Obecny czas: Sob, 20.04.2024, 0:31




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ] 
Sąsiedzi i powietrze w kołach. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Pewien gość i wiem dokładnie który spuścił mi powietrze z kół w samochodzie z jednej strony. Niestety nie zauważyłem tego na początku i parę metrów się przejechało przez co boję się teraz o opony czy się nadają do czegokolwiek jeszcze ;/. Przez gościa spóźniłem się na rozmowę o pracę i w sumie teraz nie wiem czy ją dostanę czy nie. Jutro mają dzwonić niby. No zobaczymy. Że jestem wredny, podły i bardzo mściwy to nie zostawię tego tak. Czy wg prawa polskiego mogę go do jakiejś odpowiedzialności pociągnąć za to ? Jeśli tak to proszę podać mi nr artykułu i jego treść bo nie chcę robić sobie zemsty w stylu podwórkowym, ani oko za oko, ząb za ząb.
z góry dziękuję.

_________________
... hontou?


Pon, 16.03.2009, 23:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 99
Miejscowość: 3 city
Samochód: Audi AFN A3
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Tylko wtrącę. Aby coś wskórać musiałbyś mieć klarowne dowody, wiesz, jakieś zdjęcia, świadków. A tak, może być ciężko.
Życzę powodzenia :wink:

_________________
Ludzie nadal będą używać koni mówię Wam. Samochód to tylko ciekawostka, przelotna moda.


Pon, 16.03.2009, 23:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
prrince napisał(a):
Tylko wtrącę. Aby coś wskórać musiałbyś mieć klarowne dowody, wiesz, jakieś zdjęcia, świadków. A tak, może być ciężko.
Życzę powodzenia :wink:

To nie pierwszy raz, tylko zwykle miałem to gdzieś. Wszystko chodzi o to, że gościowi jakiś czas temu podpadłem i teraz mści się na mnie regularnie gdy tylko postawię auto w pewnym miejscu. Sprowokowanie go do ponownej akcji nie jest dla mnie problemem a co z tym idzie zrobienie zdjęć/nakręcenie filmu czy nawet świadkowie. Chodzi mi jedynie o to czy jest jakiś zapis prawny o tym, czy można to np. podciągnąć pod stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym czy coś innego. Bo jeśli nie to nie chcę tracić nocy z ciężkim obiektywem 1200mm schowanym w samochodzie na drugim końcu ulicy ( a do tego jestem zdolny ).

_________________
... hontou?


Pon, 16.03.2009, 23:31
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Paragraf na to na sto procent się znajdzie, coś związanego z nękaniem, dręczeniem bądź też naruszaniem cudzej własności. Zgłoś zaraz po fakcie sprawy na pieski, niech ściągną odciski, potem gościa nagraj czy coś i gotowe, jeśli masz czas się bawić.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 16.03.2009, 23:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
i co z tego , ze jestes zdolny ? jak myslisz co mu zrobią nawet jesli udowodnisz mu , ze to on ! a co On z robi wtedy tobie za to zes taki upierdliwy ! usun sie z tego miejsca tak by był zadowolony i po problemie , ja rozumiem , ze jestes upierdliwy , ale jesli trafisz na kogos podobnego mnie , ciezko ci bedzie wygrac z takim kims , wiec moze lepiej olac gnoja :mryellow:

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Śro, 18.03.2009, 14:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
tak i tym samym udowodnic mam, że wystarczy mnie troche zastraszyc i ulegam ? sory, ale czy Cie pop. ? to nie jest rozwiązanie bo gościu czuje że jest bezkarny i nic mu zrobic nie można... a gdyby Tobie coś takiego robili ? hm ?

_________________
... hontou?


Śro, 18.03.2009, 16:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Nie wiesz w jakim kraju żyjesz? Mamy tak prawo pokręcone, że nie raz to ofiara staje się przestępcą i odwrotnie. Ośkarzy ciebie o prześladowanie albo o nachdzenie i jesteś spalony. Po prostu żeby sobie nie robić problemów lepiej odpuścić takim durniom. Nie, żeby czuł się bezkarny, ale żebyś ty miał spokojny sen. Czasem trzeba odpuścić. Niestety.


Śro, 18.03.2009, 17:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
morphy napisał(a):
Nie wiesz w jakim kraju żyjesz? Mamy tak prawo pokręcone, że nie raz to ofiara staje się przestępcą i odwrotnie. Oskarży ciebie o prześladowanie albo o nachodzenie i jesteś spalony. Po prostu żeby sobie nie robić problemów lepiej odpuścić takim durniom. Nie, żeby czuł się bezkarny, ale żebyś ty miał spokojny sen. Czasem trzeba odpuścić. Niestety.

Wiem w jakim kraju żyję... w Polsce. Wiem, że prawo mamy do bani, ale jeśli znajdzie się odpowiednie paragrafy lub się wie co mówi to zawsze można wyjść na swoje. Nikt nie będzie przeze mnie prześladowany ani nachodzony. W jaki niby sposób go prześladuję skoro pilnuję swojej własności ?

_________________
... hontou?


Śro, 18.03.2009, 20:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Zygfrydiusz napisał(a):
tak i tym samym udowodnic mam, że wystarczy mnie troche zastraszyc i ulegam ? sory, ale czy Cie pop. ? to nie jest rozwiązanie bo gościu czuje że jest bezkarny i nic mu zrobic nie można... a gdyby Tobie coś takiego robili ? hm ?

JA JESTEM TAKIM iż kłopotów z lokatorami ani ludzmi nie mam ! zyje z wiekszoscia w dobrych stosunkach ! ale jak mi ktos zajdzie za skóre , to mu nie spuszczam powietrza , tylko przebijam opony , tłuczę szyby, niszcze lakier - jak juz !!(chociasz to szczeniackie zagrywy) wiec jestes w dobrej sytuacji bo tylko dopompujesz powietrza i jedziesz ! No ja też sie czuje bezkarny i dlugo takim pozostane ! bynajmniej w takich kwestiach :mryellow: A takich krzykaczy jak Ty zjadam na sniadanie i nie obrazaj sie ! jesli stac cie na cos wiecej to spal mu mieszkanie , samochód a nie jecz na forum :mryellow: powodzenia

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Pią, 20.03.2009, 9:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Zygfrydiusz napisał(a):
pilnuję swojej własności ?

kup garaz , wstaw samochĂłd do garazu , postaw na parkingu strzezonym itd , wetedy bedziesz pilnowal swej wlasnosci - albo ustap, przeparkuj samochĂłd ! bo jutro on splonac moze - rĂłzni wariaci
i daj policjantom zajmnac sie prawdziwymi pzrestepcami i problemami , jak by zajmowali sie takiemi pierdolami ja twoja ! przestepcy by mieli raj na ziemi ! bo zamiast sie zajac sledztwem musza rozpatrywac skarge jakiegoĹ› kolesia ktĂłremu luft spuszczono a to pochlania czas ich !

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Pią, 20.03.2009, 9:43
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Rozpieprzacie mnie teraz we dwóch na łopatki. Nie macie w życiu większych problemów, jak np. zbyt duża ilość włoskich hatchy fwd na ulicach czy coś?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 20.03.2009, 13:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Cytuj:
ale jak mi ktos zajdzie za skóre , to mu nie spuszczam powietrza , tylko przebijam opony , tłuczę szyby, niszcze lakier - jak juz !!(chociasz to szczeniackie zagrywy)


w tym momencie skończyliśmy rozmawiać. nie chcę żeby wypowiadał się w tym temacie ktoś stosujący takie żałosne zagrywki.
a takimi sprawami zajmuje się straż miejska ( która z łapaniem przestępców ma tyle wspólnego co moje auto z F1 ) oraz sądy cywilne jakbyś nie wiedział, a nie policja.
Cytuj:
A takich krzykaczy jak Ty zjadam na sniadanie

kiedyĹ› siÄ™ przejedziesz na tym ;]

Ice - normalnie bym olał to, ale przez gościa spóźniłem się na rozmowę o pracę ( dostałem na szczęście ) i w oczach pracodawcy mam już minusa jak stąd do Moskwy...

_________________
... hontou?


Pią, 20.03.2009, 13:08
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Zygfrydiusz napisał(a):
Ice - normalnie bym olał to, ale przez gościa spóźniłem się na rozmowę o pracę ( dostałem na szczęście ) i w oczach pracodawcy mam już minusa jak stąd do Moskwy...


To pójdź do niego, porozmawiaj z nim co i jak, a nie jak dzieci będziecie sobie zabierać łopatki po kryjomu. Spytaj się czy gościu leci w kulki i ma ochotę się dalej w takie zabawy bawić, jak tak to powiedz, że na to są odpowiednie paragrafy i chłopak dostanie mandat, a po paru razach i grzywne.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 20.03.2009, 13:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Zygfrydiusz napisał(a):
oraz sądy cywilne jakbyś nie wiedział, a nie policja.


Twoja wiedza mnie wrecz poraza - to idz i zaluz cwaniaku sprawe mu cywilnÄ… na co czekasz ?

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Sob, 21.03.2009, 17:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
krzys124 napisał(a):
Zygfrydiusz napisał(a):
oraz sądy cywilne jakbyś nie wiedział, a nie policja.


Twoja wiedza mnie wrecz poraza - to idz i zaluz cwaniaku sprawe mu cywilnÄ… na co czekasz ?


a Ty przez ten czas zajrzyj do słownika. skończyłem z Tobą dyskutować.

_________________
... hontou?


Sob, 21.03.2009, 19:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
buuuuuu zas Ty - tak samo, a zobaczysz tam iĹĽ zdania od literki "A" sie nie zaczyna ...

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Nie, 22.03.2009, 16:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: SÄ…siedzi i powietrze w koĹ‚ach.
Proszę moderatora o zamknięcie tematu.

_________________
... hontou?


Nie, 22.03.2009, 18:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018