Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 9:01




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Sprzedaż samochodu 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post SprzedaĹĽ samochodu
jakie są konsekwencje jeżeli sprzedałem samochód i nie zgłosiłem w ciągu 30 dni??


Pon, 15.10.2007, 16:06
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
żadne , ja wyrejestrowałem auto po 2 miesiacach ....

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pon, 15.10.2007, 17:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 20
Miejscowość: zewsząd
Post 
Cześć,
to zależy - teoretycznie jak napisał kolega --> żadne konsekwencje.
a w praktyce jeśli kupujący nie zarejestrował na siebie samochodu a kogos "puknął" lub dokonał jakiegokolwiek przestępstwa przy pomocy Twojego auta to może być problematycznie..

_________________
"Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu." --> Mark Twain


Pon, 15.10.2007, 21:17
Profil

Postów: 4
Post 
NIE KONIECZNE PROBLEMATYCZNE PRZECIEZ MA UMOWE.


Śro, 07.11.2007, 22:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
automatycznie wyrejestrujÄ… w UM kiedy nowy wlasciciel owe auto zarejestruje . inaczej jest u ubezpieczyciela

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Czw, 08.11.2007, 8:35
Profil

Postów: 80
Miejscowość: częstochowa
Post 
Ja sprzedaż auta zgłaszam najszybciej jak się da . Kiedyś miałem takie zdarzenie - sprzedałem w sobote , a w niedziele wieczorem pod dom zajechał radiowóz . Panowie policjanci zapytali o moją osobe i czy jestem właścicielem takiego pojazdu . W pierwszej chwili się zamotałem i odpowiedziałem ,że tak . No to oni - pan się ubierze i pojedzie z nami . :shock: Chwile trwało wyjaśnianie ( dobrze że kupujący podał prawdziwe dane ) i ostatecznie panowie pojechali na dalsze poszukiwania .
O co chodziło , to się nie dowiedziałem , ale domyślam się że nowy włąsciciel coś tam porządnie narozrabiał . W poniedziałek pojechałem do wydziału komunikacji i do ubezpieczeń zgłosić sprzedaż . W obydwóch urzędach zadałem pytanie - jaki mam czas na wyrejestrowanie ?
Uzyskałem takie odpowiedzi - tak jak mówią przepisy , ale ze względu na zdrowy rozsądek , najszybciej jak się da !


Czw, 08.11.2007, 10:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018