Konfrontacje wszelkich samochodów
Wyślij odpowiedź

Wybieram

Chevrolet Camaro
19
38%
Dodge Challenger
21
42%
Ford Mustang
4
8%
Hyundai Genesis
6
12%
 
Razem głosów : 50

4 x RWD

Pon, 02.05.2011, 18:52

Koreańskie pełnoprawne coupe kontra trzy amerykańskie muscle cary. Z bokiem :mryellow:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Image
Image

(c) motortrend.com

Re: 4 x RWD

Pon, 02.05.2011, 20:55

4. Genesis
3. Challenger
2. Mustang
1. mój głos idzie na Camaro 8)

Re: 4 x RWD

Pon, 02.05.2011, 21:21

4. Genesis - bo nie.
3. Mustang - opatrzył się.
2. Challenger - bez SRT to nie to.
1. Camaro - najlepszy ze stawki, ale i tak bez szału imho...

Re: 4 x RWD

Pon, 02.05.2011, 23:57

No dziwne zestawienie, trzy retro-muscle-krążowniki, amerykańskie do szpiku kości kontra skośnooki (zupełnie dosłownie) koreaniec.
Genesis Coupe, bo nie żeruje na legendach, tworzy własną :>

Re: 4 x RWD

Pon, 02.05.2011, 23:59

1. Challenger - bo jako jedyny wygląda jak koń, szanuje to

Re: 4 x RWD

Wto, 03.05.2011, 8:43

4. Genesis - bo przy tych autach wyglÄ…da mizernie
3. Mustang - opatrzył się troszke choć nadal jest bardzo fajny
2. Challenger - bez SRT to nie to
1. Camaro - z zewnątrz wyglada super. Środek mógłby byc troszke inny ale nie jest źle.

Re: 4 x RWD

Wto, 03.05.2011, 12:52

1.Mustang-legenda na czterech kołach
2.Camaro-za sympatiÄ™ do tego auta
3.Challenger-najsłabsze przyspieszenie
4.Genesis Coupe-najmniej się wyróżnia

Re: 4 x RWD

Wto, 03.05.2011, 13:08

4. Mustang - w tym zestawieniu na ostatnim miejscu. Powód... Chyba zbyt się już opatrzył
3. Genesis - za to że, stworzono fajnie wyglądający, z nieekonomicznym silnikiem jak na obecne czasy w dodatku z RWD. A wszystko to przez markę po której bym się tego nie spodziewał.
2. Challenger - jest boski, kształt, wnętrze wszystko jest idealne
1. Camaro - chyba tylko dlatego przed Dodgem ĹĽe jest go mniej na naszych drogach a jest tak samo zajebisty

Re: 4 x RWD

Wto, 03.05.2011, 13:09

1. Camaro - wygląda jak muscle wyglądać powinien. Rewelacja, każdy detal mi w nim pasuje.
2. Hyundai - bez wątpienia świetny samochód ze świetną ceną. Jednak to inna bajka.
3. Challenger - świetny, ale jednak wolę Camaro.
4. Mustang - zwykłe wersje dla mnie mają jakoś małe cojones.

Re: 4 x RWD

Wto, 03.05.2011, 13:43

Najśmieszniejsze są ceny; po pierwsze Genesis jest najdroższy, a po drugie 28 tys dolarów za Camaro to na dzień dzisiejszy równowartość 75 tys zł... U nas za to można dostać Golfa w dieslu :/

Re: 4 x RWD

Wto, 03.05.2011, 14:10

bartez napisał(a):NajĹ›mieszniejsze sÄ… ceny; po pierwsze Genesis jest najdroĹĽszy, a po drugie 28 tys dolarĂłw za Camaro to na dzieĹ„ dzisiejszy rĂłwnowartość 75 tys zĹ‚... U nas za to moĹĽna dostać Golfa w dieslu :/


Dokładnie, ku*wica człowieka strzela, a wszystko przez podatki w naszym eurokołchozie.

W tej stawce:

4. Hyundai - jest ok, ale nieco z innej bajki
3. Ford - wolałem poprzednika
2. Chevy - najładniejsze wnętrze
1. Dodge - całokształt

A najchętniej to za tą cenę poszukałbym Challengera z 1970 roku.

Re: 4 x RWD

Wto, 03.05.2011, 14:30

4. Mustang. Świetny wóz, ale mnie tez juz sie opatrzył.
3. Hyundai. Gdyby rok temu ktoś mi powiedział, ze Hyundai będzie produkował konkretne coupe RWD to bym go wysmial. A jednak koncern zaczął produkować taki wóz i to naprawdę niezły.
2. Dodge. Jedna z bardziej udanych nowoczesnych interpretacji klasycznego muscle-car'a. Byłby na pierwszym miejsdcu, gdyby nie...
1. Camaro. Po prostu miazga na kołach. Moim zdaniem najciekawsza na dzień dzisiejszy muskularna propozycja z USA.

Re: 4 x RWD

Wto, 03.05.2011, 15:39

Głos na Camaro. Niestety Hyundai na starcie odpada, to jeszcze nie ta półka. Mustang jest już stosunkowo starą konstrukcją. Challenger nie wygląda jakoś specjalnie dobrze, Camaro na 6 biegową skrzynie i trochę lepszy sprint. I to dlatego głos na niego.

Re: 4 x RWD

Wto, 03.05.2011, 21:22

1.Challenger-mam znajomego,nówke ze stanów przytachał,i do tego hemi,boski.
2.Mustang-sam miałem,i mam jakiś taki sentyment,chociaż wolałbym pierwszą generacje
3.Camaro-niezły wygląd,ale nie miłem jeszcze styczności
4.Huy-dai-niestety,absolutnie nie moja bajka

Re: 4 x RWD

Śro, 04.05.2011, 13:25

Głos na Mustanga - najbardziej mi się podoba z całego towarzystwa.
2. Hyundai - poza konkurencją pt. "robienie wrażenia na przechodniach sunąc powoli po bulwarze" w każdej innej wydaje mi się dużo bardziej kompetentny od całej reszty.

Re: 4 x RWD

Śro, 04.05.2011, 19:29

4. Dodge. Według mnie najgorsze nawiązanie do oryginału z całej amerykańskiej trójki.
3. Ford. W zwykłych wersjach nie ma tego czegoś co ma np. GT500.
2. Hyundai. Drogi w porównaniu z konkurencją, ale ma najlepsze osiągi i ciekawe wnętrze.
1. Chevrolet. Nawet w bida-wersji gniecie jaja :twisted:

Re: 4 x RWD

Sob, 28.05.2011, 13:42

Challenger ma największe jaja, zdecydowanie :P

Re: 4 x RWD

Śro, 01.06.2011, 12:53

Ice napisał(a):1. Camaro - wyglÄ…da jak muscle wyglÄ…dać powinien. Rewelacja, kaĹĽdy detal mi w nim pasuje.
2. Hyundai - bez wątpienia świetny samochód ze świetną ceną. Jednak to inna bajka.
3. Challenger - świetny, ale jednak wolę Camaro.
4. Mustang - zwykłe wersje dla mnie mają jakoś małe cojones.


podpisuje siÄ™ ;)

Re: 4 x RWD

Czw, 02.06.2011, 0:01

1/2 Camaro & Challenger - genialny wygląd (dziś widziałem Challengera w czarnym macie - bajka, jak ze starych hamburgerowych filmów)
3 Mustang - wygląd, ale trochę się opatrzył (dużo tego jeździ)
4. Hundaj - nie pasuje do powyższej trójki. Jeśli miałbym wybrać auto do jazdy na co dzień - to pewnie byłby on, jeśli patrzyłbym pod kątem wożenia torby po mieście - coś z hameryki.

Re: 4 x RWD

Czw, 02.06.2011, 15:13

W tym towarzystwie wszystko tylko nie koreańczyk. Cała amerykańska trójka idzie grubo i miałbym problemy na co się zdecydować.
Wyślij odpowiedź