Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:58




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 163 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
prawko 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
chłopaki zobaczcie co znalazłem ,
PwrdByMopar bedzie teraz w niebo wziety


Smieszne...ale "Ostatecznie jednak auto kupiłem (przegląd zerowy 8.05.2003) za kwotę 554 815 zł.["

554tys? Kupil BMW 7 za $180tys USD...cos nie tak.

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Pią, 06.07.2007, 10:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
pisz jasniej !! nic nie kumam z tego co tu nabazgraleĹ› :mryellow: :mryellow:
cena Ci nie pasuje ? teraz widzisz ile u nas auta kosztujÄ… :lol:


Pią, 06.07.2007, 10:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
krzys124 napisał:
pisz jasniej !! nic nie kumam z tego co tu nabazgraleĹ›

cena ci nie pasuje ? no to widzisz ile kosztuja auta w Polsce


Eh tam az tak drogo nie jest.

BMW 745d..czyli nawet nowszy model kosztuje 389,200tys, nie 554. Za taka kasa to mozna kupic V12 760i. Cos nie gra w tym artykule.

http://www1.bmw.pl/cenniki/_pdf/BMW_CENNIK_7.pdf

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Pią, 06.07.2007, 10:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post 
A wyposażenie dodatkowe ?? :D:D:D Poza tym to był rok bodajże 2003 tak ?? Ceny też inne ... no i Niemcy bardziej pewni siebie byli ... teraz już tacy nie są ;)

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Pią, 06.07.2007, 10:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Sunshine State
Samochód: 05 G. Cherokee Hemi
Post 
Cytuj:
A wyposażenie dodatkowe ?? Poza tym to był rok bodajże 2003 tak ?? Ceny też inne ... no i Niemcy bardziej pewni siebie byli ... teraz już tacy nie są


Wyposazenie dodatkowe nie kosztuje 60tys USD. Chyba ze montujesz antene satelitarna DirecTV na dach.

Ale jak tak pomysle to kurs zlotowki byl inny i auta pewnie bylo drozsze od poczatku.

_________________
05' Jeep Grand Cherokee 5.7L Hemi Limited 4x4 K&N
05' Jeep Grand Cherokee 4.7L Limited 4x4
03' Chevrolet Corvette 5.7 LS1
04' Dodge Stratus R/T 3.0L
06' Jeep Liberty 2.8L CRD Sport 4x4
99' Buick Riviera 3.8L Supercharged


Pią, 06.07.2007, 10:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 131
Post 
krzys124 jak dostawales ponad 1500zeta na rękę to dlaczego nie bierzesz?
u mnie wielu ludzi szuka roboty fizycznej i nawet za marne 1000zł sie nie znajdzie
gdzie ty mieszkasz?
u nas jest duĹĽe bezrobocie
duzo osób tu marzy o pracy za pensje 1000zł, bo zarabiają 600-800 jako sprzedawcy w sklepach
jestem z cze-wy

PiasQ napisał(a):
Cytuj:
Po studiach ... no wlascnie co sie dziwic jak sami studenci i robic fizycznie im sie nie chce , a fizycznych brakuje Wink


Zależy o kim mówisz ... niestety Polska jest takim krajem, gdzie większość młodych pcha się na studia humanistyczne co w żadnym kraju nie jest niesamowitą przyszłością. I tak zarówno na zachodzie jak i u nas zaczyna brakować porządnych inżynierów technicznych. Wiem, że płaca nie jest taka jak na zachodzie, ale taki optoelektronik początkowo może wyciągnąć nie mniej jak 4k ... Za to taki sam człowiek z certyfikatem PM - nie mniej jak kilkanaście tysi.

niewiem gdzie Wy mieszkacie ale 4tys zł? to może w Warszawie
u nas jak na początek nie zarobi sie wiecej niz 1500zł przeważnie 1000zl albo mniej na rękę
znam wielu ludzi który pracują juz w firmie po 10-20lat i zarabiają marne 1000-1400zł
osobiście sam marze o jakiejś robocie za przynajmniej 1200zeta


Pią, 06.07.2007, 10:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post 
hmm .. gdzie ?? na pomorzu ... i to nawet nie w samym Gdańsku ... możliwości duże ... i dużo ciekawych pracodawców ... trzeba mieć tylko łeb na głowie i studiować z zainteresowania, a nie bo coś w życiu musisz robić ;)

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Pią, 06.07.2007, 10:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
Gdy tak sobie pomysle to mialem wtedy chyba BMW seri siedem atare oczywiscie , ale piekne było , a ze mialem problem to goscilem w auto profi Zabrze gdzie przemila obsluga robila fakultet z mojego BMW , w koncu po 4 dniach wali z nim dowiedzieli sie co z nim jest , ale z znalezieniem przyczyny juz było gorzej ,ale do czego zmierzam , do tego ze wtedy na salonie jak czekalem to stala nowa bmw za nie całe wlasnie 600 000 zł tak wiec to moze byc mozliwe - ta cena co podaje gosc .

Dlaczego nie biore pracy za 1500 żł ? Kochany ja jzu mam za sobą 25 lat pracy z tego ostanie lata moimi szefami byli prezesi co to wymagali i wyzej d*pe mieli niz srali , pzrerabialem juz ich i za marne wtedy 1000 zł na reke pracowalem po 10 -12 h w koncu pekłem nie bede za jałmuzne pracował bo nie robia nic , czyli nie pracujac :mryellow: u kogoś zarabiam wiecej .Co dodam tu w tym temacie jeszcze , a wiec tak , jak mój syn mial lat 16 (teraz 18) to zarabial siedzac na internecie około 500 żł miesiecznie tu cos kupił tam spzredał cos z stanów sprowadził i spzredał , zegarki odczynniki chemiczne , ruzne pierdoły ale zarabiał wiec nie rozumiem dlaczego ja bym mial isc do pracy za jakies 1000 zł i jescze byc w niej z a pomiotło , albo słuchac widzi mi sie szefa i to w sytuacji kiedy racji on nie ma .... Wiecie dlaczego taka niska płaca u nas jest ? bo ludzie za te pieniadze pracują , wiec jako pracodawca ewentualny dlaczego mial bym płacić wiecej ??? dziwie sie ludziom ze pracują w np. tessco za 600 netto ale pracują bo popyt na prace jest , a ze nie sa zaradni no to cóz nie mają niby wyboru i niczym owce ida na rzeź .
Pamietajmy o jednym Panstwo ma konstytucyjny obowiazek opiekowac sie swymi obywatelami , co nie znaczy , ze masz pracowac za 600zł miesiecznie podczas gdy koszt utrzymania mieszkania np mojego to 650 zł miesiecznie niech zona zarobi to samo , to masz jej wypłate na wyzywienie i ubranie , i juz dalej nie pisze bo na kulture nie starcza , do tego jak masz z dwoje dzieci , to masz sajgon , i zyjesz niczym papułas gdzies w dzungli , a wszak mamy zjednoczoną europę ....?dalej wywodu zaprzestane , bo to i tak sensu nie ma ... :mryellow:

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Pią, 06.07.2007, 13:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 131
Post 
u nas trzeba sie nieźle narobić 8-10h dziennie z sobotami aby zarobić te marne 1000-1400zł
ty nie pracujesz a masz więcej? co Ty robisz?
dziwisz sie ze ludzie pracują w tesco za 600zeta jak gdzie indziej nie przyjmą bez znajomości!!!
gdzie tu masz prace na pewno nie tam gdzie mieszkam moze w większych miastach niema bezrobocia
u nas jest :(


Pią, 06.07.2007, 13:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
lukasz20 napisał(a):
u nas trzeba sie nieźle narobić 8-10h dziennie z sobotami aby zarobić te marne 1000-1400zł
ty nie pracujesz a masz więcej? co Ty robisz?
dziwisz sie ze ludzie pracują w tesco za 600zeta jak gdzie indziej nie przyjmą bez znajomości!!!
gdzie tu masz prace na pewno nie tam gdzie mieszkam moze w większych miastach niema bezrobocia
u nas jest :(
jak bym mial pracowac za 600 zł to bym poszedł do opieki społecznej i od nich kasiore wyrywał a mozna wyrwac niezłą , trzeba tylko pokąbinować , ale tego was juz uczyc nie bede , cóz ja robie , a co sie da wszystko zgodne z prawem , ale ...co nie jest zabronione ...jest dozwolone :wink:
U nas bezrobocie jest duze , z Zabrzu obok jeszcze wieksze i w Siemianowicach tak samo , bo tam masz przez rok zasilek , u nas tylko 6 miechĂłw .
ale to sztuczne dane takich cwaniakĂłw jak ja jest widac wiecej :wink: i to w wiekszosci oni dajÄ… ten wynik procentowy bezrobocia :lol:
pzrepraszam za pismo , mam nowa klawiature jest do bani troche potrwa az sie przyzwyczajÄ™


Pią, 06.07.2007, 14:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post 
Chociażby u mnie ... miasto ok 40 tys. - praca jest ... ale to tylko dzięki dobrym inwestycjom firm zachodnich, które ze sobą współpracują. Najbardziej prości pracownicy w tych formach zarabiają co prawda po ok 1000-1200 zł, ale wystarczy już osoba z doświadczeniem i specjalizacją, żeby płaca powiększyła się kilkukrotnie ...

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Pią, 06.07.2007, 14:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 131
Post 
krzys124 ile masz lat jesli mozna spytać?
na samym zasiłku nie wyżyjesz zresztą jest tylko 6miechów

u nas większość mlodych ludzi pracuje w sklepach np hipermarketach przy kasie nawet po studiach za 600-1000zł
u nas bez znajomości roboty nie znajdziesz
np mój wujek mający 50lat ciężko pracując uwaga 32lata w państwowej firmie zarabia "AŻ" 1100zł :shock: :shock: :shock: no i rodzine musi utrzymac na auto go niestać


Pią, 06.07.2007, 15:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
ja mam 42 lata .... student po studiach pracuje za 600-1000 zł :mryellow: i tyle taki czlowiek jest wart , ja gdybym miał firme napewno bym takiego do pracy nie przyjoł.

Twój wujek pracuje bo to jego wybór , to człek jak pisalem .... jak owce na rzeź :(


Pią, 06.07.2007, 15:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 131
Post 
krzys124 napisał(a):
ja mam 42 lata .... student po studiach pracuje za 600-1000 zł :mryellow: i tyle taki czlowiek jest wart , ja gdybym miał firme napewno bym takiego do pracy nie przyjoł.

co sugerujesz?
Cytuj:
Twój wujek pracuje bo to jego wybór , to człek jak pisalem .... jak owce na rzeź :(

Ty naprawde mnie nie rozumiesz
w Częstochowie jest ogromne bezrobocie i nei znajdziesz pracy za ponad 1500zeta w biurze po studiach bez znajomości
przyjedź, znajdź mi lepszą płatną prace i dopiero porozmawiamy

krzys124 jesli mozna czym siezajmujesz i czym sie wozisz? :)


Pią, 06.07.2007, 18:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post 
Mysle , ze to Ty nie rozumiesz mnie , albo nie umiesz czytac miedzy wierszami :wink: W zwiazku z tym musze napisac tak : nikt nigdy nie kazal mu mieszkac w Czestochowie , to ze tam mieszka i gdzie pracuje , to jego wybĂłr .
Dlaczego nie przyjoł by studenta który podejmuje prace za 600-1000 zł do swojej hipotetycznej firmy ? .... bo to oznacza , ze taki człek jest mało kreatywny i ambitny , zadowala sie byle czym nie potrafi wykozystac swego wyksztalcenia mimo iż go posiada ... Czym sie zajmuję ? zawsze sie zajmowalem wszystkim tym na czym szło zarobic , akcje , grunty - nieruchomosci , handel samochodami itd. wszystkiego wam pzreciez nie powiem :mryellow:

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Pią, 06.07.2007, 18:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: A8 D2
Post 
Chyba w tym temacie mogę zapytać ?
Jak to będzie, bo coś trzeszczeli kiedyś o tym że od 2008 świeżo upieczeni kierowcy, będą musieli przez jakis tam czas jeździć do iluś ... a po kilku mc test sprawdzający umiejętności, ma to wejśc czy nadal będzie na starych zasadach ?


Nie, 16.09.2007, 16:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 988
Post 
HARNAĹš napisał(a):
Chyba w tym temacie mogę zapytać ?
Jak to będzie, bo coś trzeszczeli kiedyś o tym że od 2008 świeżo upieczeni kierowcy, będą musieli przez jakis tam czas jeździć do iluś ... a po kilku mc test sprawdzający umiejętności, ma to wejśc czy nadal będzie na starych zasadach ?


Przyłączam sie do pytania .tzn wie ktośczy parlament przegłosował ustawę o nowych zasadach zdawania egzaminu? jeśli tak to od kiedy ma to wejść w życie,bo słyszałem ze od 1.01.08. jeśli tak miałoby sie stać to gdybym rozpoczął kurs nauki jazdy w tym roku a zdawał egzamin w przyszłym to zdawałbym wg nowych czy starych zasad? i jeszcze jedno pytanie: Czy na egzamin trzeba miec dowód czy wystarczy paszport? z góry dzięki za odp :wink:

_________________
0.o


Pon, 17.09.2007, 18:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1156
Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
Post 
Podobno wystarczy paszport ale niektĂłrzy egzaminatorzy krzywo na to patrzÄ… !!

_________________
05.07.2007r. - kat. B
16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B
kat.C - 14.09.2012r.
kat.D - 20.02.2012r.
kat.C+E - w trakcie


Pon, 17.09.2007, 20:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Musisz miec dokument, który potwierdza Twoją tożsamość. Albo dowód, albo paszport.

_________________
locha lover


Pon, 17.09.2007, 20:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: A8 D2
Post 
Ale na moje pytanie i Krzycha (1 cześć) nikt nie zna odp ? :mryellow:


Śro, 19.09.2007, 21:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 163 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018