Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Koszulki forumowe SĹš

Wto, 31.05.2005, 14:05

No własnie panowie, nasz projekt zamarł, ale możemy go rozkręcić. przypomniało mi się to w związku z podobną akcją na aG.

Koszulka skladala by się z loga forum oraz naszego nicka. Koszt -sądze, że w 20 zł powinnismy się spokojnie zmiescic od sztuki. Czy jest ktoś kto ma dojscie do manufaktury trudniącej się takimi nadrukami? ;)

Co wy na to? Ja bym sie z checia pokazał na mieście w koszulce samochodyswiata.pl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wto, 31.05.2005, 14:17

My nie mamy dobrego loga na koszulkę ;) sądzię, że byłby to po prostu adres... myślałem że może coś w tym stylu:

Image

czyli wyróżnione litery "S", np. właśnie na czerwono... jako wskaźnik naszego skrótu - SS :P
najlepiej przód + tył... no i gdzieś jeszcze nick - żeby na zlocie się można było łatwo rozpoznawać ;)

Zasadnicze dwa pytania:
- kto ma jakiś dostęp do tego typu rzeczy/usług? A może przez internet zamówienie złożyć? Jest masa stron... ale czy ktoś polaca jakąś? ;)
- czy bylibyście w ogóle chętni? Wiadomo, że kilku sztuk się nie będzie opłacało brać... kto nam to zrobi ;) To musi być masowe zamównie ;) Proponuję, żebyście oprócz wyrażania opinii ;) , wpisywali się tutaj i dawali odpowiedzi na dwa pytanka ;)

1) Czy będę zamawiał(a) koszulkę ;)
2) Czy pojawiÄ™ siÄ™ na zlocie ;)

Zobaczymy ile osób byłob chętnych na to i przy okazji jakiej frekfencji spodziewać się na spocie :P

Wto, 31.05.2005, 14:21

Polecam http://www.Butik.pl :) Tam mozna fajnie pokombinowac.

Wto, 31.05.2005, 14:26

Sonsiatt napisał(a):Polecam http://www.Butik.pl Tam mozna fajnie pokombinowac.

Cena: od 28 do 33 zł (w zal. od jakości), wysyłka gratis, ale nie do każdego osobno, tylko całości. Czyli + 5zł na wysyłkę indywidualną. Hmm... tanio to nie wychodzi :P

Wto, 31.05.2005, 14:34

nigdy nie wychodzi tani, zwłaszcza jak się jeszcze chce zrobić jakoś ładnie, a nie tylko naklejone tak, że po 3 prania ch zejdzie

1) bede na zlocie
2) nad koszulkÄ… siÄ™ zastanawiam :>

Wto, 31.05.2005, 14:36

Jak coĹ› to ja chcÄ™ bokserki 8)

Image


:mrgreen:

Wto, 31.05.2005, 14:58

Pomysł fajny. Tylko czas się za to wziąść, co nie :?:

Wto, 31.05.2005, 15:06

1) nad koszulką musze porozmawiać z mamą bo chciała mi jakaś kupić oczywiście jeśli będzie w rosądnej cenie :mrgreen:
2) na zloce mnie nie będzie :/

Wto, 31.05.2005, 15:14

ja se robiłem koszulke na zamówiwenie,ale tylko sam napis bez żadnych inych wzorów.firma jest z piotrkowa trybunalskiego.

Wto, 31.05.2005, 17:18

Tomasz napisał(a):A moĹĽe przez internet zamĂłwienie zĹ‚oĹĽyć? Jest masa stron... ale czy ktoĹ› polaca jakÄ…Ĺ›?


Znając takie firmy on-line to drogo wyjdzie 28-33 zł, to o jakieś 10 za drogo ;) No ale jak trzeba to sie wykosztuje dla ideii te 10 zł więcej :)

Mówiąc logo miałem na myśli tytuł naszego 4um ;)

Wto, 31.05.2005, 17:20

Pomysł fajny.

W krakowie gdzieś były takie usługi , wystarczyło na dyskietce przynieść obrazek koszulke i 5-10 zł kosztowała usługa...

Ja zrobie sobie napis http://www.samochodyswiata.pl plus swĂłj emblemat na plecach...

A NA ZLOCIE BĘDĘ NA 100%


PS. JA CHCE PIRZAMĘ W wasze nicki i adres strony :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Wto, 31.05.2005, 19:01

Debosy napisał(a):Ja zrobie sobie napis http://www.samochodyswiata.pl plus swĂłj emblemat na plecach...


Czekaj, zrobisz nam wszystkim :mrgreen: Ważne, zeby to były koszulki o jednolitym wyglądzie, różniące się jedynie nickiem.

I co za reklama jak siÄ™ w takiej wyskoczy na miasto, o prestiĹĽu nie wspomnÄ™!! :twisted:

Wto, 31.05.2005, 19:04

Proponuje się złozyć i dać reklame na bilboardach :twisted:
Image

Wto, 31.05.2005, 19:55

Zajebisty pomysł
1) nieobiecuje, ĹĽe bedÄ™ na zlocie
2) koszulke poproszÄ™ ;)

Wto, 31.05.2005, 20:41

Hmm...

Wydaje mi się ze w czasie zlotu wszystko się załatwi tylko upewnie się czy zakład jeszcze istnieje...

Wto, 31.05.2005, 20:45

Ice napisał(a):
Debosy napisał(a):Ja zrobie sobie napis http://www.samochodyswiata.pl plus swĂłj emblemat na plecach...


Czekaj, zrobisz nam wszystkim :mrgreen: Ważne, zeby to były koszulki o jednolitym wyglądzie, różniące się jedynie nickiem.

Dokładnie!! ;) Jeśli już robimy, to wszyscy razem takie same... a nie każdy sobie :P

Wto, 31.05.2005, 20:58

Ja se zrobie tatuaĹĽ na plecach z adresem strony ... a cooo 8)

Wto, 31.05.2005, 21:09

1)będe na zlocie
2)koszulki bardzo chętnie kupie...

Wto, 31.05.2005, 22:16

1. Nie wiem, czy będę na zlocie, ale wątpię, bo chyba za krótko mnie znacie i nie wiem, czy byłbym tam proszonym gościem
2. Ale koszulkÄ™ raczej wezmÄ™ ;)

Wto, 31.05.2005, 22:34

Wck napisał(a):1. Nie wiem, czy bÄ™dÄ™ na zlocie, ale wÄ…tpiÄ™, bo chyba za krĂłtko mnie znacie i nie wiem, czy byĹ‚bym tam proszonym goĹ›ciem
2. Ale koszulkÄ™ raczej wezmÄ™ ;)


co ty gadasz,jesteś mile widziany,im więcej osób tym bedzie więcej kłutni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Wyślij odpowiedź