Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 10:24




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 163 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
prawko 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
To co ... Wy nie musicie się uczyć do prawka? I zobacz jak później tacy Amerykanie jeżdżą ... bo nie zgodzę się, że są świetnymi kierowcami ...


Nie sa...zgadzam sie w pelni, nie dosc do tego ze test pisemny trwa 10 minut (20 lub 30 juz nie pamietam latwych pytan) to test z jazdy trwa tez 5-10 minut.

Cytuj:
Viper Venom 1000 gdzie ów samochód by nie istniał gdyby nie Włosi , albo inaczej nie ropedził by sie do podejrzewam 370 km/h Pewnie by i amerykanie poradzili sobie w przyszłosci z tym problemem , ale narazie muszą uchylic czoła przed europą .


Aha, cyli tak samo jak nie byloby zawieszenia MacPherson/Independent/SLA dla kazdego BMW (oprocz nowego X5) i superauta ani nie byloby dla Brabus'a wlokna Carbo Fiber bez Amerykanow :D



Cytuj:
PS tam w ameryce niema aut z pojemnością poniżej 1l? i palących mniej niz 7l/100km?


Nie wpada mi do glowy (albo poprostu nie ma) jedno auto na Amerykanskim rynku co ma silnik ponizej 1.5L, ow silnik 1.5L ma Honda Fit i Toyota Yaris, obie jednostki sa dobre na okolo 100km.

Cytuj:
bo kłócicie sie o auta którymi nigdy nie będziecie jezdzić

Moze nie Ferrari Enzo, ale prowadzilem sporo aut z tej kategori.


Cytuj:
PwrdByMopar od 14lat prawko? i w 30minut?


Departament Transportu stanu Wyoming:
Cos ci sie nie podoba? http://www.dot.state.wy.us/ReadMore.jsp?sCode=drvar&sCID=215

"Restricted Licenses - Restricted licenses are issued to individuals who are between the ages of 14 and 16 years of age. "

Cykasz zdjecie i prawo jazdy sie wyrabia na miejscu w ciagu 10 minut, nie czeka sie miesiac.

Cytuj:
a auta sie amerykanie dorabiajÄ… za miesiÄ…c pracy?

Zalezy jakie auto chcesz kupic, i gdzie pracujesz. Co to wogole za pytanie.

Cytuj:
zastanawia mnie tez fakt dlacego polska policja zawsze ma przy sobie alkomat a amerykanie jak kontrolują trzeźwość kierowcy to mu każą albo wyliczać alfabet albo chodzić po pasie albo dotykac nosa zamknętymi oczami
widzialem to w tvn turbo
niby taki kraj w przĂłd a alkomatu nie posiada
wytlumaczy mi to ktos?


Kazda policja ma alkomat...to nie znaczy ze on jest potrzebny przy kazdej sytuacji. Policja tutaj nie dziala tak jak w Europie, inny sprzet i inne realia.

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Wto, 03.07.2007, 19:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
a ja Ci krde bele odpowiedzialem powaznie !!!! slepy jestes czy tepy !!


A tylko to potwierdza moj fakt ze czlowiek z mniejsza inteligencja (to jest polityczno poprawne powiedzenie) sie znajduje z twojej strony kaluzy tak samo jak i z mojej :shock: :lol:

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Wto, 03.07.2007, 19:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
PwrdByMopar napisał(a):
Aha, cyli tak samo jak nie byloby zawieszenia MacPherson/Independent/SLA dla kazdego BMW (oprocz nowego X5) i superauta ani nie byloby dla Brabus'a wlokna Carbo Fiber bez Amerykanow :D


.


Dokładnie tak :wink: co nie zmiena faktu iz pozostaliscie w tyle w kwesti najszybszego samochodu :lol:
powyzszy post przełozyc jasniej chiec Pan :?
kałuża ? mniemam iż chodzi o ocean ??


Wto, 03.07.2007, 19:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
Dokładnie tak co nie zmiena faktu iz pozostaliscie w tyle w kwesti najszybszego samochodu


Jak sie sprawdzi, to poplacze.

Zawsze mamy ThrustSSC w Nevadzie, Brytyjsko/Amerykanskie autko o Max 1,228km/h

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Ostatnio edytowany przez PwrdByMopar, Wto, 03.07.2007, 20:06, edytowano w sumie 1 raz

Wto, 03.07.2007, 20:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
powyzszy post przełozyc jasniej chiec Pan
kałuża ? mniemam iż chodzi o ocean ??


No chyba nie chodzi tutaj o Wisle ani La Manche.. :lol:

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Wto, 03.07.2007, 20:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
Dokładnie tak co nie zmiena faktu iz pozostaliscie w tyle w kwesti najszybszego samochodu


Pogrzebalem sobie na necie o Barabus' TKR bo to mnie zaciekawilo ostro.

Cytuj:
http://www.leftlanenews.com/barabus-tkr-takes-over-as-worlds-fastest-car.html

Artykuly z tymi liczbami wyszly rowno rok temu. Strona Barabusa' i kompania zniknela http://www.barabus.info/index.asp i http://www.barabus.info/tkr.asp . Nie dosc do tego to nikt nigdy nie testowal tego auta ani i nikt nie osiagnal 1.67s, to jest teoretyczna suma. Silnik jest podstawiony na bazie 6.0L V8 Chevrolet LS2

Dlatego wystawiam czerwona flage dla tego auta i mowie ze to jest "bullshit" i jestescie za nami.

Jak mi pokazesz lepszy PRAWDZIWY wynik od 1.97s to przyznam racje, i ladnie by bylo by jakby producenci by nie piepszyli teoretycznych liczb i nie znikali z ziemi.

Klamstwo zawsze wychodzi krzysiu, takze chowaj sie teraz za innym autem.

I jeszcze dla posmiechu bo najszybszy wynik 0-100 wychodzi z Amerykanskich Top Fuel Dragsters, 7000km, 0-100 w 0.75s, 450kmh w 200m i Max 535kmh jak w np.
http://www.toddpaton.com/2004car.htm

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Wto, 03.07.2007, 21:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post 
Najlepsze autka są takie na jakie nas stać i jakie docenimy i koniec kropka!!
Za ciężko zarobione pieniądze kupię sobie Lagunę GT i dla mnie będzie to super autko z niesamowitym zrywem. Najważniejsze, żebym się cieszył tym co mam i to szanował ... i nie trzeba mi wtedy porównania z pińćset litrowym pinciotysięcznokonnym klotzem, którego i tak nigdy nie będę miał i mi to w ogóle nie potrzebne ;)
poza tym PwrdByMopar ... moĹĽe nie jestem moderatorem, ale posty siÄ™ edytuje :P

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Wto, 03.07.2007, 23:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
ale posty siÄ™ edytuje


Ale tylko wtedy kiedy jest to wygodne..

Cytuj:
Najlepsze autka są takie na jakie nas stać i jakie docenimy i koniec kropka!!
Za ciężko zarobione pieniądze kupię sobie Lagunę GT i dla mnie będzie to super autko z niesamowitym zrywem. Najważniejsze, żebym się cieszył tym co mam i to szanował ... i nie trzeba mi wtedy porównania z pińćset litrowym pinciotysięcznokonnym klotzem, którego i tak nigdy nie będę miał i mi to w ogóle nie potrzebne


A zreszta masz racje, i popieram opinie o Lagunie GT, fajne auto :P

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Śro, 04.07.2007, 0:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 290
Miejscowość: N.Y.C.
Samochód: 96 Isuzu Rodeo V6
Post 
PwrdByMopar ma racje z prawkiem ja zrobilem je w wieku 16 lat i juz wtedy moglem sam prowadzic samochod osobowy. Egzamin pisemny to 10 min tylko w regulaminie jest tam jakis limit do 30 ale nie wiem kto musi byc na tyle ciemny zeby pisac go cale pol godziny-jest on poprostu baaaaardzo prosty. Co do testu na drodze 5 w porywach do 15 min chyba ze zdaje sie na ciezarowke tam trzeba jezdzic chyba ponad godzine.
Swoja droga PwrdByMopar ile miales pkt karnych na tescie drogowym?? :P :twisted: :twisted:

_________________
Cause we all just wanna be big rockstars
And live in hilltop houses driving fifteen cars
The girls come easy and the drugs come cheap;)


Śro, 04.07.2007, 1:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
Swoja droga PwrdByMopar ile miales pkt karnych na tescie drogowym??


Nawet sie nie pytalem, babka do mnie poprostu powiedziala "Go on in and get your license" po tescie. Jezdzilem z nia moze 5 minut max.

Jak tam z fajerwerkami u was?

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Śro, 04.07.2007, 7:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3006
Post 
PwrdByMopar napisał(a):
Cytuj:
ale posty siÄ™ edytuje


Ale tylko wtedy kiedy jest to wygodne..



zebys sie nie zdziwil jak ci mod wytnie ten burdel

_________________
NIE KIKAJ W TO

Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?

ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)


Śro, 04.07.2007, 7:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
sl65amg napisał(a):
PwrdByMopar napisał(a):
Cytuj:
ale posty siÄ™ edytuje


Ale tylko wtedy kiedy jest to wygodne..



zebys sie nie zdziwil jak ci mod wytnie ten burdel


Nie przeszkadza mi jak ktos nie lapie sarkazmu.

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Śro, 04.07.2007, 8:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3006
Post 
to nie kwestia tego co ci przeszkadza a co nie bo to akurat nikogo nieobchodzi.to kwestia regulaminu i ogolnie przyjetych zasad ktorych przestrzegaja wszyscy bez wzgledu na to czy klikaja ze wspanialej,miodem i mlekiem plynacej AMERYKI czy z zapyzialej dziury na syberii

_________________
NIE KIKAJ W TO

Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?

ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)


Śro, 04.07.2007, 8:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
to nie kwestia tego co ci przeszkadza a co nie bo to akurat nikogo nieobchodzi.to kwestia regulaminu i ogolnie przyjetych zasad ktorych przestrzegaja wszyscy bez wzgledu na to czy klikaja ze wspanialej,miodem i mlekiem plynacej AMERYKI czy z zapyzialej dziury na syberii


I dlatego wzialem to pod uwage i powiedzialem to z sarkazmem...a tak naprawde to sie stalo to przez przypadek bo zamienialismy sie postami co pare minut i mialem otworzonych 4-5 tabow w IE i tyle. Zakonczylem spowiedz do ksiedza bo czas na wycieczke do kibla. A skoro ten kibel w Ameryce jest to moze mi wyleci pare dolcow z d*** 8)

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Ostatnio edytowany przez PwrdByMopar, Śro, 04.07.2007, 8:38, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 04.07.2007, 8:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
krytykujecie kolege dalej sami walac oftopy :mryellow: a priv na tym forum nie istnieje ?? :lol:
dobra ..... ameryka - dla mnie zawsze uchyle przed nią czola za samochody ale te stare takie jak z filmu , Horroru "christine" cuda ! to są , ale reszta mnie nie powala niestety wole europejskie produkty i nic na to nie poradzę .Uchyle też czoła za wprowadzenie do samochodów klimatyzacji .... i jeszcze pare drobiazgów .Tyle. ze to chyba wszystko , Nie znam ameryki , znam ją tylko z filmów i opowiadan 3 kolegów co tam byli i wrócili , same złe relacje ... nie chce zyc w kraju gdzie zycie polega na pracy i nią dzien sie zaczyna i nią sie dzien konczy a wszyscy lubo wiekszosc gonią za nią , Ja sobie zyje tu jak chce i tu mi dobrze - narazie !!! wiec po co to zmieniac , by mnie było stac na jakies luksusy ? kiedys marzylem o clk , dzis go mam i co ? a psinco ! człekowi nigdy dosc , dobrze ze ja jestem taki ze mi wystarcza .
pozdrawiam .

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Śro, 04.07.2007, 8:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
.Uchyle też czoła za wprowadzenie do samochodów klimatyzacji .... i jeszcze pare drobiazgów .Tyle. ze to chyba wszystko , Nie znam ameryki , znam ją tylko z filmów i opowiadan 3 kolegów co tam byli i wrócili , same złe relacje ... nie chce zyc w kraju gdzie zycie polega na pracy i nią dzien sie zaczyna i nią sie dzien konczy a wszyscy lubo wiekszosc gonią za nią


Pieknie, masz zle relacje od 3 kolegow i od CinemaCity. Jak chodzi o komentarz zwiazany z praca to nie mam pojecia o czym mowisz :?: To fakt ze Amerykanie na ogol pracuja wiecej od europejczykow...ale to zalezy od zawodu i checi. Nie dosc do tego ze bezrobocie jest 2-3x mniejsze niz w wiekszosci krajach Europejskich.

Nie ma nic zlego kiedy ludzie duzo pracuja i buduja kraj, jakby tak sie Polacy zabrali do pracy jak Amerykanie zamiast caly czas sie klocic to bys mial po czym jezdzic swoim CLK a nie gadac mi tutaj co ty mozesz robic w Niemczech na ich drogach. Nie chowam sie za innymi i co ja moge robic w Meksyku w Cancun lub na Yukonie w Kanadzie.

Ciesze sie ogromnie ze tobie sie powodzi w Polsce i ze kiedys chciales miec CLK i teraz go masz i ze ci wystarcza, a powiec mi co ty robisz w swoim zyciu zeby tez sie powodzilo innym w Polsce tak jak tobie. Moze ktos mnie poprawi ale problem w Polsce to jest to ze kazdego tylko obchodzi swoja skura i nikt nie dziala zeby wszystkim sie polepszylo.

Na twoim miejscu zamiast gadac ze w USA wszyscy tylko pracuja caly czas i krytykowac bym zerknal kto co ma jako caly kraj i co nam dala ciezka praca tutaj.

Cala ta gadka sie rozpetala na miare USA przeciw Europie. To juz jakies osiagniacie USA, jednego kraju, ze musisz sie bronic i motoryzacja Wloska, Szwedzka, Niemiecka, Francuska, Hiszpanska jak zarowno Brytyjska zeby stawic opor jednemu kraju.

Nie kryje faktu ze lubie zarabiac i zawsze chce wiecej. Ale to nie jest natura Amerykanska, to jest natura czlowieka.

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Śro, 04.07.2007, 9:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post 
Co do infrastruktury Amerykańskich pracodawców to fakt - powiem, że nie ma lepszego rynku pracy, a to dlatego, że w USA firmy zapraszają się wzajemnie na swoje tereny i nawiązują współpracę zamiast - jak to w Polsce - podkopywać sobie dołki i zamiast zwiększać ilość miejsc to je degradują ... i widać to już nawet u mnie w mieście, gdzie IP Kwidzyn współpracuje na swoim terenie z kilkoma innymi firmami i w sumie jest to największy pracodawca na naszych (kwidzyńskich) terenach.

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Śro, 04.07.2007, 11:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
alez ja nikogo nie krytykuje , mnie pasuje to co jest , a wszystko inne mam gdzies , jest juz zjednoczona europa tzw. Unia , w sumie nie ma granic , wiec czego chciec wiecej ?
W jednym masz racje taka nasza natura , ze ja nie robie nic by sie w Polsce coś zmieniło , bo póki rządzą nami ci co rzadza nie wiele da sie zrobic , jednostka nie wystarczy , pewna grupa tez !
Zatem - niech kazdy zyje jak chce , ja nikomu nie bronie .
Kwestia która poruszyłes - tycząca sie dróg niemieckich , byc moze sie myle , ale tylko w tym kraju mozesz smigac na autostradzie ile chcesz bez łamania pzrepisów i to jest istotne w tym co napisalem .Bo to ze Ty sobie mozesz jechac też ile chcesz bo droga pusta , to juz inny temat tak czy siak , Ci nie wolno , zatem - po co miec tak szybki samochód ? ale kazdy na to pewnie spojrzy inaczej - wolno mu :wink:

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Śro, 04.07.2007, 13:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 290
Miejscowość: N.Y.C.
Samochód: 96 Isuzu Rodeo V6
Post 
alescie oftopa sztrzelili :P

krzys124 napisał(a):
drĂłg niemieckich , byc moze sie myle , ale tylko w tym kraju mozesz smigac na autostradzie ile chcesz bez Ĺ‚amania pzrepisĂłw

o ile wiem to tylko 16 procent z ich autosrtad to autobahny czy jak sie to pisze, tutaj tez mamy kilka takich drog.

_________________
Cause we all just wanna be big rockstars
And live in hilltop houses driving fifteen cars
The girls come easy and the drugs come cheap;)


Śro, 04.07.2007, 15:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 131
Post 
co ty krzys124 kto to pije ocet??????

przestańcie te dyskusje bo one są naprawde głupie
Polak zarabiający średnio 1000zł/m-c moze sobie tylko pomarzyć
ja niewiem skÄ…d amerykanie majatyle kasy? :shock: :shock: :shock:


Śro, 04.07.2007, 16:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 163 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018