Porady i pomoc dotycząca awarii, problemów i eksploatacji samochodu
Wyślij odpowiedź

LUSTERKO PANORAMICZNE tak czy nie?

Czw, 06.04.2006, 16:02

Witam serdecznie,
Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, gdyż nie znalazłem nic zwiazanego z akcesoriami do samochodu.

Ostatnio na allegro zobaczyłem lusterko panoramiczne. Bardzo mnie zainteresował ten produkt i chce go sobie kupić. Lecz najpierw chciałem zasięgnąć opini kogoś kto moze używa lub używał takiego lusterka.

Oto link do aukcji.
http://www.allegro.pl/item96865777__lusterko_do_kazdego_samochodu_.html

Mam takie pytanie. Czy to co sprzedawca opisuje w aukcji to prawda? Glównie chodzi o martwe pole, czy rzeczywiście to lusterko likwiduje ten efekt?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Czw, 06.04.2006, 16:13

zależy w jakim to samochodzie. Miałem forda Granadę, ponad 1.8 metra szerokości, i lusterko było jak znalazł, nie zasłaniało widoku do przodu, a do tyłu pozwalało znacznie zredukować korzystanie z bocznych wręcz ;). To czy zlikwiduje martwe pole, czy nie, zależy od tego, jak je ustawisz

Czw, 06.04.2006, 22:39

Dowiedziałem sie ze znajomy kiedyś posiadał takie lusterko ale zapomniał go zdjąć przy sprzedaży auta i nie mógł nigdzie dostać od ponad 2 lat. Teraz kupujemy razem. Mówi ze niezastąpiona rzecz w aucie i bardzo funkcjonalna.

Pią, 07.04.2006, 7:30

pod warunkiem , ze nie przeszkadza w aucie , i np. da sie daszki pzreciwsłoneczne opuscić :mryellow:

Pią, 07.04.2006, 7:44

cena przystępna.... jakby co zawsze mozna sciagnąc lub komus podarować.... według mnie nie zaszkodzi a moze pomóc

Pią, 07.04.2006, 16:20

Jak będzie "działać", to daj nam znać! ;)

Wto, 11.04.2006, 13:04

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, Lusterko juz zakupilem. Narazie jestem bardzo zadowolony. Martwego pola rzeczywiście nie ma. Jednego dnia zakupiłem lusterko a juz następnego miałem je w domu (nie wiem jak oni to zrobili, moze mają jakiś układ z pocztą )

Re: LUSTERKO PANORAMICZNE tak czy nie?

Pon, 06.09.2010, 18:48

A czy ktoś może doradzić jakim klejem przyleić lusterko do szyby. Odkleiło się, próbowałem już różnych klejów ale nie chce się trzymać !
Wyślij odpowiedź