Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 7:27




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Assistance, jakieś doświadczenia? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 381
Samochód: Saab 9-3
Post Assistance, jakieĹ› doĹ›wiadczenia?
Planuje wyjazd na weekend majowy trochę przeciągnąć się po Europie, ale mam pewne obawy w razie awarii saabolota (kurcze jakby nie patrzeć to sporo techniki pod maską mam rodem z alfy 8) ). Aktualnie nie mam żadnego assistance ale chciałbym takowe dokupić i nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi czy w ogole tak można? Druga sprawa chcę aby było dobrze i tanio, w sumie to jakaś oferta dla debili typu wymiana żarówki czy tam pomoc w razie zatrzaśnięcia kluczyków nie jet mi do niczego potrzebna. Czy można w ogóle dokupić sobie assistance w dowolnej firmie a nie tej w której mam oc? jak tak to które polecacie i na co uważać. dzięki za rady, pozdrawiam!

_________________
Fan ON


Pon, 19.03.2012, 23:12
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Assistance, jakieĹ› doĹ›wiadczenia?
Sam u siebie nad czymś takim kiedyś myślałem, ale sobie odpuściłem. Można coś takiego wykupić i co do szczegółów najlepiej polecam się wybrać do obecnego ubezpieczyciela - pokaże Ci szczegółową ofertę, ewentualnie do jakiegoś towarzystwa obsługującego kilka firm - dadzą Ci ładne tabelki co za jaką stawkę możesz mieć. A potem najprawdopodobniej będziesz mógł bez oporów jechać na wycieczkę... bez Assistance.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 20.03.2012, 14:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018