Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 13:39




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Największe ciągniki swiata 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
John Deere 9520 mi się najbardziej spodobał :D

_________________
"Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"


Sob, 26.05.2007, 16:31
Profil

Postów: 3
Post 
rumun19 napisał(a):
pardon napisał(a):
jak jakiś rolnik poszukuje taniej siły roboczej to moge mu przez tydzień w czasie żniw takim sprzętem pochulac po polu za friko
dobry zarcik pardon.Ale szkoda ze w polsce nie ma takiej maszyny.


i tu siÄ™ rumun19 mylisz. JakieĹ› 20km odemnie jest taki Case i Challanger.
Dodam jeszcze że jedna gonsienica do tego Cas'a kosztuje 20tys zł.


Nie, 19.08.2007, 22:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
michalgin pomylilm sie tam troche,i wiem ze jest kilak w Polsce maszyn ktĂłre swoja wielkoscia przytrafiaja o zawro glowy:)PW poslce jest 7 Claas-Ăłw LexionĂłw 600, i kilka ChallengerĂłw MT 875B


Pon, 20.08.2007, 15:45
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post 
ja dzisiaj widzialem challengera ale nie wiem jaki dokladnie model bo jechalem pociagiem :P o ile sie nie myle to bylo w miejscowosci paczkowo niedaleko poznania... jest ktos moze z tych okolic?? widzialem tam duzy szyld valtry i kilka ich tam stalo i jeszcze troche koparek... chyba dobrze wytlumaczylem o co mi chodzi :P

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Pon, 27.08.2007, 17:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Jeżeli sie nei myle to jest tam jakas spółka co ma 3 challengery 865B bodajze:)Ale moge siem mylic...


Pon, 27.08.2007, 18:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 208
Miejscowość: Jastrzebie zdroj
Post 
ksyniu22 napisał(a):
dzisiaj widzialem challengera ale nie wiem jaki dokladnie model bo jechalem pociagiem Razz o ile sie nie myle to bylo w miejscowosci paczkowo niedaleko poznania

W paczkowie o ile sie nie myle jest firma ktĂłra testuje zagraniczne maszyny i potem ustala dane tych maszyn

_________________
Poprostu motoryzacja!!


Pon, 27.08.2007, 19:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 208
Miejscowość: Jastrzebie zdroj
Post 
ksyniu22 napisał(a):
dzisiaj widzialem challengera ale nie wiem jaki dokladnie model bo jechalem pociagiem Razz o ile sie nie myle to bylo w miejscowosci paczkowo niedaleko poznania

W paczkowie o ile sie nie myle jest firma ktĂłra testuje zagraniczne maszyny i potem ustala dane tych maszyn

_________________
Poprostu motoryzacja!!


Pon, 27.08.2007, 19:26
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post 
Cytuj:
Jeżeli sie nei myle to jest tam jakas spółka co ma 3 challengery 865B


to napewno nie ta spolka... o tych challengerach jest troche na stronie wagaciezka.com

zreszta rumun jest tam zarejestrowany to wie o co chodzi :P

Kuba16 napisał(a):
W paczkowie o ile sie nie myle jest firma ktĂłra testuje zagraniczne maszyny i potem ustala dane tych maszyn


predzej to :P


Pon, 27.08.2007, 20:07
Profil

Postów: 4
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
Najlepsze sÄ… fendty ale swojÄ… cenÄ™ majÄ…, taki "Fendt farmer 412 vario" 120km kosztuje 350tyĹ›/masakra

Pozdrawiam! :mryellow: :mryellow: :mryellow:


Ostatnio edytowany przez grand51, Śro, 09.04.2008, 15:16, edytowano w sumie 1 raz

Wto, 08.04.2008, 14:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 262
Samochód: Mitsubishi L200 2.5D
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
grand51 napisał(a):
Najlepsze sÄ… fendy ale swojÄ… cenÄ™ majÄ…, taki "Fendt farmer 412 vario" 120km kosztuje 350tyĹ›/masakra

Pozdrawiam! :mryellow: :mryellow: :mryellow:


jakby co to Fendty i ja bym nie powiedzial ze fendt to najlepszy :roll:


Wto, 08.04.2008, 18:29
Profil

Postów: 4
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
Dlaczego?


Wto, 08.04.2008, 19:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
W polsce panuje stereotyp ze Fend to mercedes wsród ciagników...Ale tek kto tak sadzi niech napisze mi dla czego tak jest??To że ma skrzynie bezstopniowa Vario??Napewno nie ponieważ jest wiele marek które juz maja bezstopniówki(John Deere,Claas) Wg mnie nie sa najlepsze;] Sa lepsze marki które stosuja lepsza technologie,ale nie mówie ze Fendt to wielki przegrany,bo ja stawiam go w czołówce ciagników;]


Pią, 11.04.2008, 14:03
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
no to juz sie troche najezdzilem z poznania do konina i juz wiem dokladnie ze wtedy z tymi challengerami to chodzilo wlasnie o paczkowo... staja tam i to nawet kilka ich jest :P dziaiaj widzialem co najmniej 3 w tym jeden na naczepie niskopodwoziowej i nawet zdjecie zrobilem tylko ze telefonem i troche nie wyrazne ale jego zarys widac :) jak cos to moge komus na email wyslac to je tu wrzuci bo ja jeszcze sie nie nauczylem jak zdjecia na fora wrzucac :P

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Pią, 11.04.2008, 21:31
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
Panowie a co powiecie na temat tego traktora?? New Holland TJ lub T9000
ImageImage

ImageImage
Image


Moc 230kM-530kM, bez zarzadzania moca, z zarzadzaniem 280kM-580kM. Na zyczenie mozna w nim zamontowac gasienice jak w case streiger(case i new holland to jeden koncern).

Dla zainteresowanych wszelkie dane o tej serii pod tym linkiem:
Dane serii t9000


Od siebie dodam ze strasznie mi sie podoba ten traktorek, jest on popularny glownie w australii i kanadzie.W europie oferowany jest tylko we francjii.

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Sob, 12.04.2008, 14:34
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
widzalem jak wiezli takiego :) zrobil na mnie ogromne wrazenie... :) new holland ogolnie mi sie podoba a szczegolnie jego niebieska maska :P zrobilem (a raczej brat zrobil bo ja akurat prowadzilem) zdjecia ale nie owychodzily bo bylo ciemno no i jechal szybko...

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Sob, 12.04.2008, 16:47
Profil

Postów: 4
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
ale smok :shock: :shock: :shock: :shock:


Sob, 12.04.2008, 19:07
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
ksyniu22 gdzie go widziales?? w polsce?
Czy to nie te same konstrukcje? Case i New Holland to jeden koncern,silniki te same, roznica w stylizacji i konstrukcji niektorych modeli.
ImageImage
Bardziej jestem za New Hollandem:P

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Sob, 12.04.2008, 21:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17
Samochód: VW Golf
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
Niedaleko mnie Niemiec ma 2 challengery jeden 600 KM a drugi trochÄ™ mniejszy :) Pozdro dla fanĂłw techniki rolniczej :!:

_________________
<<RENAULT MAGNUM-zawsze najlepsze>>


Nie, 13.04.2008, 10:49
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
w Polsce, wiezli go na naczepie niskopodwoziowej... mozliwe ze jego przeznaczeniem nie byla Polska i ze tylko go przewozili przez nasz kraj...

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Nie, 13.04.2008, 12:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post Re: NajwiÄ™ksze ciÄ…gniki swiata
Case STX a NH TJ to to samo,tylko inny kolor i moze tam pare dupereli,ale jakos jeszcze nigdy nie spotkałem NH na jaksi zdjeciach;/Może juz sobie darowali bo o wiele wieksza poppularnosc ma Case:)A co do Challengera to realne że w do naszego kraju przywiezli,bo przeciez jest kilkanascie maszyn powyżej 450KM:)


Pon, 14.04.2008, 20:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018