Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 0:31




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Prawo Jazdy C,C+E - testy na kategorie C,C+E. Problem! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 883
Miejscowość: Ruda Śląska / Berlin
Samochód: Peugeot 206
Post Prawo Jazdy C,C+E - testy na kategorie C,C+E. Problem!
Niedawno zapisałem sie na prawo jazdy kategorii C. Miałem zamiar zdawać kategorie C i CE razem, ale jak sie okazało zmieniły sie przepisy i aby zrobić E najpierw musze zdać kategorie C (zdać egzamin) i póżniej przystąpić do kursu na E i dopiero po kursie moge zdawać kategorie E. Kurs odbywa sie w państwowej instytucji zwanej Zaklad Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Na zajęciach organizacyjnych otrzymaliśmy podreczniki i płyty z testami i egzaminami na kategorie C, CE i D (wykłady dla tych kategorii odbywaja sie razem). W domu postanowilem odpalić plyte i pouczyc sie troche. Natrafiłem na 2 pytania: (screenshoty poniżej)
ImageImage
W ramce zaznaczyłem prawidłowe odpowiedzi tak jak podaje płyta. Obydwa pytania znajduja sie w kategorii pytań: "Zachowanie w ruchu drogowym". Ja moze źle widze, ale odpowiedzi są sprzeczne ze sobą! W pierwszym przykładzie (pierwsze zdjecie) mozna skrecic w lewo z pasa nr 1 w drugim zaś pytaniu (drugie zdjecie) takie cos jest zabronione. Zaznaczam iż oba pytania sąsiaduja ze soba w tescie. Testy są jak najbardzie aktualne.
Orientuje sie ktoś, co tu jest prawdą? Dzisiaj mam wykłady, zapytam wykładowce co jego zdaniem jest prawdą, powinien wiedzieć, chyba.

_________________
Alles Ist Die Sekte


Wto, 19.02.2008, 9:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4364
Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
Post Re: Prawo Jazdy C,C+E - testy na kategorie C,C+E. Problem!
schnauzevonberlin napisał(a):
Niedawno zapisałem sie na prawo jazdy kategorii C. Miałem zamiar zdawać kategorie C i CE razem, ale jak sie okazało zmieniły sie przepisy i aby zrobić E najpierw musze zdać kategorie C (zdać egzamin) i póżniej przystąpić do kursu na E i dopiero po kursie moge zdawać kategorie E. Kurs odbywa sie w państwowej instytucji zwanej Zaklad Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Na zajęciach organizacyjnych otrzymaliśmy podreczniki i płyty z testami i egzaminami na kategorie C, CE i D (wykłady dla tych kategorii odbywaja sie razem). W domu postanowilem odpalić plyte i pouczyc sie troche. Natrafiłem na 2 pytania: (screenshoty poniżej)
ImageImage
W ramce zaznaczyłem prawidłowe odpowiedzi tak jak podaje płyta. Obydwa pytania znajduja sie w kategorii pytań: "Zachowanie w ruchu drogowym". Ja moze źle widze, ale odpowiedzi są sprzeczne ze sobą! W pierwszym przykładzie (pierwsze zdjecie) mozna skrecic w lewo z pasa nr 1 w drugim zaś pytaniu (drugie zdjecie) takie cos jest zabronione. Zaznaczam iż oba pytania sąsiaduja ze soba w tescie. Testy są jak najbardzie aktualne.
Orientuje sie ktoś, co tu jest prawdą? Dzisiaj mam wykłady, zapytam wykładowce co jego zdaniem jest prawdą, powinien wiedzieć, chyba.


Rozwiązanie jest proste. Spójrz na ustawienie pojazdów. Manewr jest dozwolony zanim zacznie się ciągła linia, w drugim wypadku pojazd juz jest w strefie za ciągłą linią więc nie może zmienić pasa na 1. Testy na C i D są bardzo podchwytliwe, mój brat ostanio robił na autobus i tam są jeszcze ciekawsze pytania. Każde ma w sobie haczyk.
Powodzenia ;)


Wto, 19.02.2008, 9:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: Prawo Jazdy C,C+E - testy na kategorie C,C+E. Problem!
dokładnie tak jak kolega pisze

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Śro, 20.02.2008, 8:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 883
Miejscowość: Ruda Śląska / Berlin
Samochód: Peugeot 206
Post Re: Prawo Jazdy C,C+E - testy na kategorie C,C+E. Problem!
Doszłem do tego wczoraj wieczorem :mryellow: podczas robienia testu. Głupi pas i odrazu inna odpowiedz.

_________________
Alles Ist Die Sekte


Śro, 20.02.2008, 11:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018