Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 2:16




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
jaki % podatku od samochodu... 
Autor Wiadomość

Postów: 2
Post jaki % podatku od samochodu...
Witam

Mam pytanko prosze o odpowiedzi tylko osoby zorientowane w temacie, mianowicie:

Jaki % podatku musi zapłacić sprzedający komis niemiecki (odprowadzic podatek z tytulu sprzedazy samochodu) ? Mam na umowie takie coś Auto kupione w We włoszech w salonie przez wlocha , potem kupil je jakis autohaus niemiecki i sa tam dane moje i jego lecz pani w US nie chce mi przyjac papierow gdyz nie ma zaznaczonego iz podatek zostal odprowadzony przez sprzedajacego. Co powinienem zrobic ?

Daniel. bede musial jechac do niemiec ? ;/


Pią, 29.08.2008, 16:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: jaki % podatku od samochodu...
nie bardzo rozumiem ja jak mam samochody na papierach wloskich a umowe miedy mnÄ… a niemcem jakims to rejestruje bez zadnych problemĂłw

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Pią, 29.08.2008, 17:59
Profil

Postów: 2
Post Re: jaki % podatku od samochodu...
powiem tak celny mam oplacony, za tlumacza zaplacilem z 300zl ;/ przeglad zrobilem wszystko jest super , ide do skarbowki to babsko w okienku mi mowi ze nie ma na rachunku/umowie zaznacznonego ze VAT jest odprowadzony w niemczech kurde jesli dalej nie wiesz o co mi chodzi to zrobie CI skan tego i wlasnie nie wiem - jest to kwestia wpisania 2 cyfr wyglada to w formularzu mnie wiecej tak:

PREIS Euro xxxx E
+ ______ % MWSt. Euro ___________ [_] zzgl. ___ %Mehrwertsteuer [_] fur Vorsteurabzugsberechtigte ist kein Umsatzsteuerausweis moglich $ 25a* : (*ist vom Handler anzukrezen, sofem er nicht zur Regelbesteuerung optiert)
GESAMTPREIS Euro xxxx E (in Worten: Euro ________________)

Takie cos i baba sie buntuje ze w tych miejscach "% MWSt." , "zzgl. ___ %Mehrwertsteuer" nie jest nic w pisane przypomne ze mam ten problem w US ;/ jesli to uzupelnie to nie powinienem miec wiecej problemow TYLKO jak ?? ;(


KRZYSIU JAK MI POMOŻESZ TO MASZ U MNIE 4 pak :-) tez jestem ze śląska i chetnie Ci go podwioze ;-) konkretnie to ze świętochłowic. ;p
Poprostu facet mi tego nie zaznaczyl i teraz mam przez to problem i nie iwem jak to uzupelnic ...


Sob, 30.08.2008, 8:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018