Switch to full style
Rozwiązywanie problemów dotyczących przepisów ruchu, obowiązującego prawa, ubezpieczeń i techniki jazdy
Wyślij odpowiedź

Samochód z USA - opłaca się sprowadzić na sprzedaż?

Śro, 12.12.2007, 15:26

Siema,jest to mĂłj pierwszy post.
Jako że moja ciocia która jest w USA mówiła,że opłacalne jest sprowadzanie i sprzedaż aut w Polsce.
Słyszałem od niej,że niektóre auta (głównie terenówki typu Toyoty,Nissany)
są nawet dwa razy tańsze niż w Polsce!
Jednak wiadomo,że opłaty są całkiem spore.Możecie mi podać mniej-więcej ile one wynoszą,no i czy da sie je jakoś obejsć,odliczyć?
No bo jakby to miało wypalić to można rozkręcić interesa :) :lol:

Śro, 12.12.2007, 18:13

transport to + - 7000 zł i pamietaj nie clij w zadnym razie tego w polsce a w Hamburgu .

Czw, 13.12.2007, 15:39

A dlaczego clić w Hamburgu?

Czw, 13.12.2007, 17:49

oclij w kraju to bedziesz wiedzial

Czw, 13.12.2007, 19:09

co do interesa to bym podchodzil do tego sceptycznie bo w stanach to siedzi połowa podkarpacia i jakos nie slychac zeby sprowadzali ludzie tego niewiadomo ile, moze jednostki na wlasne potrzeby cos przywioza ale nie zeby od razu hurtem na handel, takze chyba watpliwy interes, o nowe nawet auto poza salonem nie jest latwo sprzedac zreszta konkurencja wielkich firm prywatnych tez jest bardzo duza i ciezko sie bedzie przebic przez goscia ktory sam buduje cos na ksztalt salonu i proponuje cene 30% nizsza niz dealer..

Czw, 13.12.2007, 20:06

w stanach samochody sÄ… bardzo tanie, szczegulnie teraz kiedy dolar tak a nie inaczej stoi naprawde sie oplaca
Wyślij odpowiedź