Dział o wszystkich sportach samochodowych
Wyślij odpowiedź

Mc Laren F1 GTR Cesar (1995)

Pią, 08.07.2005, 10:03

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) allsportauto

Pią, 08.07.2005, 10:25

Heh jakie serduszka .. :/ . Legenda :) .. to auto juz przeszło do Historii .. Felgi od firmy OZ tak ? . b. ładnie wyglądają w Mc'u . Wyje*ał bym tylko te nalepki .. i pomalował go na .. pomarancz :mryellow: . Cudo, ciekawe jak jeździ :roll:

Pią, 08.07.2005, 10:40

Rozumiem sztuka sztukÄ… , ale to mi siÄ™ kompletnie nie podoba . AĹĽ mnie od niego odrzuca :?

Pią, 08.07.2005, 10:44

To jest dopiero cudo, nigdy nie odejdzie w zapomnienie, nie jeden nowy sportowy samochód z nim przegrywał na prostej. Jest boski bez dwóch zdań, nieważne na jaki kolor pomalowany, nie ważne jakiej firmy alufelgi, po prostu cud, miód i orzechy.

Pią, 08.07.2005, 10:48

a mnie to auto zaczyna nudzić,jest mi ono obojętne,wole coś bardziej przyziemnego :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
murcielago moĹĽe F40 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pią, 08.07.2005, 10:53

Reanimator napisał(a):murcielago moĹĽe F40

Lambo bez dwóch zdań, troche zje*ali te auto z takim wyglądem, ale nie mówie, że by go nie chciał...

Pią, 08.07.2005, 11:03

Nie wiem czemu ale mnie McLaren nigdy nie kręcił.

Pią, 08.07.2005, 11:11

A mnie własnie kręci, dla mnie to absolutnuy numer jeden. Tylko te malunki na tym egzemplarzu :? :roll:

Pią, 08.07.2005, 11:11

Guerrillero napisał(a):Nie wiem czemu ale mnie McLaren nigdy nie krÄ™ciĹ‚.


To masz to samo co ja ;) Tak samo jest ze Nisanem Skyline :twisted:

Pią, 08.07.2005, 12:07

nijaki jak zawsze.... nawet widząc go na żywo mnie nie urzekł, owszem, jakoś jeździ, ale nic specjalnego dla mnie... jak powiedział Rea... dla osiągów i sympatycznej jazdy Murcielago, dla troche większego hardcoru F40 (bo ładne i narowiste ;) )

Nie, 10.07.2005, 12:09

Leaved napisał(a):A mnie wĹ‚asnie krÄ™ci, dla mnie to absolutnuy numer jeden. Tylko te malunki na tym egzemplarzu :? :roll:


Dobrze mówisz! F1 to niesamowity i ogromnie wyjątkowy samochód. Ale kto go oszpecił tymi malunkami??? :?

Nie, 10.07.2005, 12:20

markus napisał(a):F1 to niesamowity i ogromnie wyjÄ…tkowy samochĂłd


Nie wiem czy kiedykolwiek powstanie jakieś superauto które bedzie w stanie mu dorównać

Nie, 10.07.2005, 13:37

Leaved napisał(a):Nie wiem czy kiedykolwiek powstanie jakieĹ› superauto ktĂłre bedzie w stanie mu dorĂłwnać

Nie wiem co w nim takiego neizwykłego. Owszem szanuje kosmiczną prędkość jaka osiągał i to kilka dobrych lat temu ale to wszystko co można o nim powiedzieć. Jest wiele równie szybkich samochodów które do tego wyglądają dużo lepiej od Mc F1. Mnie osobiście mania predkości (czyt. budowanie najszybszych samochodów na świecie) nie kręci. Doszliśmy już do takich predkości że obecne superauta są w wiekszej mierze budowane w tunelu aerodynamicznym niż na desce kreślarskiej. To odbiera im dusze i nie pozwala być pięknymi.

P.S. W F1 najbardziej lubię układ foteli - to poczucie jednolicości z samochodem. Na jedynym przednim fotelu to dopiero można poczuć :lol:

Nie, 10.07.2005, 15:23

sayo_nara napisał(a):Nie wiem co w nim takiego neizwykĹ‚ego. Owszem szanuje kosmicznÄ… prÄ™dkość jaka osiÄ…gaĹ‚ i to kilka dobrych lat temu ale to wszystko co moĹĽna o nim powiedzieć. Jest wiele rĂłwnie szybkich samochodĂłw ktĂłre do tego wyglÄ…dajÄ… duĹĽo lepiej od Mc F1


Tu nie chodzi o prędkość jaką osiąga bo to akurat jest nie takie istotne. Chodzi o zaawansowanie technologiczne. Już w czasach kiedy powstawał był niedoścignionym wzorem dla innych i dla niektórych jest w dalszym ciągu

Nie, 10.07.2005, 19:34

Leaved napisał(a):JuĹĽ w czasach kiedy powstawaĹ‚ byĹ‚ niedoĹ›cignionym wzorem dla innych i dla niektĂłrych jest w dalszym ciÄ…gu

dokładnie Enzo tylko wącha smród z jego rury wydechowej...

Nie, 10.07.2005, 21:53

This it the One. F1.

Pon, 11.07.2005, 13:35

spider napisał(a):
Leaved napisał(a):JuĹĽ w czasach kiedy powstawaĹ‚ byĹ‚ niedoĹ›cignionym wzorem dla innych i dla niektĂłrych jest w dalszym ciÄ…gu

dokładnie Enzo tylko wącha smród z jego rury wydechowej...


Skąd ten wniosek? Pokusiłem się o porównanie osiągów obydwu aut:

McLaren F1 - Ferrari Enzo

Acceleration : 0-60 mph
3.2 sec. - 3.3 sec.

Acceleration : 0-100 mph
6.3 sec. - 6.6 sec.

Faktycznie: 0,1 sek i 0,3 sek. różnicy to całe lata świetlne :?

Pon, 11.07.2005, 13:37

SamochĂłd mi sie nie podoba, a jeszcze z tymi malunkami ... ochyda!

Wto, 12.07.2005, 15:41

Wilu napisał(a):Chodzi o zaawansowanie technologiczne. JuĹĽ w czasach kiedy powstawaĹ‚ byĹ‚ niedoĹ›cignionym wzorem dla innych i dla niektĂłrych jest w dalszym ciÄ…gu

W każdej dziedzinie techniki sa kamienie milowe które całkowicie zmieniaja podejście do danego tematu. Jak napisałem szanuje i w pewien sposób podziwiam Mclarena F1 ale mimo jego prekursorstwa w klasie supersamochodów nie jest moim faworytem.

Pią, 26.08.2005, 20:57

Kultowy samochod sportowy!!!!!!!! Ogladalem kiedys porownanie z enzo o porshe carera Gt na TOP gear! W przyspieszeniu wygralo znacznie :|
Wyślij odpowiedź