela nie bedziesz musial chodzic. Za free wycenią ci sprawe.


zdecydowanie nie , tam gdzie jest kasa do wyrwania - dzialam sam :wink:


Nie, 22.04.2007, 14:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018