Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 17:14




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
może tu otrzymam pomoc ??????? 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post moĹĽe tu otrzymam pomoc ???????
Witam nie bardzo wiem do jakiego działu to zaliczyć więc spróbuję tutaj. Przyszła mi pewna myśl która nie daje mi spać w nocy. Mianowicie chodzi o sprzedaż samochodów do Rosji, Ukrainy ogólnie na wschód. Mam takie pytanie czy ktoś tego już próbował i czy to się wogóle opłaca ?? a także jakie jakie formalności i opłaty dodatkowe się z tym wiążą. Proszę o pomoc wiem ze ktoś na pewno tez już myślał o tym moze to się okazać przydatne nie tylko dla mnie.
Z góry dziękuje za pomoc i zainteresowanie pozdrawiam


Czw, 28.05.2009, 21:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 262
Samochód: Passat B4 1.8 8V
Post Re: moĹĽe tu otrzymam pomoc ???????
Jak byłem na praktykach w zakładzie elektroniki samochodowej , to przyjechał do nas ukrainiec z dwoma dostawczakami. Rozmawiałem troszke z nim i z tego co zrozumiałem to na Ukraine nie można sprowadzać samochodów z większą ilościa miejsc niż 2 ( słownie : dwa ). I koszty rejestracji są tam mniejsze im wiekszy przebieg ma auto ( dlatego ukraincowi dwa liczniki robilismy na 350kkm+ ). Co do Rosji to nie wypowiem się. Znam paru kierowców którzy jeźdźili tam , i mówili że w trasie strach wysiąść z samochodu i sie wysikać , bo mozna juz do niego nie wrócić.


Nie, 07.06.2009, 14:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 200
Miejscowość: Gniezno/DE-Witten
Samochód: Mercedes CL 500
Post Re: moĹĽe tu otrzymam pomoc ???????
Kiedyś sprzedawalem passata z 86r i mondeo z 95r do uzbekistanu.Trzeba było je wyrejestrowac u nas.Auta jechaly pociagiem w kontenerach.Pytałem sie tego gościa,ktory byl Uzbekistańczykiem,ile on wyciagnie na takim aucie,a on mi powiedział,ze po odliczeniu,cła,transportu,pociagów,paliwa i innych kosztów to zarobi ok 800-900dolarów na jednym,a rodzina z czterema dziećmi,ktora ma wszystkiego pod dostatkiem,wlasny dom,i nigdy nikt nie jest glodny,maja porzadek,i czyste ubrania,to 150 dolarow wystarczy.Wiec to dla nich zloty interes,a kupywal kazde auto,bez wzgledu na stan auta

_________________
Wyznaje tylko w jedną religie.
Mercedes

20 kwietnia 2011-na świat przychodzi moja ukochana córeczka Zuzia!
19.11.2010-ślub z moją ukochaną Monisią


Pią, 24.07.2009, 9:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018