Wyspecjalizowana wieloosiowa ciężarówka zbudowana na bazie Mercedesa przez Paul Neutzfahrzeuge (tą firme już kiedyś prezentowałem)
Prezentacja na IAA 2006
(C)http://lkw-infos.net/
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Ostatnio edytowany przez ixxos, Nie, 18.03.2007, 19:38, edytowano w sumie 1 raz
Pon, 25.09.2006, 14:18
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
No Jest interesujÄ…cy
_________________ locha lover
Pon, 25.09.2006, 14:55
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
piekna maszyna... piekna...oczywiscie kola podnoszone
Bardzo interesuje mnie rozwiązanie układu kierowniczego w tej stonodze .... ekstremalne bydle - ciekawe czy ktoś pokusi się wykorzystać go w sporcie ekstremalnym (rajdy po pustyni i w tundrze ) ... Robi na mnie wrażenie ten kolos
juĹĽ widzÄ™ na nim nadwozia dziwigu straĹĽackiego i to mi sÄ™ podoba
Pon, 25.09.2006, 19:38
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
johnus napisał(a):
juĹĽ widzÄ™ na nim nadwozia dziwigu straĹĽackiego i to mi sÄ™ podoba
tak to chyba gł zastosowania - drabiny strażackie, podnośniki koszowe i pompy do betonu
- takie długachne ciężarówy w terenie raczej kiepsko się sprawują
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Pon, 25.09.2006, 20:10
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Zgadzam się w pełni - takie kolosy się źle w terenie by sprawowały.
A wie ktoĹ› jaki tam jest silniczek ?? Seryjny MB jakiĹ› ??
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum