Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:13




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Ubezpieczenie OC zniżki a kolizja 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Ubezpieczenie OC zniĹĽki a kolizja
Witam

Planuje kupić auto i chciałbym aby mój znajomy który ma 60% zniżek był współwłaścicielem.
Czy jeśli ja spowoduje kolizje to czy on również traci swoje zniżki ?
Słyszałem ,że są firmy w których zniżki traci konkretne auto,w tym przypadku moje ,a znajomy nie traci zniżek.
Znacie takie firmy ubezpieczeniowe ?
Jakie TU jest najbardziej "przychylne" młodym kierowcom ?
Najtańszą polisę wyliczyłem w PZU,za Fiata Sienę 1.2 1999r,w przypadku gdy nie mam zniżek wcale,jest to moje pierwsze auto ,cena ubezpieczenia około 1400 zł.Znacie tańsze TU ??


Wto, 26.07.2011, 1:25
Profil
Post Re: Ubezpieczenie OC zniĹĽki a kolizja
Niedzielny napisał(a):
Planuje kupić auto i chciałbym aby mój znajomy który ma 60% zniżek był współwłaścicielem.
Czy jeśli ja spowoduje kolizje to czy on również traci swoje zniżki ?

Tak, ale oczywiście nie wszystkie. Z reguły jest to 10%

Niedzielny napisał(a):
Słyszałem ,że są firmy w których zniżki traci konkretne auto,w tym przypadku moje ,a znajomy nie traci zniżek. Znacie takie firmy ubezpieczeniowe ?

Praktycznie większość firm ubezpieczeniowych posiada taką opcje. Nazywa to się "indywidualny tok ubezpieczenia", wtedy nowy samochód "startuje" z zerowymi zniżkami i sam je sobie wypracowuje, sprzedajesz to auto i kupujesz nowe i zniżki ze sprzedanego przechodzą na nowe, itd.

Niedzielny napisał(a):
Jakie TU jest najbardziej "przychylne" młodym kierowcom ?
Najtańszą polisę wyliczyłem w PZU,za Fiata Sienę 1.2 1999r,w przypadku gdy nie mam zniżek wcale,jest to moje pierwsze auto ,cena ubezpieczenia około 1400 zł.Znacie tańsze TU ??

Sprawdzaj aktualne promocje, wszystko zmienia się jak na ruletce i nie ma właściwej odpowiedzi dziś która będzie prawdziwa również jutro.


Czw, 10.11.2011, 12:06

Postów: 6
Post Re: Ubezpieczenie OC zniĹĽki a kolizja
Z tego co się orientuję to współwłaściciel też traci zniżki.


Pią, 18.11.2011, 11:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018