Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 7:41




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Strzeżcie się MTU 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post StrzeĹĽcie siÄ™ MTU
Strzeżcie się MTU!!! Mamy w tej firmie ubezpieczone trzy auta. W październiku 2007 roku miałam wypadek - rowerzysta zajechał mi drogę w wyniku tego zdarzenia miałam uszkodzoną szybę, maskę i kilka innych elementów samochodu. Osoba ta nie miała ubezpieczenia OC bo nie musiała czyli zostaje mi założenie sparwy cywilnej o naprawienie szkody. Policja i Sąd potwierdzili, ze jestem poszkodowaną. Ale rowerzysta cwaniak złożył wniosek do MTU o odszkodowanie z tytułu uszczerbku na zdrowiu (osobiście byłam z nim w szpitalu i zadnych urazów lekarz nie stwierdził) a MTU odszkodowanie mu wypłaciło i jeszcze zabrali mi 20% zniżek na każde auto. Banda złodziei - strzeżcie sie bo oni są ważniejsi niż Sąd i policja!!! a ludzi traktują jak idiotów

Dodam tylko, że sprawa jest w toku bo wniosek o odszkodowanie i wypłata nastapiły w czerwcu 2009 r. i chyba zakończy się na wizycie w sądzie


Śro, 29.07.2009, 10:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018