Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:58




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
[mnap86]Rozbita alfa 
Autor Wiadomość

Postów: 992
Miejscowość: Stargard Szczecinski
Samochód: makaron
Post [mnap86]Rozbita alfa
Pewnie czesc z was pamieta z dzialu garaz moje autko i niefortunne zdarenie...

Otoz auto sprzedalem po jakims czasie. Dzisiaj znalazlem auto sprawcy, jestem na 100% przekonany. Czy mam jakies szanse lub mozliwosci jezeli chodzi o dochodzenie moich praw? Dodam, ze alfy juz dawno nie mam a auto sprawcy jest juz dawno pewnie naprawione.

To co mam to fotki mojego auta, zgloszenie sprawy na policji i kumpla ktory jechal ze mna...

Dzisiaj sie chyba wybiore na komende i zobacze co powiedza.

_________________
"Nie potrzebuję, ale na śniegu jest gładko jak dżilette :)"
-hajper


Nie, 14.12.2008, 9:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: [mnap86]Rozbita alfa
Jeśli nie masz nic na tego gościa i jakiego kolwiek dowodu, by udowodnić, że wtedy to był on to zapomnij, wbijesz się sądzenie, latanie po pisaniu protokołów i generalnie więcej czasu stracisz, niż to warte. Niestety.

Ale jeśli masz jakiś punkt zaczepienia to kombinuj. Ja to bym gnoja dorwał i chyba przekopał na początek za coś takiego.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 14.12.2008, 14:24
Profil

Postów: 992
Miejscowość: Stargard Szczecinski
Samochód: makaron
Post Re: [mnap86]Rozbita alfa
W gre wchodza tylko srodki prawne, nie mam zamiaru odpowiadac za uszkodzenie jakiegos zlamasa.

Co mam, zlozylem zeznanie po zdarzeniu opisujac auto 2 stycznia. Teraz znam numery, moge opisac co i jak bylo, auto, uszkodzenia itd. Poza tym z tego sprochnialego opla odpadlo lusterko, grill i zostalo troche innych smieci, ktore zabrala policja.

Pytanie czy cos mozna osiagnac nie posiadajac juz auta ktore bralo udzial... Teoretycznie je sprzedalem, ale stracilem na tym, bobylo uszkodzone. I zastanawia mnie fakt, czy jak bym udowodnil, ze to ta astra, to czy mam jakies mozliwosci ubiegania sie o zadoscuczynienie.... bo sprzedlem auto duuuzo ponizej wartosci rynkowej sprawnego egzemplarza...

_________________
"Nie potrzebuję, ale na śniegu jest gładko jak dżilette :)"
-hajper


Nie, 14.12.2008, 15:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: [mnap86]Rozbita alfa
Na pewno taką możliwość masz, kwestia ile i czy będzie to na tyle sensowna kwota, żeby warto było za nią latać po sądach. Jak znasz rejestracje spróbuj dogadać się samodzielnie z gościem poza sądem. Jeśli nie wyrazi takiej woli bądź się będzie wypierdał no to nie ma wyjścia. Zgłoś sprawę i już. Jeśli masz umowę sprzedaży rozbitej Alfy z kwotą sprzedaży będzie to jedna z podstaw i dowód jak tanio bryke sprzedałeś.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 14.12.2008, 20:38
Profil

Postów: 992
Miejscowość: Stargard Szczecinski
Samochód: makaron
Post Re: [mnap86]Rozbita alfa
Problem w tym, ze mam tylko numer rejestracyjny... nie wiem ani ktoto jest ani gdzie mieszka.... A takich informacji ani policja ani wydzial komunikacji mi nie udzieli...

Dlatego zastanawiam sie, jakie mam mozliwosci i jakie jest prawdopodobienstwo osiagniecia czegos, zanim sie wpakuje w to szambo zwane... wymiarem sprawiedliwosci..

_________________
"Nie potrzebuję, ale na śniegu jest gładko jak dżilette :)"
-hajper


Nie, 14.12.2008, 22:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018