Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 1:36




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Jak sprowadzić skradziony samochód z Niemiec. 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Jak sprowadzić skradziony samochĂłd z Niemiec.
Witam.
Mam trochę nietypowy problem. Skradziono mi w Polsce samochód, zarejestrowany u nas, w kraju. Znalazł się po kilku miesiącach w Niemczech. Stał tam trochę czasu aż wreszcie trafił na policyjny parking. Niestety nie można nim jeździć bo samochód nie ma aktualnego przeglądu. Muszę go jak najszybciej odebrać z policji i sprowadzić do polski. Zacząłem już załatwiać lawetę, niestety nie będzie to tania impreza bo samochód nie jest osobowy.
Wczoraj znajomy powiedział mi, że mam sobie wykupić w Niemczech żółtą rejestrację i na takich blachach przyjechać moim autem do Polski. Wiem, że można tak wozić samochody zarejestrowane w Niemczech a mój samochód ma polskie rejestracje i polskiego właściciela. Czy mogę nim przejechać na żółtych blachach przez pół Europy bez problemów czy laweta to jedyny sposób? Może macie jakiś inny pomysł jak w miarę tanio sprowadzić mojego grata do domu?

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.


Pią, 29.02.2008, 22:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: Jak sprowadzić skradziony samochĂłd z Niemiec.
a masz polskie jego papiery , czyli dowĂłd rejestracyjny , jesli tak , idziesz i zalatwiasz na lewo pzreglad , jedizesz do tego kraju gdzie tam stoi i odbierasz i jedziesz :mryellow: :mryellow:

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Nie, 02.03.2008, 13:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 12
Miejscowość: Majków / k. kielc
Post Re: Jak sprowadzić skradziony samochĂłd z Niemiec.
bardzo duże to auto, ile kilometrów, czasem jak się przeliczy koszt tablic i paliwa to laweta wychodzi nie wiele drożej zwłaszcza że można znaleźć osoby które pojadą po 1zl za km.

_________________
Ford Scorpio 2.0


Nie, 09.03.2008, 12:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018