Zdjęcia szpiegowskie i wizje modeli przedprodukcyjnych
{ TOPIC_LOCKED_SHORT }

Tkneło mnie....

Sob, 24.04.2004, 14:34

Coś mnie dzis rano tkneło,aby pojechać do krainy sniegu i zrobić pare zdjęć...I o to, na co wtrafiłem :wink:
Klony serii 1:
Coupe
Image
Sedan
Image
Po co sedan serii 1,skoro jest trĂłjka...
Kombi
Image
analogiczne wątpliwości jak w przypadku sedana
Rodzynek-cabrio
Image

Rodzina się powiększa....I o to chodzi!! :wink:

autorevue.cz (C)

Sob, 24.04.2004, 14:53

Pojechałeś do krainy śniegu zwaną autorevue.cz :p a zdjęcia wczoraj przeglądałem i powiem wam coś nie lubieeee takich zdjęć :P gdzie nie widać całego auta no po prostu tak mam

Sob, 24.04.2004, 14:56

Lepszy rydz niĹĽ nic ;)

t.m.

Sob, 24.04.2004, 15:09

Teraz będę sie zadręczał jak napradę wyglada :P

Sob, 24.04.2004, 15:20

No właśnie takie mam uczucie że chciałbym go odrazu zobaczyć a jak nie to mnie rozerwie :P

Sob, 24.04.2004, 16:32

Dj Boowzy napisał(a):No wĹ‚aĹ›nie takie mam uczucie ĹĽe chciaĹ‚bym go odrazu zobaczyć a jak nie to mnie rozerwie :P


Lubie się nad Wami znecać... :twisted: :P :wink:

Sob, 24.04.2004, 17:24

Jak to po co sedan i kombi?? Przecież 3 jest droższa, stoi o klasę wyżej, ma 6-cio cylindrowe silniki. To kompakt i musi mieć pełna gamę nadwozi aby dobrze się sprzedawać.

Sob, 24.04.2004, 19:02

Jak bedzie miał tyle wersji wyposażenia, to Audi A3 będzie bite na głowe ...

Sob, 24.04.2004, 19:05

lordzofmafia napisał(a):Jak to po co sedan i kombi?? PrzecieĹĽ 3 jest droĹĽsza, stoi o klasÄ™ wyĹĽej, ma 6-cio cylindrowe silniki. To kompakt i musi mieć peĹ‚na gamÄ™ nadwozi aby dobrze siÄ™ sprzedawać.


seria 1 wykorzystuje elementy techniczne serii 3, wieć sedan 1 i sedan 3 to właściwie te same auta...A ponieważ w hierarchi BMW seria 1 jest "gorsza" od 3,więc tym samym tańsza... W rezultacie zabierze klientów sedana "3". Sprawa,że 1 jest mniejsza nie ma żadnego wpływu,bo BMW nie kupuje sie dla pojemności....Analogicznie jest z kombi. Dlatego nie warto jest mieć w ofercie sedanów 1 i 3,bo to taki szwabski kanibalizm;) Jeśli chodzi o pełność gamy nadwozi, to BMW jest chyba zbyt wyrafinowane,aby miec kompaktowego sedana(kompaktowy sedan to taka Thalia o pół numera większa...ble:() Kombi owszem,ale lifestylowe-czyli ciasne i sexowne wizualnie.

Sob, 24.04.2004, 22:03

Aj tam panikę siejesz.6 jest oparta technicznie na 5 a BMW udaje, że to 7 coupe. Tak samo będzie z 4, będzie oparta na 3 a BMW będzie wciskać kit, że to 5 coupe. Po prostu tak jest taniej. Nie sądzę żeby 1 sedan odebrała klientów 3, szczególnie że nowa 3 będzie miała tylko silniki 6-cio cylindrowe (1 4-ro cylindrowe). A BMW kupuje sie m.in. dla fantastycznych silników R6.
{ TOPIC_LOCKED_SHORT }