Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 9:22




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
jazda bez przegladu 
Autor Wiadomość

Postów: 23
Post jazda bez przegladu
witam! mam auto zrobione bardziej pod wyscigi torowe niz do komfortowego jezdzenia po bulki do sklepu, czesciowy brak wnetrza, mocne obnizenie, przelotowy wydech, no mniejsza z tym :)

skonczyl mi sie przeglad, na przeglad nie jade bo bym nawet na rolki nie wjechal (za niskie) :lol: wiadomo, zawsze mozna go sobie zalatwic, ale poki co nie spieszy sie :wink:
jakie sa konsekwencje jazdy bez przegladu, pominmy utrate dowodu przy kontroli, bo to nie istotne, nawet gdybym mial wazny przeglad to moga mi zabrac... jesli by we mnie ktos wjechal to nie dostane odszkodowania? jak to z tym jest :roll:


Śro, 24.09.2008, 22:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: jazda bez przegladu
jazda bez przegladu skutkuje mandatem jak i zabraniem dowodu , jesli chodzi o odpowiedzialnosc np. ktos do ciebie wjedzie - to jestr to Twoja wina - ciebie tam nie powinno byc !! rozumiez !! tak jak by ten jadacy cie nie widzial bo bys mial plachte nie widke zalozonÄ… !! traktowany jestes jak pijany

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Czw, 25.09.2008, 7:34
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post Re: jazda bez przegladu
raz że Ty nie dostaniesz odszkodowania, a dwa, że jak nowa S-klasa w Ciebie uderzy, to także płacisz za jego szkody - komornik do końca życia na głowie ;)

_________________
Rover 75 V6 & other...


Czw, 25.09.2008, 7:50
Profil

Postów: 23
Post Re: jazda bez przegladu
aha, czyli jednak trzeba bedzie zrobic przeglad :)


Czw, 25.09.2008, 9:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018